Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EDIA76

szukam przyjaciółki z woj.SlAskiego -Cieszyn,Ustroń..?

Polecane posty

Witam! przepraszam ze tak dawno nie pisałam..ale nie bardzo mam kiedy...u mnie poamlu jakos sie toczy,same wiecie ostatnio ciagle u lekarzy :/ ale wreszcie wakacje..corcia 8 lipca na oboz jezdziecki.. pisalyscie cos o kurniku ,ja tez tam bywam..ostatnio rzadko ae mnóstwo fajnych osob tam poznałam,fajnie sie gra i rozmawia :) pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden nick nie wchodzi--------------->dobrze,że się odezwałaś.Myślałam,że zapomniałaś o nas:) Fajnie,że u Ciebie w miarę normalnie.Co z Twoją alergią,a jak mąż?Bo o córce dowiedziałyśmy się,że jedzie na obóz.🌻 Weroniczko,dzięki za chęć pomocy.Jakoś może dam sobie radę.Na razie zbieram informacje.Zobaczę,co z tego wyjdzie:) Ty się ucz,nie zawracaj sobie mną głowy.Jeżeli nic nie zrobię,to poproszę Cię o pomoc(powtórnie),ale wtedy będziesz już po egzaminach i nie będę miała wyrzutów sumienia,że prze zemnie czas tracisz :) Pozdrawiam serdecznie🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no jestem..nie zapomnialam,chwilami podgladałąm ael troszke zaniedbalam lekturke,tak ze niektore rzeczy pewnie mi umknęły,tak jak to o jaka pomoc chodzi? mozze ja cos doradze,podpowiem?? co jeszcze u mnie..no ja sie mecze dalej,alergologa trudno znalezc...wizyta w listopadzie dopiero!!! do drugiego lekarza wskoczylam na sierpien za znajomoa bo ona poszla prywatnie(endykrynolog) z corcia teraz tez do endykrynologa bo bierze jodid(wole młodziencze czyli niedobor jodu w okresie dojrzewania a ja nadczynnosc) maz ma 16 lipca wreszcie tomograf i 26 wizyta z wynikami ,juz pracuje ale kuleje poniewaz znow ta noga zaczyna go bolec :/ ,wyplata za okres choroby 800 zl :( normalnie porazka... tak ze nie jest za wesoło.. a u nas znow kosza trawy a ja sie dziwei co mnie zaczelo kichac..ech pzodrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja na przemian nauka i komputer na chwile i znow nauka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ja w najbliższych dniach,nie będę wysiadywac na necie,tak jak jest obecnie.:) Ma przyjechać do mnie bratanica z chłopakiem i muszę się przygotować.A inne prace też są do zrobienia. Pisałam,że miała przyjechać w czerwcu.Wtedy nic z tego nie wyszło:( A jej chłopak,okazuje się,nie jest w służbie zasadniczej,a jest zawodowym wojskowym.Czerwone Berety. Jutro przylatuje do domu ta druga bratanica,która jest w Irlandii.Mam nadzieję,że zadzwoni do cioci,czyli do mnie:D Długo nie zabawi w Polsce,w poniedziałek wraca do Galvey. Miała tam być do października,ale wszystko wskazuje na to,że zimę też tam spędzi:) No,ale dosyć o mnie. Figaa,ucz się,żebyś pozaliczała wszystko.:) Będę trzymać kciuki za Ciebie,jak zawsze:) Sylwia,nie daj się!Walcz z chorobami.:) Ja też kiedyś miałam wątpliwy zaszczyt odwiedzić endokrynologa.Brali mi wycinek do badania.Było nieciekawie,ale jakoś wyszłam z opresji:) Życzę Wam wszystkim zdrowia 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no ja niestety teraz tak czesto nie jestem na kompie nauka..:( przde mna dwa ostatnie zaliczenie i egz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczylam psycholoie na zerowce:) teraz etyka i wyniki hist wych i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz prawie n drugim roku, tylko jeszcze do srody musze czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wlasnie burza przeszla :O dzis dzien ie do wytrzymania , taki gorac. Jak tam kot wrocil moze? i jak poradzilas sobie z telefonem i kabelkiem do zgrywania zdjec na komputer? I jak byla u Ciebie bratanica z chlopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ U nas też była burza.Cały czas się kręciła,to odeszła,to wracała...... Teraz jest spokój,ale na jak długo? Kot,niestety,nie wrócił:( Ze zdjęciami,na razie,dałam sobie spokój.Mam w instrukcji obsługi telefonu,coś popisane na ten temat.Na razie,nie mam zbyt dużo czasu. Bratanica przyjedzie,jak ten jej Paweł,odda skoki,bo jeszcze ma dwa do oddania.Ale w lipcu na pewno przyjadą. Idę spać,pa! ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marketa. No wlasnie jedna moja znajoma z kafe tez sie nauczyla tak robic i miala mi pokazac, ale w miedzyczasie dostala bana:D Zaden nick nie wchodzi 🌻 co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketaa co ty tak pozno spac poszlas? Ja pamietam jak sie kiedys meczylam cala noc prawie, poszlam wtedy spac kolo 4 nad ranem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ :) juz sie naumiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam wczoraj na Ogólnym,że już umiesz pisać pogrubionymi literami.:) Nie wiem,czy się na coś przyda ta umiejętność.Wczoraj napisałam kilka postów pogrubionymi,tak dla wprawy,to zaraz taka jedna,zwróciła mi uwagę,żebym przestała tak pisać,bo rzekomo źle się czyta.:O Mało jej było napisać na topiku,założyła osoby topik,żeby mi o tym napisać.:D Późno przedwczoraj poszłam spać,bo się uczyłam pisać.:) Wczoraj zrobiłam sobie wolne od neta.Od 13.00(wczoraj)dopiero godzinę jak siedzę dzisiaj.Byłam u sąsiadki,wypiłyśmy sobie po 3 piwa,pogadałyśmy.......Później przyszła do mnie druga znajoma.Przyniosła mi 1 litr miodu.Pycha miodzik. A teraz czekam na W.Pojechał do sklepu,powiedział,że przyjedzie do domu około 13-ej.jest teraz prawie 14.30,a jego nie ma.......:O Pewnie z koleżkami piwko popija.Wkurza mnie Był kurier z Krakowa.Przywiózł paczkę,zamówiłam przez neta parę rzeczy dla kotów i psa.Taniej mnie to wyszło niż bym kupiła w sklepie.A ponad 8 zł wyszła opłata za kuriera i 1 zł za pobranie. wczoraj dowiedziałam się,że chyba ze 3 dni temu zmarł pewien nasz znajomy.Wczoraj miał mieć sekcję zwłok.Pogrzeb w czwartek.Nie wiem,czy pójdę.Po pogrzebach przynajmniej tydzień jestem dosłownie chora.:O Pogoda u nas dzisiaj pod psem.Zimno i ciągle popaduje deszcz. 19 lipca idę na badania.Mam nadzieję,że będzie wszystko w porządku. Pozdrawiam 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa, naprawde zalozyla ta osoba specjalny temat zeby zwrocic ci uwage? No to mi sie w glowie nie miesci, az tak komus przeszkadzaja takie drobnostki, ja bym jej napisala ze jak jej sie zle czyta to niech omija twoje wpisy i juz bedzie miala z glowy ten wielki dla niej problem:D Forum zdaje sie jest ogolno dostepne i mozna pisac co sie chce i jak sie chce. Dopoki moderator nie zwroci na to uwagi to jest to ok. A mialam pytac, bo nie wiem czy pisalas gdzies juz wczesniej, moze przeoczylam, Ty z W to sie spotykacie czy mieszkacie juz razem? Długo sie spotykacie? To tak z czystej ciekawosci i zainteresowania Toba, jesli nie bedziesz chcial to nie pisz:) A czasami z internetu jest naprawde duzo taniej, no i z domu nie trzeba wychodzic. Ja ostatnio na allegro zamowilam japonki i przyszly, jestem z nich bardzo zadwololona, sa złote z takimi drobinkami swiecaymi na paskach. Chcialabym jeszcze jakas torebke sobie kupic jasna moze na allegro wypatrze. Wczoraj poszlam na miasto i upatrzylam sobie spodnie takie za kolano na kant z mankietem, z takiego sliskieo swiecacego materialu, bezowe i dalam za nie 20 zl:D Jest u mnie taki sklep gdzie sa wlasnie takie