Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

no przepraszam jak napisałaś że chcesz go oddać Landrii to tylko jedno mi się skojarzyło, że już go nie chcesz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam dziś na rozmowie o pracę... kurcze ledwo tam dotarłam, bo chora jestem, przeziębiłam się przez te zmiany pogodowe :/ Katar , ból głowy i gorączka :/ Nei wiem jak mi poszło... jakieś dziwne pytania zadawali... np. że oni poterzebują do tej pracy bardzo inteligentnych ludzi i czy się za taką uważam , jeśli tak to dlaczego... hahahhaaa. No powiedziałam, że się uważam :P I tak w skrócie, na pytanie - Dlaczego?, odpowiedziałam, że inteligentna osoba potrafi porozmawiać na każdy temat. Na co oni, czy mogę rozmawiać nawet na takie, na których się nie znam? Ja im na to, że owszem, z tą różnicą, że gdy się nie znam to zadaję wiecej pytań niż wysuwam stwierdzeń, no i to wciąż rozmowa :P Bez sensu to było....ale powiedzieli, że dadzą znać jutro do wieczora, czy dostanę tą pracę.... Kominek fajna rzecz... tez lubię zimą czy jesienią jak się drewno w kominku pali... teraz nei mam kominka tutaj, ale do zimy to się na pewno jeszcze nie raz przeprowadzę, więc ostatecznie musi być kominek :P Miłego wieczorku życzę... Aha... Julii.... bo mi się przypomniało właśnie.... ja też miałam problemy z dobraniem kremu dla siebie.... jedyny który mnei nei szczypał i nei uczulał to był NIVEA, ale on był dla mnie za tłusty i nei mogłąm używać bo mi się syfki od przetłuszczenia skóry robiły... i jakoś kilka miesięcy temu byłam u kosmetyczki i poleciła mi krem na dzień... kupiłam na spróbowanie i poprostu nie mogę uwierzyć jak mi świetnie słóży... Moja siostra z kolei, miała przesuszoną skórę, nawet jej się łuszczyła i ten mój krem jej wygładził i zaleczył cerę.. teraz też tylko teego używa... a mianowicie : ZIAJA - CALMA (ukojenie skóry bacocalmina, lipexel, kwas hialuronowy) krem biolipidowy - cera sucha i wrażliwa 30+ Może spróbuj... ja mam cerę mieszaną nie suchą, nawet przetłuszcza mi się na nosie, czole i brodzie, a policzki mam suche zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaaa wcześniej kupiłam sobie też z tej samej serii krem nawilżający a nie biolipidowy i też mi fajnie służył.... Przepraszam za błedy i haotyczny post, ale zwalam to na moją gorączkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z Ziaja uzywam masla kawowego. Oczywisci enie tak czesto jak bym powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide smutna spać, o !! Nigdzie nie jadę w weekend :( 😭 Tak wiec Mrówka nie ma o czym pisać , ani tłumaczyc :O Kosmetyki z Ziaji jak dla mnie sa bardzo ok, i co ważniejsze nie są drogie. Uzywam i kremów różnego rodzaju i żelu do twarzy i mydła do kąpieli. POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to mnie ubiegłaś ;) kawusie właśnie popijam na dworze zimnica wiec się troszkę ywlegiwałam pod pierzynką :) kominek jak na dzisiejszy dzień byłby ok - tylko mam też ból z drzewem, niby jest ale wszystko dopiero co przywiezione z lasu więc się nie nadaje Landrynka - no kurde!!!!! :P co do kremów z ziaji to używła moja kolezanka uczulona na wszystko inne i dobrze jej służyły, ja z ziaji używam toników i mleczka i jeszcze ostatnio dowiedziałam sie że bardzo dobre sa kremy z mincera - tak się to chyba pisze - podobno mają oskar roku czy coś takiego i tez jedna z koleżanek je chwali :) teraz inny temat - wczoraj słuchałam radia i dowiedziałam się oficjalnie - bo tak to juz podejrzewałam od dawna ;) że takie same produkty znanych form produkowane na zachód np Niemcy i na wschód czyt. Polska są w dwóch kategoriach na zachód proszek np idzie 1 klasa a do nas druga to samo dotyczy np kawy wiec ja bym bardzo chciała kiedyś wypić taką kawę jak piję nasz Tak tak :) no i jako przylkład podaje jak kiedyś mój brat pracując w Niemczech przywiózł mi proszek do prania i płyn do płukania takiego prania białego już nigdy potem nie miałam :( :( ja chce proszek z niemiec!!!! Sylvik - bryknij się no tam na zakupy i pomóz koleżance :P bo masz najbliżej bo z tego co pamiętam to Tak tak mówił ze od nich przesyłki są za drogie :) Jasa - kuruj się kobieto bo teraz ta pogoda taka zmienna Sylvik - no nie pitol że nie masz o czym smęcić a my to mamy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa ale jak Taktak mial Drogerie z niemeickimi produktami to nikt nie kupowal z was tych proszkow i plynow :P I to jest prawda Mroweczko ze kawa smakuje lepiej niz polska i ze proszki piora lepiej. W Polsce sa tez na proszki inne normy takze nie musza miec tyle aktywnych skladnikow zeby byly dobre. To nawet widac jak otworzysz niemeicki i polski proszek w ktorym sa te niebieskie granuli. Ten sam proszek a w niemeickim az niebiesko od tego a w poskim tylko napackane. No ale w polsce sprzedaje sie tez Dosie czy jak ten proszek sie nazywal a to sie nawet do prania szmat do podlogi nie nadaje ;) Jesli kupujecie w niemczech kawe to ja polecam jednak kupowac cale ziarenka a nie mielona bo na mielonej tez sie mozna przejechac. I to nie prawda ze Jacobs Kroenung jest najlepsza niemeicka kawa ;) Dobra ja moja kawusie juz skonczylam i ide se pod prysznic. Moje wlosy nareszcie maja przyzwoity kolor. Ile to trwalo?? 3 tygodnie?? A landrii nie smutol 🌻 Aaaaa i wiem co jeszcze. Ziaja jest faktycznie zarabista!! Czemu ja o niej calkiem zapomnialam?? Chyba jak bede w PL to sobie cos kupie. Na pewno kremy do opalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) A ja tez dzisiaj pospałam :) L wczoraj przyjechal jupi :) no i ta mala siostra jest u mnie a popoludniu mama po nia przyjedzie :) takze humor niezly :) na obiad mam zamiar dzisiaj zrobic po raz pierwszy zupe serowa ciekawa jaka wyjdzie :p mrowka z tymi proszkami i plynami z niemiec to prawda. Moj ojciec pracuje w niemczech i zawsze przywozi proszki i plyny dla mamy i dla mnie i sa rewelacyjne. Juz nie mowiac o tym ze po tych plynach to pranie tak pieknie pachnie nie to co po naszych. Landri no to szkoda ze z weekendy nic nie wyszlo Jasa trzymam kciuki za prace :) co do kremu z ziaji to jak dla mnie jest najlepszy, nivea jest dla mnie za tłusta a po innych albo mnie szczypie cala twarz albo czuje sie jakbym maske miala a ziaja jest idealna Bling no coz szkoda że ciociami nie bedzie ale moze jeszcze bedziemy mialy okazje :D tak taku, Julii, Katarzynek, Kania, sylvi i dla wszystkich ktorych nie wymieniłam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie smutolę :P ;) TakTak ja tam nic nie wiedziałam, ze Ty proszkami handlujesz. Wiedziałam, ze masz sklep z bielizną ale wybacz bielizna ta była nie dla mnie :O :P Jaki samoopalacz kupujesz tej serii ? Maja uwielbiam zupę kremowa, chociaz sama jej nigdy nie gotowałam. W Aldi sa takie gotowe grzanki o róznych smakach , w sam raz do takiej zupy krem . Napisz jak Ci