Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Będa fotki, bedą ;) Cierpliwsci :P Mrówka ten refluks zólciowy to to samo co zoladkowy ? Bo w tym drugim temacie moglabym pare słow napisac do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby podobne ale nie to samo :) bo zołądkowy polega na cofaniu treści z żoładka do góry o ile dobrze kumam, a tu problem jest na cofaniu żółci do żołądka ale każda informacja się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Jestem u swojego Misia Dopiero co usiadlam. Po 23 robilam pranie, na szczescie zadne babsko nie zwrocilo mi uwagi ,bo to we wspolnej pralni. Szorowalam tez szafki,szuflady w kuchni ,ale chyba lepiej juz wygladac nie beda. Koniecznie musi szukac lepszego mieszkania. Chcialam cos wiecej skrobnac ,no ale pora poprzytulac sie do Misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej, Wczoraj wieczorem usiadlam sobie na dupsku przy niklym swietle lampki nocnej i ogladajac jednym okiem Dirty Dancing zaczelam zszywac swoj sweterek. Nie wiem kto ponosi wiecej winy: niewystarczajace swiatlo czy muskuly Patrika Swayzy, fakt pozostaje faktem ze przyszylam jeden rekaw trzykrotnie po zlej stronie ;) ...a spalam dzis do 9:30!! :O Mam jeszcze jedno pytanie (Bling blagam nie obrazaj sie ;) ) Kto z was mowi tez do swojego mezczyzny Misiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Hihiii , ja nie mowie Misiu, praktycznie wcale zdrobniale sie do niego nie zwracam.Czasami ( ale to rzadko) wymsknie mnie się myszka , mysza, ale to jeszcze przyzwyczajenie z lat szkolnych. Z racji nazwiska mowilo się do Niego Mysz, Mysza i Mouse :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, a nie popijalas czegos mocniejszego? ;) Kiedy wyruszasz w droge? Co do misiakow i innych takich tam slodzen, to mnie to nie dotyczy. Nigdy za takimi rzeczami nie przepadalam i tak juz pewnie zostanie :) Landrii..kiedy beda fotki????? Mrowka....jak samopoczucie? Blingus Ty nasz golabku zakochany :) Maja.....odezwali sie???????????????' Nie pisze co porabiam, bo wiadomo. Pozdro!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak pusto? Robie przerwy, zeby poczytac co u Was , a tu totalny przeciag :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka no beda fotki, jak obiecalam :) Czekam jeszcze dziś na jeden aparat zeby zgrac z niego zdjecia, zrobię selekcję i bede wysylac :) Nie mam kompletnie weny do pisania. napisze się , potem to kasuje , wiec póki co odpowiadam konkretnie na konkretne pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie pisałam bo od rana mnie nie było, rano mama zadzwonila że moja mała siostra jest chora ma gorączke wiec pojechałam je zawieźć do lekarza zeby sie nie tłukły autobusem tym bardziej że malutka miala wysoką gorączke okazało się zapalenie gardla :( Teraz najważniejsza informacja dnia : zadzwonili :) Od poniedziałku zaczynam prace, właściwie to od poniedzialku najpierw 6 dni szkolenia ale juz sie cos ruszylo :) Ide jak nie dam rady to zrezygnuje ale sprobowac warto :) Co do mieszkania to remont wyniosl by nas ok 30tys :/(bylismy dzis z moim ojcem i ojcem mojego L) bo podlogi trzeba zrobic, lazienke od podstaw bo nie ma ani ubikacji ani nic bo to stan surowy takze troszke duzo i stwierdzilismy ze poczekamy na te przetargi ktore maja sie odbyc w przyszlym miesiacu i wystartujemy tam. Może się uda a jak nie to bedziemy szukac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Ja na chwile bo włąśnie nadrobiłam czytanie Was :) U mnie wszystko dobrze, moj P wreszcie ma porzadna prace od tygodnia i zapowiada sie ze na lata (OBY!!!) bo w jego fachu po czesci no i z perspektywami, a tego nam bylo trzeba... ja wciaz pracuje w hotelu, ale jak on juz ma stala porzadna prace to teraz ja moge kombinowac i szukac sobie lepszej, wczesniej siedzialam i nie myslalam o tym, bo jedno z nas musialo sie trzymac jedynego pewnika jakim byla ta moja nieszczesna praca. Ide na urlop za tydzien, ale nigdzie sie nie wybieram, szukam