Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej Laski, Zimno u mnie az sie nic nie chce a musze isc cos na obiad kupic. Kaska wczoraj chciala jak co roku brac udzial w triatlonie na otwartym basenie bo wczoraj bylo otwarcie sezonu i zawsze wygrywa przy tej okazji karte wstepu na caly sezon ale przy 8st temp powietrza odpuscila sobie to w tym roku. No nic spadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski ;) No z tym moherem TakTak trochę przesadziłas :O :P Do mohera jest mi baaaaaaaaaaardzo daleko, aczkolwiek od czasu do czasu musze być przykładną zoną i matką , nawet jesli mialoby się to ocierac o moheryzm :P Nauka zaraz się zaczyna ;) Maszyna juz stoi ;) Wczoraj spedzilam popoludnie u tesciów.Cyknęlam pare fotek ogrodu i wstawie ja na FB . Mrówka kobieta z klasą ;) Cóż mam jeszcze dodać ? ;) Ide na kawe teraz, bo niedawno wstalam . Potem napisze jak efekty szycia i moze pobawie sie, z tymi fotkami ;) Buzki Laseczki dla Was Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) ja miałam dziś wypoczywac ale przyjechała siostra i o wypoczynku przy jej dwójce łobuziaków nie było mowy ;) ale oczywiscie przy okazji przetestowała na mnie duper maseczkę odżywczą - podaję przepis jakby kto chciał - biały twarożek, sok z cytryny, jogurt naturalny i miód, tak zeby nie spływało rozrobić i położyć na twarz na 20 mit a potem zmyć :) do tego zostałam wymasowana stemplami na ciepło mmmmmmmm miodzio :) stemple robi się z ziół aromatycznych podgrzewa w olejku i ciepłymi masuje całe ciało :D teraz goście pojechali wiec sprzątnełam i idę odsapnąć u mnie też zimniej się zrobiło więc siedze w domu i nigdzie nie ruszam się Landrynka - jak nauka szycia? Jasa - nadal nie dotarły do Ciebie fotki? Julia, Tak tak, Sylvik (którego jak zwykle nie ma :P ) 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przy okazji zrobiłam dużo błędów - poprawiać nie będę ;) domyślac się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy może mnie któraś pouczyć jaki jest zamiennik muliny DMC nr 676 na Ariadna i DMC 3756 też na Ariadnę, bo jakoś nie mogę znaleźć? Resztę znalazłam w necie a tych nie ma :( Mam taki fajny obrazek a nie chcę improwizować żeby nie skiepścić http://www.wzory-haftu.pl/big.php?id=936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania sprawdź tutaj ;) Obrazek sobie skopiowałam ;) Bardzo ładny i prosty :) http://www.coricamo.com/changer/pl/zamiennik.php Mrówka włochacze czesciowo obszyte , bede miec teraz na bialo :) Firanki tez do kuchni zrobione . Jutro konczymy reszte narzut i mam zamiar już ja sama, w pełni samodzielnie poobszywac sobie reczniki kolorowa tasiemką :) Jakos to idzie, moze się wdroze ;) Zimno jak diabli się zrobilo :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachcialo mi sie cos ugotowac,no i zupa z lososiem wyszla. Poprasowalam ciuszki, tyle ze miejsca na nie nie ma w szafie. Komode musze kupic koniecznie Zabieram sie za paznokcie u stop,chce sobie wypolerowac bo moze kolezanka polozy mi jutro zel. Landri i nastepny talent wykorzystasz,pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka -dotarły dotarły ;] Pisałam wcześniej, że wyglądasz sexi :):):) I że mi sie buty bardzo podobają, te które do tych kreacji ubrałaś ;] Kania - no mnie tam nie ma, bo nei mogłąm znaleźć takich fotek na których bym się sobie podobała, więc je ominęłam :P Ja zdycham, bo mam @ i przechoddzę ją jakoś wyjątkowo ciężko. Po 30-tce mi się tak zaczęło robić :/ Dobrej nocki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam @ Dzis sie pojawila,ale jakos nie odczuwam, no ale nie bede chwalic dnia przed zachodem,jutro drugi gorszy dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę słonko za oknem. Suszarkę z praniem wyniosłam na dwór, może zdąży wyschnąć zanim sprawdzą się wróżby pogodynki. ;) Landrynka dzięki. Na tę stronkę jakoś nie wpadłam. Od razu dodałam sobie do zakładek, żeby kiedyś znów nie szukać. Przydało się. Okazuje się że jednego odpowiednika nie ma, ale przecież mogę dobrać coś podobne i będzie to samo. Dam ci link do całej strony. Ściągnęłam stamtąd wiele ciekawych wzorów. Niektóre za smsa . Podoba mi się buszowanie na tej stronie. http://www.wzory-haftu.pl/index.php?ak=start&strona=0 Na obiad planuję kotlety z karkówki. U nas raczej nie zjedzą zupy rybnej. Ja sama nie bardzo przepadam. Z ryb to tylko smażone. Łososia nie znoszę. A inni przepadają. Rzecz smaku. :) Jak się pogoda utrzyma to spróbuję MM wyciągnąć do lasu na spacer. Może wezmę psa. A potem będziemy się razem nudzić. ;) Ale przynudzam co???