wyszła i moze jakis przepis ? I jeszcze odnośnie proszków, tzn, ze te proszki ktore niby kupuje się na stoiskach a mowia ze sa rodem niemiecki to nie bardzo ? Prawde mowiac nie kupowałam nigdy proszku, kiedys kupialm płyn do płukania i preparat czyszczacy do zmywary. Preperat moze i ok, ale płyn ? Tragedia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które maja FB . Wejdżcie sobie na stronę Ziaja polska . Własnie dala sobie ze to lubie . Katem oka tylko doczytalam, ze polecają sporo specyfików ;) Ja sobie poczytam potem na spokojnie , bo teraz wybywam po zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Babki :) Oj, maly wlasny domek a w nim kominek....i wieczory przed kominkiem, ten blask i cieplo ognia....Mmmmm...marzenie :) Kania, nie slyszlalam o tych kosmetykach, ale poczytam sobie w necie. Jasa..dzieki, zapisze sobie nazwe i przy najblizszej wizycie w kraju obadam ten krem :) A..i trzymam kciuki za prace, niezle Cie "powalkowali" ;) No i ogolnie zwroce uwage na Ziaje, skoro tak chwalicie. Temperatury gwalotownie sie obnizyly, mamy niecale 15 stopni! a w domu zimnica, ze grzejnik wyjelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii bo w Niemczech tez sa produkty ktore niekoniecznie sa cos warte. No i te produkty ze stolikow albo na allegro to ja sie czasami faktycznie zastanawialam skad oni maja takie ceny. Interesowalo mnie to wlscie w czasie mojej przygody z drogeria. Ja kupowalam po najnizszych dostepnych cenach np proszki dla profesjonalistow tzn extra mocne do hoteli i gastronomii (po tym to juz na serio jest wszystko tak biale ze az niebieskie ;) ) i musialabym na tym zarabiac doslownie po 50 groszy gdybym chciala sprzedawac to po takich cenach jak niektorzy sprzedawcy na allegro. moim zdaniem w duzej mierze sa to (wlasnie na allegro) produkty kradzione. Inaczej nie moge sobie wyobrazic skad te ceny. Tak samo z czekoladami i spozywka. Ja nie wiem cholera ile tego na takim straganie trzeba przemielic zeby wyjsc na swoje. Jak jedzie facet z Drawska np do mnie do Aldi i kupuje troche chipsow, oleju, czekolady jakis ciastek no na wszystkim na prawde nie zarabia wiecej niz pare groszy a gdzie paliwo, oplata za stragan na rynku? Nie mam normalnie zielonego pojecia jak ci ludzie to robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jakoś niedopatrzyłam u Ciebie Tak taku proszków no ale moze wtedy to mnie tak bardzo nie interesowało ;) i te ceny na allegro nie tylko tych produktów ale czasami tez mnie nachodzi myśl czy oni tego nie kradną bo za taką cenę? no i dlatego wracam do Sylvika - który udaje że nie słyszy ;) :P Sylvik bo my Cię tu wysyłamy na wycieczkę do Niemiec :D no wiesz po te płyny i proszki :D :P no i kurna że mój brat już tam nie pracuje :( i ze ja mam tak daleko do granicy, do ruskich to już by było bliżej ;) wtrąciłam swoje trzy grosze i idę dalej machnąć ze dwa okrążenia przy sukience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka ja tam nie wiem ale proszku OMO to juz nie wiem ile czasu nie widzialam. Zreszta sprawdzilam wlasnie w firmie Ulilever ze oni tej marki juz nie produkuja. Musi to wiec byc jakis stary zapas. Ja z proszkow kupuje tylko Persil i Ariel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem,ze wyglad prania w dużej mierze zalęzy równiez od wody. Bylam kiedys u mojej babci w Karkonoszach , mieszkala pod zamkiem Chojnik. Zrobiłam pranie , proszku babcia