mieszkania sobie powoli, nowej pracy, dzis za prace w ogrodku sie wzielam (u siostry) ale dostalam uczy\ulenia na rekach i musialam przerwac, dopiero co sie wyleczylam z pokrzywki ktora zlapalam 2 miesiace temu a tu jakies nowe uczulenia, o nie... nie chce wiecej :) Sorki za chaotyczne pisanie... ale jaks wszystko na raz chcialam napisac i tak wyszlo ;P Julii - dzięki za odratowanie mojego maila u Kani :D Landrii j ci dam "skasować" :D ;) Pozdrawiam Was i czytam czytam jestem na bierząco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju, gratulacje! Jasa..... no juz byl czas na jakies pozytywne wiesci od Ciebie! krociutko, bo wiadomo, ze w przerwie :) A szwagra to mam tak przeklete, ze kurde lepiej niech mi sie na oczy nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota :D Zaczęłam urlop i nikt mi go nie odwołał :D Bling czy dobrze zrozumiałam? Ty mu sprzątałaś????? Prawdziwy muzułmanin. No to poczekaj co będzie dalej ;) A co on robił w tym czasie? Piszę to, bo ja nie przypominam sobie, że jak szłam do swojego chłopaka, to mu brudy sprzątałam. Sam to robił. ;) Naczytałam się książek o krajach muzułmańskich i kobietach tam mieszkających... W życiu nie pozwolę mojej córce. Przeczytaj 9 części pożądania. To reportaż amerykańskiej dziennikarki tam zajmującej się sprawą kobiet. Na ten temat przeczytałam nie tylko tę jedną książkę. Ale to twój świat i życie. Zdecydujesz sama. Żeby Misiu nie zmienił się w Wielkiego Grizli. Dziewczyny tylko mnie nie zlinczujcie za to co napisałam. Za płotem mam ośrodek dla uchodźców. Większość Czeczenie. Nie jestem rasistką ale czasem.... Jak widzę 9-11letnią dziewczynkę w ciąży, która idzie do szkoły do naszej podstawówki to... nóż mi się w kieszeni otwiera. Dyrektor wyrzucił z gimnazjum Czeczeńskich uczniów, bo noże do gardła przystawiali innym dzieciakom i grozili nimi nauczycielom. Były też inne sprawki. Nie mówiąc już o ich skandalicznym zachowaniu. Kraj ogarnięty wieczną wojną ale teraz wiem dlaczego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiada się piękny dzień, słonko błękitne niebo... spadam na zieleniak. :) Jasa wreszcie się pokazałaś 🌼 Mrówka współczuję ci, nie wiem co to znaczy, ale czy jest na to jakaś rada, żebyś się tak nie męczyła. A może pozbądź się tego woreczka... Tylko kurna wtedy dieta i te inne sprawy. Też nie... :( Taktaku widocznie film nadal po wielu latach jest wart obejrzenia skoro te rękawy udało ci się zszyć ;) Julia jak tam mieszkanie? Co z pracą? Moja córa załapała się do komisji na wybory. Nie wiem jak jej się to udało, ale parę groszy jej wpadnie. :) Ja mam już umowę (nie pamięta czy się chwaliłam) na stałe. Nawet jak mi obniży pobory, to się zgodzę. Wolę pracować. 🌼 w domu bym dostała świra po dłuższym czasie. No właśnie, co u Sylvika. Kiedyś przynajmniej pomachała. 🌼 Maja 🌼 Landrynka 🌼 Dla reszty też 🌼 Spadam Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tu od wczoraj nie zaglądał? Pewnie macie piękną pogodę. Ja też zresztą 🌼 Bling nie gniewaj się za to co napisałam wczoraj 🌼 Mam osobiste uprzedzenie do muzułmanów. W Turcji też się napatrzyłam na te dziewczyny poubierane po zęby na plaży. Moja kuzynka wyszła za Araba. Byli szczęśliwi dopóki nie pojechała z nim do Iraku. Potem .... szybko wzięła z nim rozwód. Dobrze, że jej ich 2 córki oddał. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Ja nie zagladalam, bo mialam wczoraj szalony dzien , ktory zakonczyl się impreza u znajomych . Wrocilam o 1 ;) Kania Ja tam Cie nie zlinczuje , za to co napisalas do Bling, bo ja to samo Jej napisalam , ale nieco delikatniej :P Ja nigdy - nawet nie wiem jak by bylo cudo taki facet- nie pchalabym sie w związeek z nim. No ale .... Faktycznie pogoda piękna.Nic tylko wyjechac gdzies za miasto i cieszyc się słoncem ;) Buzki Laseczki, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) co do muzułmanów i tego typu arabów chyba mamy podobnego zdanie ;) ale jak to mówią kowalem swego losu każdy sam ja złapałam