Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Heej, Katarzynku jak ty wpadlas na to zeby mnie pytac ile ja jestem po slubie?? :D W zyciu nie wyszlam za maz i nie zamierzam. 8 rok jestem w zwiazku. Mroweczko super ze juz jestes w domu. To zawsze co innego we wlasnym lozku lezec i wsrod znajomych twarzy marudzic. Wracaj do zdrowka szybciutko. Katarzynku widzisz jak swietnie, prawie pelen etat, dobra atmosfera, jak z dzieciarnia jeszcze bedzie git to mozesz mowic o wielkim szczesciu. Maja fajnie ze mialas frajde. Mi tez najbardziej podobaja sie konkretne aktywnosci na siwzym powietrzu :D A z robatoa tez jakos bedzie. Landrii kurde nie masz od kogo wziasc jej numeru?? Moze cholera ona twoj zgubila i mimo ze bardzo by chciala nie moze zadzwonic. W pracy na pewno maja jej numer. Nie poddawaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, taku taj kaos przyszła mi myśl żeby zapytać, chyba o Twojej córce tak pomyślałam :)) Mam tam ponad etat, bo pedagog ma 20godzin pracy w szkole ( niby ma 40 ale to jakos 20 w szkole a 20 na orzygotowanie np w domu za ktore juz nie placa nie wnikam jak to tam jest) a ja dostalam jeszcze 11 w swietlicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, tak przypuszczalam ze u nauczycieli sie to jakos inaczej liczy z tymi godzinami. Tym lepiej dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. U mnie dolek na maksa. Do tego wszystkiego tak bardzo spadla mi samoocena , ze wydaje mi sie iz jestem do niczego, stara, głupia, brzydka w dodatku , ze nikt mnie nie lubi, nie kocha, czuje się niepotrzebna, jestem bo jestem, ale gdyby mnie nie bylo to kij z tym .Nic mi się nie udaje, wszystkie moje plany leggną w gruzach, juz nie wiem czy za wysoka poprzeczke sobie postawialm,czy to jzu zmierzch mojego zycia , kiedy sie tylko wegetuje. Nuda w moim zyciu, totalny marazm, nie ppotrafie się cieszyc z dronostek, no masakra ,Jak pomysle , ze nastal kolejny dzien, kiedy bede musiala sie ubrac , pojsc do sklepu- zakupy, zrobic obiad, pranie kurwa sprzatanie, potem obiad podac , posprzatac po nim to na wymioty mi sięzbiera . Ciagle to samo od kilku lat. TAK bardzo liczylam na ta prace , tak chcialam zmienic cos idac na studia, zyc na maksa , z zegrakiem w reku, kiedy cos by sie dzialo, kiedy nie mialabym czasu na nude.Gowno wychodzi. TakTak moje CV u tej baby lezy, bo ta dziweczyna, ktora mnie poleciłaq, sprawdzala to. Tylko ze ta baba jest na urlopie , a ona się tym zajmuje. Jutro jzu jest 1 wrzesien , a oni dalej nie maja nikogo na to wolne miejsce . Tam na cv sa wszystkie moje namiary. A moze poprsotu mnie nie chca, moze maja kogos innego, ale o tym nie mowia ?Jeszcze czekam,a jak nie to skladam cv gdzie indziej. Ale studia bede musiała odpuscic . Wczoraj się jescze na maksa wkurzyalm. W ubiegłym tygodniu posadzialm u mamy na cmentarzu pielkne wrzośce, i inne takie kwiatki. Troche kasy mnie to kosztowalo. Wczoraj pojechalismy podlac , i co ? Same dziury. Jakis debil ukradl te wrzoscce :( Norlmanie az we mnie zakipialo. Jak tak mozna ? Dla mnie to cos absurdalenego, nie dosc ze ukrasc to jescze z takiego miejsca ? Jesu co się na tym swiecie dzieje ? Sory dziewczyny ze tak marudze, ale nie mam dostepu do poczty , bo pewnie tam nasmarowałabym Wam te moje zale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna Landrii, biedna 👄 Nie jestes stara, nie jestes glupia, ani brzydka. Leniwa tez nie jestes i robisz wiele rzeczy ktore sa piekne i przydatne i innym sprawiaja radosc. Jestes super przyjaciolka, sluchaczka. Mozna na ciebie zawsze liczyc. Bez ciebie byloby smutniej i szarzej. I chuj w dupe cmentarnym hienom! U