jakos specjalnie wyszukanego nie używała, zreszta dawniej byl jednej rodzaj tylko :P A słuchajcie pranie bylo tak jak TakTak napisaal, tak białe, ze az niebieskie ;) Ale woda tam jest tak miękka, ze mialam tez kłopoty ze spłukaniem mydła, tzn bylo ok, ale mialo sie takie wrazenie jakby się to mydlo nie mialo w ogole spłukac .Herbata bez cytryny smakowała jak u mnei z...Włosy lsniace , bardzo puszyste . Natomiast u mojej tesciowej jet cholernie twarda woda. Czajniki wymieniają jak przyslowiowe rekawiczki. Pranie wyglada na jakies takie uduszone , "zmęczone " :O A na te wszystkie chemikalia tesciowa wydaje majatek . Tak wiec nie do konca wszystko zalezy od proszku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak ale u mnie jest dobra Landrynko woda a często tez przywoże do picia ze żródełka :) w każdym razie jak mi brat przywiózł ten proszek i zrobiłam pranie białego to naprawde było białe po wypraniu ;) ale starczy póki co o proszkach byłam na zakupach z listą już na święta i cały zapas kasy na ten cel wydałam a zakupów zrobiłam połowę :( cholera pogłupieli z tymi cenami czy co?! i to tylko spożywka a gdzie moje warzywa i mięsiwo ;) no ale nie powiem zajrzałam do mojego ulubionego ciupeksu i wyszłam z dwiema torebkami , nówkami ;) jedna dla córci druga dla mnie, nawet niezłe i musze koniecznie sprawdzić tą jedną bo wygląda jak skóra ale głowy nie dam, jak się to sprawdza? oprócz tego ze podobno się podpala bo skóra się nie zapali ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówcia tu nie chodzi o smak wody, tylko o zawartosć zwiazku wapnia w niej ;) Sylvik czy Ty nas czytasz ? Czy już calkiem zamieszkałas na NK ?:P ;) Wyłąż z tej nory i pisz , czy zakupisz nam proszek :) ....halllooooo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dwa dni temu prałam białe firanki, tzn w pralce. Moja bryza w połączeniu z Ace mało pomogła. A podobno raczej wodę mamy niezłą. Może trochę bielsze ale bez rewelacji. Podobno w naszych proszkach można badać zawartość proszku w proszku jak to w filmie zawartość cukru w cukrze badali. Dają więcej wypełniacza niż proszku do prania. Ilość nie poszła w jakość. Jutro pracowity weekend. Wolne mam w poniedziałek. Dzwonili do mnie z banku. Idę na rozmowę. Ponoć mają dla mnie jakąś ofertę obniżającą koszty utrzymania konta. Ciekawe. W KB nawet za przelewy muszę płacić nie mówiąc o reszcie. Wymyślili nowy pakiet żeby obniżyć koszty. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka moze poprostu powachaj na poczatek. Zapachu skory nie podrobisz i zobacz na lewej stronie czy widac zamszyk :P Ja jak zwykle przy jutrzejszym wyjsciu mam wqrwa :O Nie mam co ubrac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri masz racje woda do prania tez jest wazna Tutaj na przyklad dzieciaki wszedzie chodza w tych bialych skarpetkach i jak zdejma to czarne. Mama wypierze i znowu bialusienkie. Rodzaj pralki tez ma chyba jakies znaczenie. Ja mam badziewna i omo w krazkach uzywam do bialego i jednak nie jest tak biale jak w domach gdzie czasem chodze. Kawa u nas sie nei zaparzy tak jak w Polsce,nie ma tej pianki. Ja do tego wagi nie przywiozywalam bo nie pijam takiej,ale Daria no i teraz jak moja mama byla to sie zdziwila. Tutaj woda w kazdym meijscu jest inna co widac po skorze. Cos chcialam jeszcze napisac,ale juz bede konczyc bo net mi skacze i boje sie ze mi posta wetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tyle