wirusa i przeleżałam dwa dni z gorączką 39,5 dziś już jest ok, wypoczywam :) zrobiłam już pierwsza bransoletkę teraz musze zamówić zapiecia, właśnie się orientuje w wielkosci i cenach :) wypoczywajcie i korzystajcie ze słoneczka bo od listopada - plucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie to i u mnie jakiś wirus szaleje. Juz wiem, ze bede miec katar, nienajlepiej się czuje dziś i raczej nie jest to kac :O:O Wysłałam obiecane fotki do TakTaka, Juleczki, Mrówki, Kanii, Majeczki. Nie mam reszty adresów, wiec albo mi doslecie , albo inne dziewczyny podeslą dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Tak Tak usmialam sie z tego swetra. A co do Misia,uzywamy tego okreslenia poniewaz latwo wpadlo w pamiec. Nie z powodu jakis pieszczot Maja gratulacje , w koncu bedziesz miala prace. Dzieci teraz ciagle chore. Kania dobrze zrozumialas,sprzatam i nie rozumiem dlaczego mailabym tego nei robic,skoro z nim mieszkam. Spedzam w tym mieszkaniu wiekszosc czasu. Wynajelam mieszkanie , ale tylko ze wzgledu na to ,ze te w ktorym on mieszka jest za malo miejsca na moje graty. No ale mam nadzieje ze neidlugo przeprowadzimy sie do wiekszego i skonczy sie te moje jezdzenie z jednego do drugiego. Odnioslabym sie do poruszanego przez was tematu muzulmanow,ale moze innym razem. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z Wami i zapodaje kawe :) Na 9 jade na to szkolenie, zobaczymy jak będzie, to szkolenie ma trwac 5 dni i po szkoleniu jest jakis test i ten kto go zda dostaje sie do pracy, ale ide zobaczyc o co tam dokladnie chodzi mooze bedzie fajnie, a jesli sie okaze ze wyplata zalezy od sprzedazy jakis uslug to po szkoleniu zrezygnuje ale sproobwac zawsze mozna. Wroce to sie odezwe. Dziewczyny kurujcie się ale teraz to sie wlasnie zaczna przeziębienia taka pora roku Miłego dnia buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Blinguś jestem ciekawa bardzo co masz do powiedzenia nt Muzulmanów ;) Maja na Twioe wiesci tez czekam :) Teraz dopijam kawe i mam w planie pomyc okna i przeprac firany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kubkiem siemienia witam, kawe odpuszczam na dłuzszy bliżej nieokreślony czas ;) foty widziałam, Landrynko wyglądasz jak zwykle rewelacyjnie :D Tak taku no i czy ja ten sweter jakos przegapiłam czy jak? Maja - trzymam kciuki, uda się :) Julia - czym ten szwagier sie narazil? Blinguś - amore amore :D ;) Kania - dzieki za podsyłanie dobrych fot i tekstów :) Jasa - suuuuper że się układa :) no i ogólnie - bawcie się dobrze Landrynka - Ty musiałaś o tych oknach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka ale ja okna myje dwa , góra 3 razy do roku. Ty siedź na dupie i dziergaj :) No własnie , umknelo mi, a tez mialam zapytac Juleczki o co chodzi z tym szwagrem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Alez o nic nowego, tylko jak ja tak sie morduje z tymi scianami to go najnormalniej w swiecie przeklinam i tyle ;) W piatek dzwonil tata mojego, oczywiscie z pytaniem jak nam idzie, to moj m mu delikatnie dopierdzielil...i w sobote rano juz pomagal skrecac kuchnie, a wczoraj to przyjechali rodzice razem i dalej pomagali, a robic naprawde jest co. Pokoj dzienny jest juz prawie gotowy na wstawienie mebli. Tylko sie jeszcze musialam wk....bo odklejam tasme i szla razem z farba....wiec to jest do zrobienia jeszcze raz (bialy pasek tuz pod sufitem), w sypialni zrobilo sie to samo :( Dzis na spokojnie zajme sie drobiazgami, musze troche odsapnac ;) Teraz kawa, zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Szybko rusze temat muzulmanow...Jestem podobnego zdania co dziewczyny ale wiem ze bywaja tez wyjatki wsrod nich. Ja nie mam jednak tego problemu bo dla mnie ich uroda jak zreszta wszystkich poludniowcow jest nie do zaakceptowania a wiec kompletnie mnie nie rusza i jestem bezpieczna. Co do czeczenow Kania to mysle ze oni sa przez ta wojne tak skrzywieni a nie odwrotnie. Co oczywiscie nie zmienia faktu ze takie