mnie sa te wrzosce za bezcen do kupienia ale jak je do ciebie wyslac zeby przetrwaly?? Cos pomysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak wiedzialam, ze dostanę od Ciebie słowa w podobnym stylu ku pokrzepieniu serca :) Zalowałam, ze nie dopisalam zeby nie chwalic mnie tu, bo moze wyglada na to ze tego oczekiwałam :) Tak czy siak milo sie zrobilo :) 👄 A co do tych kwiatów , to nie zawracaj sobie glowy. One nie sa az takie drogie. I kilka dni musze odczekac i kupie znowu. Ale liczy się calosc , bo zrobilam taka jesienna juz kompozycję, liczy się praca ,zaangazowanie,serce w to włozone, a tu jakeis takie gówno przyjdzie i zniweczy czyjac prace w ciagu kilku zaledwie minut , brak słow .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dołoże : Landrii ja też Cię uwieeeeeeeeelbiam i szczerze przyznaje że jestes bardzo potrzebna nam tutaj!!! Przecież zawsze można liiczyć na Ciebie jak mamy jakis dylemat alboo problem i wogole jestes cudowna :) A co do tych debili i hien cmentarnych to racja ale to chyba tylko w Polsce ludzie nie cofną się przed niczym nawet kradzieżą na cmentarzu. U mojej babci na grobie ciągle jest ten problem wiązankę która kupiliśmy na rocznice śmierci ukradli w ten sam dzien co polozylismy wieczorem gnoje takim ludziom powinni łapy ucinac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z tego wszystkiego zapomnialam sie pochwalic ze kupilam wczoraj dwie pary butow, sweter i sukienke. Buty pierwsze to szare jazzowki drugie to niesamowicie sliczne niebieskie sznurowane Docersy za kostke z zamszu przecenione na 19euro. Sweter w kolorze kawy z mlekiem za dupe ale taki z przodu otwarty jak bolerko z kimonowym rekawem tylko wlasnie taki dlugi. Sukienka letnia, w romantyczne kwiatuszki, odcinana pod biustem z zorzety. Mam nadzieje ze dostane chociaz jeden dzien w tym roku gdzie ja bede mogla zalozyc. No i wlasnie wrocilam z Deichmanna gdzie kupilam mojej wrednej wyrodnej corce buty. Teraz chwile spokoju i o 18tej mam termin w szkole a na 19ta umowiona jestem z kolezanka na szybki kieliszek wina. Buzka kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ Wytrzepał
Sprzedaje w pełni zregenerowane prezerwatywy oraz mongolskie koniobijki. TANIO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonilii do mnie przed chwilą z tej firmy co miałam rozmowe że przeszłam ją pozytywnie, od poniedziałku zaczynam prace a jutro mam jechać na szkolenie. Myślalam ze sie bardziej uciesze a tak jakos mii dziwnie. Trche sie nawet boje jak to bedzie czy dam sobie rade i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku, majeczko 👄 jestescie kochane :) Maja no suuuuper !!! Tylko pogratulowac . Nic sie nie boj, szybciutko się wdrozysz, zobaczysz ze dasz sobie radę :)....:D Katarzynku troche zazdroszcze Tobie tej pracy. jak wspomne moj czas spedzony z dziecmi to az mi łza w oku sie kreci. uwielbialam swoją pracę , kochalam male dzieciaki i zreszta odkad pamietam, to zaawsze chcialam byc nauczycielką . Los jednak nie do konca mi w tej dziedzinie sprzyjał :) TakTak no poszalałas dziewczyno. Ale pewnie geba Ci się cieszy od ucha do ucha , nie ? jak tak Was czytam, to razniej mi na sercu, ze się Wam pomalu wszystko ukalda i zaczynmam wierzyc w to, ze ja jescze tez nie jestem na straconej pozycji :) Mrówka jak sampoczucie ? lepiej troszeczkę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mnie chyba dopada jakieś przeziębienie, jest mi strasznie zimno i gardło mnie boli,spać mi sie chce niesamowicie wezme zaraz gripex i kłade siię do łożka wrrr jeszcze tego mi brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki chojrak