bo zawijam rękawy i się biorę do roboty, najpierw troszke ogarne w domu a potem spadam na podwórko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mrówka popisałas się wpisem :P TakTak wybrałas w końcu to , w czym pojdziesz dziś na impezkę ? ;) Baw się dobrze i jak bedzie czym to koniecznie nam się pochwal ;) Milego dnia Dziewczyny !!!! U mnie zapowiada się on bardzo milo :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia Zjadlam sniadanko, jak zwykle owsianke z dodatkiem siemienia lnianego Justi wrocila z dziecmi w czwartek,wiec na pewno pojdziemy dzis na spacerek. Przywiozla ze soba brata,no i juz od poniedzialku idzie facet do pracy .No i dobrze. A ja nie sprzatam,nie chce mi sie . Musze ogarnac wlosy bo mam taka burze ,po wczorajszym jakims nowym szamponem. A moze tylko je zepne bez czesania. Chyba wybiore sie na badanie moczu,moze mam cos z nerkami. Chyba tez za malo pije i dlatego ta moja waga tak skacze. Dostalam wczoraj fajny plaszczyk,zimowa dluga kurtke i czarny plaszczyk wiosenny,ten bedzie dla siostry. Szykuje mi sie chyba spory wysyp ciuchowy,bo moja Norka zapowiedziala porzadki. Po tym jak wczoraj wzielam sie za ich szafe w przedpokoju. Corka 16 letnia powyrastala z wielu szmatek,w ogole jest jakas taka szeroka w barach ,ze wszytskie jej ciuchy pasuja na mnie. A od Norki taty dostalam super recznik. Tez mu pochowalam zimowe rzeczy no i mowie ,masz tu nowy recznik z metka(100zl) I go nie uzywasz,a on chcesz,to bierz. Dzisiaj ide ogladac to mieszkanko ,do ktorego linka wam wklejalam ostatnio. Musze jeszcze odpisac wlascicielowi garbusa ze cena jest dla mnie za wysoka. Nasi wlasciciele przeginaja,o godzinie pierwszej jeszcze sie cos tam przenosili u gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na spacerze z Justi ,na kawie tez. Obejrzalam mieszkanko ,facet ma sie odezwac i dwa kroki od mieszkanka w garazu u A,pomoglam mu przy aucie,Jaguar 55 fajny Garbusa nie kupie nei oplaca sie i facet nie chce zejsc z ceny Teraz znowu wracam od Justi,musialam jeszcze raz zajsc bo mala nie mogla nacieszyc sie ciocia Wypije cos, ubiore i jade do smarkatej i na disco.A. moze do nas dolaczy jak sie upora z tym autem. Zaproponowal wyjazd do Polski we wtorek i powrot w lany poniedzialek.... chyba pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie miałam sił pisać... od dwuch dni leżę w łóżku, schodzę na dół tylko rosełek zjeść i nei mam sił, tak mnie choroba rozłąożyła, myślałam,żeto zwykłe przeziębienie i polopiryna wystarczy, ale bez antybiotyków się nie obeszło... :/ Temperature mam i nic nie pomaga.... Pracy też nie dostałam :/ Kurcze, a wydawało mi się, że tak dobrze mi poszło na rozmowie... myślę, że dużym minusem dla mnie jest to, że często zmieniam miejsce zamieszkania i co za tym idzie- prace... i w Polsce na rozmowach tego się czepiali i tu taj tez... tłumaczę, że już teraz chcę się ustatkować i szukam naprawdę stałej pracy, no ale dokument mówi coś innego, będę musiała go chyba zmienić i nakłamać :/ W każdym razie , teraz jak już wyjechałam do męża to dostałam pracę w Rossmanie w Polsce:) jak byłam tam, to roznosiłam cv i teraz mi się odzywają jak mnie tam już nie ma :P Powiedziałam babce, że dziękuję, ale już nieaktualne... ech... zawsze tak mam... że się z tą pracą jakoś mijam :D Buziaki dla Was, idę się dalej kurować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×