Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

poszło :D uprasza się o podesłanie reszcie bo tu nie mam ich emaili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez skad, Tak Taku! Pada i pada...a ja maluje oko i chcac nie chcac wyruszam po ostatnie zakupy. A potem przydalaby mi sie pomoc w kuchni... A na wieczor jeszcze zapowiedzieli sie znajomi, wiec cos dodatkowo musze przygotowac :) Wpadne pozniej. Milego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu Mrowka teraz to ja mam kompleksy ;( Dosc, ze kiecki ladne to jeszcze ty w tej pasiastej bluzeczce pokazalas co masz do pokazania. Ide cholera wyzyc sie na trawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrowka kurcze a ja mam ladny stanik brazowy z triupha zapinany z przodu tyle ze duzy pod biustem 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sobie tez myślę o koszeniu jak patrze na swoją trawkę ale chyba poczekam z tym do poniedziałku bo się tak jakoś chmurzy a ja jeszcze muszę do miasta skoczyć Blin ja pod biustem mam o wiele mniej ;) dlatego już się z trymphem pożegnałam bo oni nie mają takiej rozmiarówki ;) teraz póki co freya chyba że znajde cos lepszego :) Tak taku a Ty miałaś spódnicę podziwiać :P cudowny masz ten ogród :) ja chcę tam posiedzieć, bo u nas brakuje dziś słoneczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrowko ja wlasnie tez mniej bo 75 a do niedawna nawet 70 Dobrze dobrany biustonosz to podstawa Mam duzo 80 bo jakos ciezko kiedys bylo dostac 75 e czy f Ostatnio znalazlam kolezanki corce 65g i super lezal a biust wcale nie taki duzy Jade do tej skarbowki Mam nadzieje ze dadza mi wiecej czasu na to rozliczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :) A ja dalej nie rozumiem jak z mojego 75B mozna mi zaproponowac stanik w rozmiarze 70 lub 65 C lub D ? :O Przecież miseczki muszą ładnie przylegać , a jak ja moje B ładnie ulozę w miseczce C lub D no jak ? :O Mrówka tak jak mysłałam , Twoje kiecki sa superaśne ;) Jednym słowem zdolna z Ciebie i pracowita Mrówka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii bo wtedy zmienia sie rozmiar tylko pod biustem a wielkosc miseczki zostaje taka sama. Czyli 80 B to to samo co 75 C albo 70 D. Jest tylko ciasniejszy czyli lepiej dopasowany ;) Spadam do Polendu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie a jeszcze w zależności od tego z czego jest uszyty to kupuje 70 pod biustem lub 65 jak jest bardziej rozciągliwy :) u mnie grzmiiiiiiiii ciekawe czy pokropi, w zasadzie mogłoby bo roślinki już mają sucho, a na jutro zapowiadają deszcz, hm hm niewiem czy to dobrze bo przyszykowałam sobie sandałki na impreze , no i mam teraz dylemat czy iśc w tej wydzierganej na wesele czy w tej brązowej co wam dziś pokazałam, plissssssssssssssssss doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko ja bym wziela obydwie ;) Tą bardziej elegancką załoz przed pólnocą , a ta lżejszą na dzień ;) Kiedys przymierzalam tak staniki i w miseczkę C musialabym wsadzić dodatkowo skarpety albo pięść :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Mrówka i na co sie zdecydowałaś ? ;) Taktak i jak tam w Polendzie ? :P Poszalałas ? ;) Juleczko udanej imprezki :-) I dla wszystkich miłego , udanego weekendu :))) Buzki Laseczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski, Dostalam wczoraj w Polendzie sliczna sukienke. Tzn zostala mi kupiona bo: "Piekna kobieta wymaga tez pieknego opakowania" :P Po sniadaniu sie pstrykne i wsadze na FB ;) Ponadto nabylam herbate i parowki :D Chcialam jeszcze balsam brazujacy z Ziaji ale jak zaczelam z moim niemeickim towarzystwem mowic po polsku a do sprzedawczyni po niemiecku to uznalam ze dosc juz mam i zrezygnowalam z zakupow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wysłałam Wam kilka fotek na maila (Maja -Twojego maila nie mam :/ Mrówka, Tobie tez wysłałam, ale nie wiem czy na ten adres, co czesto sprawdzasz:) ) Jak same zobaczycie, ni karety, ni sukni ślubnych na nich nie będzie :D Gdybyśmy się tam wybrali o 2-giej w nocy, to nagrodą, za koczowanie pod pałacem przez tylee godzin, byłyby fotki Młodej Pary, ale że mi się nie chciało jechac tak wcześnie, to pod Pałac dostaliśmy się po fakcie, Para młoda już w Pałacu i po występach balkonowych. Pozatym by się tam dostać musieliśmy przez płot skakać i uciekać przed ochroną:P Ale nie byliśmy jedyni, i chyba w naszej gupie przeskakującej ogrodzenie - najmłodsi :P Wogóle śmiesznie to wszystko wyglądało, jak Ci mężowie tee żony w garsonkach i szpilkach - podsadzali na tym płocie hahahaha.... a potem jak wszscy ignorując tą ochronę uciekali w tłum. A z tych mniej wesołych spraw, to musze się z moim P do szpitala wybrać, w czwartek w pracy spadł mu jakiś mikser (25kg) na głowe... myślał, ze mu przejdzie ale zaczyna się skarżyć na bóle głowy i karku i musimy sprawdzić czy aby napewno mu się nic nie stało :( Milej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO włąśnie dostałąm sukienki Mrówki na maila (dziekuję Landrii ) Sliczna sukienka i bardzo podobaką mi się te buciki które masz na sobie :) Wogóle sexi wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) tak króciutko dziś problem mi się rozwiązał sam bo właśnie przed chwilą sprzedałam dzierganą sukienke ;) :) ot i durna pała ze mnie :P ide w brązowej teraz nie mam już wyboru Tak taku no widzisz ja o takich sukienkach to mogę tylko pomarzyć ;) :) a Ty wyglądasz w niej prześlicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa dzięki za zdjecia ;) Namiastkę tej całej szopki widzialam fragmentami w tv ;) Myślę, ze przy takich olbrzymich uroczystościach wszedzie dzieje się podobnie :P I niech mi kiedyś , któraś z Was zwróci uwagę , ze słodzę :P Ale sukienka faktycznie bardzo ładna , no i jak to napisala Julka w komentsach i Tobie ktoś powiedział TakTak, jak ktos piekny i zgrabny to i worek zalozy i bedzie mu w nim dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tak dziecino jaka ty szczuplutka jestes. I wloski wydze doszly do ladnego kolorku Ja wrocilam znowu z lupami ciuchowymi,wlasnie zrobilam sobie przymierzalnie w korytarzu i reszte to co za male pakuje dla siostry. Dostalysmy od babki troszke rzeczy,Kolezanka wziela to co eleganckie dla corki ktora w biurze pracuje. Bylo tego troszke. Alez ta sobota minela. Trzeba sie wykapac i wlaczyc tv czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Myslalam ,ze w dzien wolny zaczerpne troszke slonca,a tu masa chmur. Ogarnelam troszke w kuchni, odkurze jak A. wstanie. Dawno nie robilam generalnych porzadkow no i chyba dzis wypadnie ten dzien. Parze surowa biala na sniadanko,a na obiad bedzie losos,ziemniaczki i mizeria. Zamierzam pobyc troszke z Justi i dzieciaczkami,bo jej maz i brat dzisiaj na fuszce sa,a ona lekko niedomaga. A jak u was niedzielne przedpoludnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja polezałam sobie dzis dłuzej niz w zwykle w łozku ;) Siedze przed TV i ogladajac beatyfikację JP II dziergam na