ze mnie a przespalam prawie cały dzień ;) niewiem jak jutro dam rade na rozpoczęciu roku, ale o to będę się martwiła jutro ;) Landrynka jak Cię przeczytałam to sama niewiem jakie miałam odczucia, Ty mnie nie prowokuj KOBIETO!!!! stara głupia ... itd już zapomniałam co tam sobie jeszcze wymyśliłaś..uważaj Bo odczynię uroki i Ci dorzucę jeszcze swoją sraczkę :P a tak powazniej to czasami nasza rzeczywistość potrafi przygnieść do ziemi, takie kobiety jak my ze stażem, doświadczeniem i praktycznie czasowe powinny być rozchwytywane a nie spychane na boczny tor, ale emeryci pracują zamiast wypoczywac i zajmują miejsca pracy to co się dziwić!!! i nie to żebym coś do nich miała ale mówię tu chodzi mi głównie o fakt że taki emeryt bierze sobie spokojnie emeryturkę raz, a wypłatę dwa...to po cholerkę mu rezygnować no dobra rozkręciłam się i zapodaje nie w temacie ale to wina Landrynki, bo mnie nakręciła :P i zeby mi to BYŁO OSTATNI RAZ!!! ja ci dam stara baba :P przecież ja jestem w tym samym wieku i nie jestem stara :P i dla wszystkich całus bo brakło mi sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja mnie tez cos chwyta:O Siedze w kocu, w ciepłych skarpetach i z nosa mi leci :( Mrówka ehh Kobietkooooo :) Ty jak juz nakrzyczysz to ,az starch potem marudzic :P Tak mnie naszlo z rana wstalam i stwierdzilam, ze nic tak na prawdę sie u mnie nic nie dzieie i ze znowu czeka mnie dzien jak codzien :O A tak a propo tych emerytów. Prawde mowiac tez jestem za tym zeby ukrócic im te emerytury . Daleko nie musze siegac przykladem. Kolezanka moja moglaby jzu dawno miec calkiem fajne stanowisko, gdyby nie jej przelozona. baba juz na emeruturze, zdrowa kobieta, jak tur. Bierze nie mala emeruture , dodatkowo ma niemalą pensje i jak to kiedys TakTak napisala z tego nadmiaru kasy ma wsciekłosc macicy :P Jest sama, kasy jak lodu , ale to ze partaczy jzu swoja robote to pryszcz , bo kto tam na to zwraca uwage, Wyrecza się mlodszymi dziewczynami, ale pracowac pracuje, bo co ona biedna bedzie robic sama w domu ? Jak to co ? jak nie ma zajec to niech wnuki niańczy :P I sory Mroweczko, ze przeze mnie znowu osłabłas :P Ale jestes i tak kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kawa podana ! Landrynka to się załatwiłyśmy. Wziełam na noc gripex, ale rano i tak wstałam strasznie zmęczona najchętniej położyłabym się do łozka i przespała cały dzień a tu tyle rzeczy do załatwienia :( Ja już obiad gotuje bo na 13 jade na szkolenie do tej pracy. (przyznam Wam szczerze że jeszcze mam taką małą iskierke nadziei że z tego zusu sie odezwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalewam kawę w południe :) 🌼 Katarzynek, Maja gratuluję 🌼 Landrynka ❤️ ty moje nie zawracaj sobie dupy jedną firmą. Moja Młoda codziennie zostawia po 10 cv i jak na razie to może była na 3 rozmowach i wszystkie bez większego efektu, co znaczy że nadal bezrobotna i siedzi u nierobów. A ma 23 lata. Ale rozumiem twoje obawy. Mam podobnie. Niedawno przecież ja się rozklejałam. Dzięki studiom i przypadkowi siedzę w dziekanacie od 2002 roku, wciąż ta moja umowa określona jest czasowo, nie wiem co szef wymyśli. Latam jak głupia na kurs za kursem i co? Jest 1.09. a ja w pracy (umowę miałam do wczoraj). Ale jak nie będę pracować to chyba już nie będę szukać. Fakt, zwariuję z tego prania sprzątania i.... To nie moja bajka tak na stałe. Dla mnie 3 tygodnie urlopu bez wyjeżdżania z domu to za długo. Głupieję od garów.;) Mrówka lepiej się czujesz? Co ci było. Poczytam zaległości kiedy jak znajdę czasu więcej. Ja na urlopie byłam w górach. Codziennie sobie obiecuję, że wam wyślę foty. A jak