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski, Ja juz znow po bieganku. Mrozno dzis bylo az dech zapieralo to ostre powietrze. Przymrozek byl nie tylko przy gruncie ale nawet liscie na drzewach sie skurczyly :( Kupilam wczoraj pelargonie w Lidlu ;) Byly na 40 centow przecenione wiec wybralam 7 doniczek ktore byly w dobrej formie. Z moje doswiadczenia wynika ze te najbiedniejsze kwiatki rosna zawsze najladniej. Moze z wdziecznosci. Tak czy tak z sadzeniem czekam do poniedzialku. Teraz szybka kawusia i mykam pod prysznic. Aaaa Landrii podeslij te swoje nowe futrzaki i co tak jeszcze stworzylas. Aaaaa i wiem co jeszcze. Wczoraj zabralam sie za robienie dekoracji wiosenno-letniej :P Uszylam wypychane wata serduszka i ptaszki ktorym dorobilam nawet skrzydelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy kawusi :) reszte opiszę potem a teraz lecę do M na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja chce zobaczyć te wasze szycia a tych serduchów i ptaszków to zazdroszczę bo ja tez bym tak chciała a chyba nie umiem :( obrazki Kani tez sa swietne mogłabym sobie wyszyć ale skąd na to czasu dobrać, utknełam w tych drutach i szydełkach i kicha bo na nic innego już nie wyrabiam, jak się trochę wziełam za szycie to mój sweter lezy kurka już ponad miesiąc zaczęty i czeka na wenę żeby go skończyć teraz sie zrobiło zimno byłby jak znalazł :) M poleciał do sadu oglądac nasze orzechy a ja wziełam się za gotowanie , pomysłu oczywiście żadnego wczoraj to miałam sałatkę placka i rosołek a dziś hmmmmmmmm no coś musze wrzucić do gara, miałam ochote na coś z fasolką ale oczywiście zapomniałam na noc namoczyc wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, z poranna kawusia :) U nas dzis dzien pracujacy, wiec pije ja sama :) Wczoraj fundnelam sobie rolki, a dzis planuje je przetestowac :) Musze wsiasc w auto i poszukac jakiegos miejsca...bo u mnie gory i doliny ;) Mroweczko...z Ciebie to kobieta z klasa, a do tego potwierdzam co napisala Jasa...bardzo sexy :) Jasa ...dzieki za zdjecia..fajnie poogladac "cos innego"...inne klimaty :) Szkoda, ze Ciebie na nich nie ma. Tak taku.... he....troszke walentynkowo :) W pokojach ogarnelam, ale w kuchni to jeszcze do pucowania, musze to dzis skonczyc i miec z glowy. I lazienka... A potem luz . Do prasowania mam dwa stosy, ale to nie ucieknie. Na kolacje znowu bruschetta z pomidorkami i ostatnie resztki z imprezy :D Milego dnia Babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis ciepla salatka makaronowa z grillowana papryka i cebula oraz tunczykiem. Pozostale skladniki: zielone oliwki, pomidory i ogorek. Julii robie do tego jeszcze male budki dla ptakow ze sklejki z lavendowym decoupagem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmm nabrałam ochoty na tą sałatkę ;) ale nic z tego u mnie dziś upiekłam ciasteczka i teraz chrupię a od jutra będzie odnowa ćwiczonka i owocki ;) :) za oknem lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee wiec dziergam dziś przy herbatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie wrocilam z rolek :D Teraz prysznic, wpadne pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jjeciuw Polsce snieg U nas dzisiaj gradzisko padalo,teraz swieci piekne slonce. Farbowalam smarkatej wlosy. Liczylam na zel na stopach ale Bea tak sie rozgadala przez telefon ,ze chyba juz mi tego nie zrobi. Zdechla jestem bo ta pogoda jakas do bani. Rano bylo bardzo zimno. Rano zaliczylam spacerek 15 minutowy z pieskiem. Ciekawe czy ta dwumiesieczna praca bokiem mi nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad byly golabki,smarkatej i Bei tata robil. Pyszota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa stronka Justi ma zapalenie jamy ustnej,zalatwila sie tabletkami do ssania. A Lasia ma zapalenie ucha, kurcze ich te choroby nie opuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Wpadam sie tylko przywitac bo jestem na kompie gościnnie :) Na razie jeszcze troche mnie tu nie bedzie :( albo bede ale rzadko bo okazalo sie ze moj laptop sie spalil (przez to ze maluchy sie nie przyznaly ze wylaly na niego picie popalil sie w srodku) i czekam co dalej bo naprawa moze nas kosztowac ok 700zl :( takze a bedzie znow wydatek i to jaki za naprawe albo zakup nowego laptopa bo musze prace pisac a obrona tuz tuz :( juz nie mowiac ze wszystkie notatki z uczelni mialam na kompie i teraz musze to wszystko jakos odzyskac :( Takze chcialam Was wszystkie pozdrowic i uscikac mocno :) Jak tylko odzyskam swoj sprzet