szydełku serwetke ;) Popoludniu jdae z moim M po ciotkę. Zabieramy ja do nas na kilka dni z maszyną do szycia i bedzie nam obszywac włochacze na wersalkę i fotele. Przy okazji chce popytac co i jak i mam w planach przysiasc do maszyny ;) Piekna , słoneczna pogoda u mnie, chociaz zbyt cieplo to nie jest. Ale wazne ze swieci słonce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ale z ciebie moher :P :D Beatyfikacja, szydelko, wlochacze i ciotka przy maszynie ;) LoL Cukiereczki. Blink to tylko tak wyglada ;) Moja corka powiedziala mi wczoraj ze ja mam chyba jakies anorektyczne problemy psychiczne bo sama siebie widze jako calkiem kragla osobke a mimo to zawsze jakos w 36 wejde. Nawet chcialam jej ostatnio dac spodnie moje ktore kupilam w zeszlym roku i nigdy nie nosilam i byly na nia za duze :O Mrowka dlaczego ty takich nie mozesz sukienek nosic. Maja ci sie przeciez na czym trzymac. Ja to musialam dopiero kombinowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, imprezka udana, siedzielismy do 5 :) A teraz nie wiem jak chate ogarnac, od czego zaczac :D Dzis jeszcze zapowiedzial sie jeden gosc :) W sumie od piatku nie moge narzekac na nude albo brak towarzystwa :) I dobrze. Tak taku, Ty faktycznie jestes bardzo szczuplutka, taka kruszynka :) Ja od jutra chyba tez zaczne robic cos w kierunku lepszej figury. Jasa....nie dostalam zadnych zdjec od Ciebie :( Landrii..fajnie Cie taktaczka podsumowala ;) Dopijam herbatke i do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z poprawin :) ogólnie było ok tylko lipa z tańcami za mało ich jak dla mnie ;) :) orkiestra robiła co chwila kilometrowe przerwy bleeeeeee fotek sporo ale robiłam jako fotograf wiec moich raptem dwa no nic moze to i lepiej ;) zaraz te dwie wyśle i ide odsapywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii -fotki wyslalam, ale mam Twoje dwa adresy, wiec teraz ponowiłam na ten drugi ;] Taktak - tak jak pisałam, nie bylo szans się dopchać by złapać młodą parę, pod Pałacem się znalazłam dopiero, gdy oni już sobie tam balowali w najlepsze i nie raczyli się już pokazać ;] Ogólnie dużo zamieszania, pojechaliśmy z P tam dość późno zobaczyć tylko jaka jest atmosfera na mieście, no i momentami było wesoło :D Mrówka, ja tez chce fotki dwie ;] Julii - ja to już nei pamiętam kiedy się bawiłam ostatnio do 5tej rana :P Musiało byc naprawde fajnie ;] Landrii - ja nie mam tu polskiej tv, i nei moglam ogladac a w angielskiej jakos malo tego pokazuja :/ Milej niedzieli wszystkim zycze, ide spac bo mam PMS i chodze jak bomba zegarowa po domu i wszystkich sie czepiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri jak ci idzie nauka szycia. Czy dalas cioci na arzie spokoj i zaczniesz ja meczyc od poniedzialku? U nas tego slonca jednak bylo jak na lekarstwo i na dodatek padal deszczyk. Pojechala do Justi rowerem hahaha jeden kilometr z gorki. Tak tak to nie tylko tak wyglada,wierze twojej corce ,ze tak jest. I wybij sobie z glowy mysli o kraglosciach. O kraglosciach to moge mowic ja, a ty jestes szprycha i tak trzymac. Julii o widzisz masz troszke wiecej zajec i az usmiech na twarzy sie pojawia jak sie ciebie czyta. Mroweczko super ze sie wybawilas,trzeba bylo te orkiestre troszke tez rozruszac. Jasa nie gryz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastukałam się i mi wcięło. Więc tylko zapraszam na kawkę poranną. Jasa dzięki za fotki. Ale nie mogłam cię na nich znaleźć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×