zajdę na chatę to nie chce mi się kompa odpalać. Dla reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no zrywam wszelkie stosunki z moja przyjaciolka. Znowu skonczylo sie na 2 butelkach prosecco. Leb mam dzis jak kocial. Dopiero co wstalam. Mialam pozalatwiac dzic kilka spraw od rana i kupa gowna bo lezalam w wyrku i dogorywalam. Tez mialam wczoraj bol gardla bo przedwczoraj latalam w odkrytych butach- myslalam ze jeszcze mozna. W kazdym razie gardlo ok i zaraz sie zabieram za robote bo jak wiadomo na kaca najlepsza praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis rano smigalam w klapeczkach wiec Tak taku nie bylas sama. Teraz ubralam kryte obcasy bo jutro juz ma byc chlodniej, a o 6 rano to w ogole nie ejst juz za cieplo,ale ja uparcie szukam lata ,bo gdzies sie zapodzialo w tym roku i nie dotarlo do nas. w nastepna sobote rpzylatuje moja Ulcia i juz mam dla niej prace, w sumie to na poczatek na czarno ale zobaczymy jak to sie potoczy, mama nie chce jej w Polsce,cos sie jej odmienilo. Moze sobie chociaz zarobi na reszte remontu , no i w ogole odpocznie od tej bieganiny ,szarpaniny. Buziaki. Musze was nadrobic bo wczoraj to tak przelecialam szybciutko. Coraz czesciej mysle o dziecku, chyba mi sie wszystko poprzestawialo w glowie od tego uczucia, a moj T mowi ze wszystko chce za szybko, noi a co ja poradze jak mnie czas goni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Blinguś ;) ty normalnie niepoprawna jesteś :D Ja na wyjeździe nabawiłam się zapalenia ucha środkowego. Bukowina tatrzańska i termy wyszły mi bokiem. Przez dwa tygodnie brałam antybiotyk a krople nadal sobie zapuszczam. Ciągle czuję to ucho. nie wiem czy nie będę musiała powtórnie odwiedzić laryngologa. Alkohol odstawiłam po powrocie ale nie na długo. W sobotę szykuje mi się impreza. Jutro podwójne u nas święto - imieniny mojego taty i moje urodziny. Łoł matko jaka ja już jestem stara baba :O Zaczynam się wstydzić moich lat :( Dobrze, że nie widać jeszcze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, tu musze sie do Kani przylaczyc. Blingus za toba nadazyc to ciezka sprawa. Jeszcze 2 miesiace temu czy 3 marudzilas ze kurde moze wpade zaliczylas teraz znow w druga strone. Kurde kurde nie ma co sie dziwic ze te chopy przy tobie agresywne sie robia :P Kania to ja sie na sam przod z zyczeniami wpycham. Wszystkiego dobrego juz dzisiaj :D Landrii jak twoj komp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano ano rzeczywiscie no ale to bylo z Adkiem a on sie na ojca nie nadawal. A T nawet nawet moglby byc Wiecie mi tak z nudow chyba rozne mysli chodza po glowie Juz padal deszcz tutaj w Oslo ponoc swieci super sloneczko, co za dziwny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko szybko bo zapomnę ;) LAmdrynka jakbym wcześniej to przeczytała to miałam zadszwonić i zagrozić że wsiadam w autobus i tam jadę żeby dac Ci kopa ;) ale potem pomyślałam ze ja taka słaba jak tam dojadę to już nogi nie zadre ;) :P a jak jeszcze robótkę wezmę na drogę to mi wogóle nerw przejdzie bo przez 6 godzin to byłby sweter jak nic ;) :) :P no ale doskonale Cie rozumiem bo ja mnie tez czasami dopada dół, chandra i jak to zwał tak zwał... Kania - ja potem zapomnę wiec jak już piszesz o tych urodzinach to witaj wsród pełnoletnich osób ;) :P Tak taku - j a już zapomniałam co to ból głowy po alkoholu :) Bling - zegar tyka :) to może Cię wzieło, ale fakt masz różne pomysły, ciężko nadążyć ;) no i idę legnać bo własnie przyjechałam ze szkoły z Pawłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesac laseczki :) Oj faktycznie Bliling Ty to masz z tymi swoimi