zachowanie jest niedopuszczalne. Landrii ty jak zwykle piekma. Dzeki za fotki. Mrowka ty sie idz pozadnie jeszcze raz przebadac i nie zasuzwaj tyle! Bling ty jestes zakochana wiec wszystko widzisz przez rozowe okulary i nie dasz sowie zlego slowa powiedziec. Co calkiem zrozumiale. Mam nadzieje ze na koniec wyjdzie ze wszystkie sie mylilysmy a ty mialas racje. Julii co dziwnego z tymi twoimi scianami :O Jasa fajnie ze ci sie uklada. Maja trzymam za ciebie kciuki. A ja rozmyslilam sie jednak z austrii i Wloch i robie krotsza wyprawe do Pragi :D Nie chcialo mi sie tyle w aucie siedziec. Wlochy zostaly przelozone na inny termin gdzie bedzie mozliwe zeby zostac przynajmniej tydzien tam. No i jak mi sie cos jeszcze przypomni to sie odezwe. Buzka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ano widzisz, tak to jest ze zcasami nalezy się upomniec o pomoc. A ze scianami mialam podobnie jak robilismy male malowanie w przedpokoju. Malowalismy sciany na dwa kolory, maz przedzielił sciany na dwie czesci , potem miedzy nie naklejalismy listwy ozdobne. Ale taasm aktóra byla naklejona , tez narobila nam szkód :O Nie wiem od czego to zalezy, czy od farby czy od tasmy . TakTak ja osobiscie tez czuje się bezpieczna jesli chodzi o muzulamanów . I nie ze wzgledu na typ urody, ale własnie ze wzgledu na to, ze to zupelnie inna kultura :) I wiadomo, ze wyjatki sa , ale mimo sa to ludzie którzy jakby obnosza się z tym i okropnie sa przywiazani do swoich tradycji, bez wgledu na to czego ta tradycja dotyczy :P Kochana a czy Ty do Pragi nie bedziesz przejezdzac przez wrocław ? Czy jedziecie niemiecka stroną ? Bo wiesz.. ? ;) Ja na rogatkach moge stanac , aby do Ciebie pomachac ;) :P Zrobilam sobie przerwe na kawę . Okna pomyte , teraz tylko wieszam firanki :) Pogoda cuuuuuuuuuuuuudo :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pogoda cuuuuuudddddddo :P Chyba wystawie soobie lezak i sie walne z ksiazka :) Co do muzulmanow, to swego czasu sie ksiazek naczytalam.... i tez jestem na "nie", zbyt kolosalne roznice kulturowe, jak dla mnie. Ale kazdy ma prawo do wlasnego wyboru i ten trzeba uszanowac. Poza tym nie zawsze "spiewka" tak samo sie konczy :) Czasy i ludzie sie tak zmieniaja, ze niejedno moze zadziwic ;) Wiec Blingus, ciesz sie miloscia, tylko nie oslepnij ;) Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z herbatki u nowej znajomej ;) chłopcy zawiązują nowe znajomosci klasowe, mamy też :D teraz idę troszkę na dwór bo faktycznie pogoda przepiękna a potem zrobię może kolejną bransoletkę Tak taku - udanej wyprawy - Praga jest podobno przepiękna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ale natwoorzyłyście od rana conieco poczytałam ale musze jeszcze raz na spokojnie poczytac :) Szkolenie przebiegło dzis bardzo fajnie, ludzie caliem przyjemni i wogole polega ta praca na tym ze trzeba dzwonic do osob ktore posiadaja karte platnicza banku i propoonowac i ubezpieczenie tej karty ale najawazniejsze jest to ze pieniadze dostaje za godziny a nie za to ile sprzedam. Do środy jest szkolenie takie z trenerem w środe ma byc jakis test i te osoby ktore przejda ten test dostana sie do pracy po dzisiejszym dniu jestem nastawiona pozytywnie :) A przed chwilka zadzwonila do mnie pani z innej firmy ale rowniez chodzilo o telefoooniiczna obsluge klienta i zaprosila mnie na rozmowe i umowilam sie jutro popoludniu po szkoleniu pojade i zobacze co i jak i wybiore lepsza oferte ale ciesze sie ze cos sie w koncu ruszylo :) Landrynkooo dziekuje za fotki przed chwilka ogladalam i musze pzyznac ze laska z Ciebie :) świetnie wygladalas na tym weselu zreszta jak zawsze :)) mrowka mam nadzieje ze juz Ci troszke lepiej i pokonałas przeziębienie ale równiez ze Twoje dolegliwosci Ci przeszly :) Tak taku no no po wyprawach czekam na fotki :) Julka zrob sobie troche przerwy i wskakuj na ten lezak remoont nie zajac nie ucieknie :P Bling, Katarzynku,Jasa, Kania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×