to do Was wracam :) aaaa i dziekuje za fotki :) (mrowka swietnie wygladasz, i Katarzynek również ) jak tylko moge u kogos skorzystac z kompa to wchodze i Was podczytuje zeby nie miec zaleglosci :) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie że u mnie pada śnieg! to straszneeeeeeeeeeeeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, nie chcialabym sniegu w maju :( Choc i tutaj pogoda nienajlepsza, juz powinno byc cieplutko, a jest w kratke....No i ostatnio to gradobicie....moje kwiatki tak zmarnialy, ze nie wiem czy z nich cos bedzie. W mieszkaniu chlodno, jesli nie zimno----19 stopni na maxa. Nawet orchidee, ktore mam na parapetach marnieja w oczach, mysle, ze od zimna i nieprzyjemnej wilgoci... Zobaczymy, mam nadzieje, ze jak najszybciej pogoda sie unormuje. Dzis wybralam sie na rolki, pierwszy raz od 16 lat :D Znalazlam nawet niewielkie "boisko" specjalne wlasnie do jazdy na rolkach czy wrotkach. Fajne, bo na swiezym powietrzu , ale zadaszone. Mialam szczescie, ze akurat nikogo nie bylo, to smialo poprobowalam swoich sil :) jzdzialam cala godzinke. Troszke nudno samej, ale nastepnym razem wezme mp3 i moze bedzie weselej :) Moj m. dostal na urodziny rower i dzis zrobilam sobie szybka rundke :) Podobne salatki jak Tak tak robie w cieplejsze dni i jemy na zimno :) Daje co akurat mam pod reka, tyle, ze nigdy nie daje tunczyka, bo nie lubie zadnych puszkowych ryb. W takich salatkach to podstawasadla mnie drobno pokrojone pomidorki z czosnkiem i swieza bazylia :) Kilka razy kombinowalam cos z kuskusem, moze macie jakies ciekawe pomysly? Ja robilam taka ze swieza mieta, duza iloscia swiezej pietruszki i juz nie pamietam dalej :D A na cieplo wersja z kurczakiem :) No nic...bede powoli spadac...Czeka mnie dzis masaz, wiec wole wczesniej sie polozyc, zeby nikt nie marudzil, ze juz pozno i masaz bedzie krotszy ;) A potem jakas ksiazka...Mrowka, co czytasz najchetniej? A butki ok, ja tam takie lubie do jeansow i smigania po sklepach :) Tyle, ze w koturnach nie potrafie prowadzic. Milej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia alez mialas intensywny dzien Ja wlasnie usmazylam mojemu lososia ,ziemniaki ugotowala i mizerie do tego. Kurcze obiad planowany na niedziele zje albo nie zje dzisiaj w nocy. Planowalam wczesniej sie polozyc , i lipa ,siedze jeszcze na sofie i ogladam Usta Usta powtorke. Kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki, O 8 nie bede miala pradu. znaczy cala ulica nie edzie miala wiec chcialam sie tylko szybciutko z kawa przywitac. Mrowka butki ladne. Lubie koturny. Sylvik wylaz nareszcie z dziury i pokazuj co tam z twoim mieszkankiem!! Dla calej reszty buziaki. Melduje sie jak prad wroci. Aaa wczoraj zrobilam 3 prania i teraz wisi na dworze ale sie kurde zbiera na deszcz. Modle sie zeby wyschlo zanim sie rozpada. Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja prądu nie miałam wczoraj zaraz po tym jak spadł śnieg, poszłam wiec spać o 20:30 :) dziś już wszystko gra za oknem biało ale swieci słońce całe 6stopni kurka wodna na dodatek znowu mnie dopadło gardło, śliny łyknąć nie mogę Julia książki to ja rózne czytam - jak chcę sie pośmiać to tradycyjnie chmielewską, jak kryminał to agatha christie, jak przygodowe to Wojciech Cejrowski - potrafi rewelacyjnie i opisywać swoje podróże, a ostatnio siostra mi poleciła - Szymon Hołownia - Monopol na zbawienie - ale uczciwie przyznaję że jeszcze nie zaczełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cejrowski mnie wqrwia ;P Prad jest znow dostepny. Pomarzly mi mlode pedy od niektorych roslinek. Wsciec sie mozna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co cię Tak taku tak u niego denerwuje ;) :P programów z nim nie ogladam to nie bardzo wiem, ale książki się czyta fajnie :) właśnie wróciłam z Pablo od dentystki - dziś to dopiero był cyrk - dobrze że to już koniec , mam nadzieję że conajmniej przez rok nie będę musiała tam jeździć, w każdym razie jak stamtąd wyszliśmy to Paweł na głos wykrzyczał - ze mnie nie lubi - klientela pod drzwiami miała ubaw ;) na dworzu zimno - ciekawe jak tam moje roślinki jeszcze nie oglądałam chora jestem i się leczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie ta szara pogoda wkurza i przez nia wcale wiele mi sie nie chce.... Gazety przeczytane, a ksiazki, ktore czekaja w mojej biblioteczce w tej chwili tez mnie nie korca, cholerka. Normalnie wlalam sobie kieliszek samorobotnego kremu cytrynowego :) na poprawe humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×