myslalmi. Jescze nie tak dawno nie nadawalas sie na mame , teraz myslisz o tym.Uwazam , ze raz ze to czas , wiek , a dwa ze moze wreszcie czujesz ze ten caly T to milosc na cale zycie , z ktorym moglabys zalozyc taka "normalna " rodzinę ? Tylko , no własnie co na to sam zainteresowany ? Ile on ma lat i czy chcialby już byc tatusiem ? Taktak moj komp zdechł, poki co mąz robi wszystko zeby dostac sie to tych danych. Teraz korzystam z jego laptopa słuzbowego, ale wiecznie tak pieknie nie bedzie . Chyba trzeba bedzie kupic nowy dyslk do mojego kompa, zebym mogla na nowo go zapisywac i z niego korzystac, a potem na spokojnie bedzie myslec jak odzyskac dane ? Wiesz co ? troche Ci zazdroscze tego kaca :P Ja mam taka ochote się sponiewierac , miec wtedy wszystko w dupie, smiac się i chociaz na chwilke zapomniec o tym co mi w duszy gra złego :O Mrówka moze poczekam troche jak dojdziesz do sil i znowu walnę tu jakies swoje zale. Moze w koncu sie wtedy spotkamy ? A i byloby git , bo w czasie podrózy zrobilabys jakies nowe wdzianko, a ja raz ze bardzo bym się ucieszyla z Twoich odwiedzin , a dwa ze moze faktycznie warto aby dal mi ktos kopa w dupsko, zebym bardziej kolorowo an wszystko sojrzala. Bo jak narazie to się ze mna wszystkie cackacie :P Kania ja az taka zapominalska nie jestem, wiec jutro padna slowa z zyczeniami ;) A co do pracy.... no coz ja moge dodac , jak dziewcze 23 letnie nie ma pracy , nie moze jej znależć (podobnie zreszta jak moj syn) to sie dziwic ze starej babie sie nie udaje nic w tym kierunku:O Teraz jak nie masz znajomosci to gowno masz :O :P Maja jak tam w pracy czy na rozmowie ? Opowiadaj co i jak ? Katarzynku a Tobie jak tam dziś 1 dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się ponownie Kania ja życzenia złoże jutro :P Bling coś zmiany się chyba zapowiadają w Twoim życiu :P Mrowka a Twoj syn teraz rozpoczął pierwszą klase? jeśli tak to jak wrażenia z pierwszego dnia w szkole? U mnie totalne szaleństwo. Rano zadzwoniła koleżanka że potrzebują do niej do pracy i żebym skontaktowała się z jej kierowniczką. Praca taka sama jak ta co mam isc od poniedziałku tylko warunki dużo lepsze bo po okresie probnym umowa o prace a nie zlecenie i stawka wyższa i bez biura pośredniczącego. Wiec zadzwoniłam dooo tej kierowniczki ii powiedziala ze potrzebuja i ze jak jestem zdecydowana to ona dzis do mnie oddzwoni i da znac od kiedy do pracy. Mowie tej kobiecie ze ja mam tez inna propozycje pracy ale bardziej mi zalezy na pracy u niej i musze wiedziec na pewno czy tu bedzie ta robota a ona mi mowi ze tak na pewno bo potrzebuja od zaraz i zebym tam nie podpisywała umowy. No i zdecydowałam ze zrezygnuje z tamtej bo tu bede miala ta umowe i wieksza kase tylko kurcze jeszcze ta babka nie dzwoni.....i ma wyłączony telefon.... Dzwoniłam do tej mojej kolezanki co mi ta prace załatwia i jak ta kierowniczka nie zadzwoni to ona dzisiaj w pracy z nia pogada bo idzie na noc do pracy. Ja to zawsze sobie skomplikuje życie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to się wyspie za wsze czasy, niedawno wstałam zrobiłam szybko kolacje i zaraz ide myć Pabla bo jutro rano pobudka Maja - Paweł poszedł teraz do zerówki ale moje motto na wrzesień to WITAJ SZKOŁO - ŻEGNAJ WYPŁATO :P Landrynka - ja tam wiem ze się spotkamy ino jeszcze nie mam pojęcia kiedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Dziewczyny mam prośbę, wyslijcie do mnie jakas wiadomosc /. Musze odzyskac Wasze adresy e-mail. Kompa juz mam , ale nic na nim nie mam , kompletnie nic :( Ale za to hula jak wiatr po pustym polu ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×