spodnie eleganckie na kant i w paseczki, przerózne i kosztuja kazde po 20zł:D No i wzielam rozmiar 36 i 38 do przymierzalini, najpier przymierzlam mniejsze ale jak juz wkladalam (nie wlozylam do konca to stweirdzialm ze w nie nie wejde) wiec wzielam rozmiar 38 i weszlam bez problemu, w domu jeszcze poprzymierzalam, ale stwierdzilam jednak ze one sa za szerokie. Polecialam i wymienilam na mniejsze, jdnak w nie weszlam, dobrze ze mi ktos ie kupil bo ostatnia para byla 36:D A co do tego pogrzebu to ten znajomy ile mial lat, bo skoro mowisz ze Wasz to pewnie nie byl duzo starszy. Co do pogody to u mie tez na przemian, wczoraj bylo cieplo, pozniej zaczal padac deszcz , a dzis taka zimna i wietrzna pogoda. A no i mialam ci jeszcze pisac, zamiwlam na Allegro bluzke. To bylo29 maja i do tej pory jej nie ma:O 😡 ta bluzka niby jest sprowadzana z Tajlandi, i gosciu u ktorego zamawialam wysyla zamowienie tam i bluzka z tamtad ma przyjsc do mnie. Czasami sie zdarza ze urzad celny zatrzymuje, ale to by pszyszlo jakies pismo. No i kolezanka ( bo ona ma konto na allegro i mi zamaiala ta bluzke) pisala do niego juz dawno jakies 2 tyg temu i on odpisal ze by poczekala do srody ona czekala paczki nie ma, napisala mu to a on zeby poczekala do piatku no i aczki nie ma i teraz prpsiil czekac do czwartku czyli dzisiaj:O No zobaczymy jak to sie rozwinie dalej. Japonki takie http://www.allegro.pl/item207605546__japonki_z_brokatem_zlote_38_new_.html a bluzka taka http://www.allegro.pl/item198882149_tpfh0x_promocja_sexy_top_tuba_2_kolory_.html A jeszcze co o allegro to zalozylam sobie konto i przyszedl mi od nich list, ktory Ł gdzies zapodzial:D a tam byl kod aktywujacy w pelni konto na allegro no i teraz musze poszukac jakiegos adresu co bym mogla poprosic jeszcze raz o ten list:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam 6 odcinkow Chirurgów ( na plytce) i teraz mam 30 minut za wyszykowanie sie do L ( wlaczajac w to prysznic i myscie glowy) normalnie nie moglam sie oderwac od ogladania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że zdążyłaś się \"wyrobić\" na spotkanie z Ł.? Ten topik,o który pisałam,naprawdę założyła.Jego tytuł (tak jakoś był)\"Do Markety_cz\".Nie wiem,może jeszcze jest na Ogólnym.Nie chce mi się sprawdzać:) Z W.mieszkamy razem,już parę lat. Na razie kończę,później wrócę na topik. Pozdrawiam🌻 U Was też tak zimno? ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo?:( Figaa,muszę pochwalić Twoje zakupy.Są świetne:) Ja ostatnio trochę schudłam i rzeczy,które niedawno kupiłam,są za luźne:( Mam nadzieję,że przybiore trochę na wadze,jeśli nie,rzeczy nie będą się nadawały do noszenia. Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Allegro,to jestem w tych sprawach zielona.Nie mam pojęcia jak masz załatwic tę sprawę:( A zmarły facet był dosyc młody.Śmiało mogł żyć.Był przed 40-tką ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa dziekuje:) Czy jest tu ktos jeszcze? hehe wiesz niektorzy zazwyczaj sie ciesza ze spadklo im na wadze:D Ale jesli ciuchy sa luzne to zeczywiscie troche ci musialo ubyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty tak wcześnie pisałaś?Są trzy możliwości:ledwo co,wróciłaś do domu,wyjeżdżasz gdzieś,albo spać nie możesz.....:D Ja siedzę w domu,czekam na bratanicę to wtedy sobie zrobimy jakiś wypad:) Chociaż,kombinuję,czy by na Czechy nie iść w poniedziałek.Zobaczymy,do poniedziałku jeszcze daleko:) Życzę miłej niedzieli🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Marketa tak wczesnie bo: moja sunia zwymiotowala rano ijak tata zaczal sprzatac to ona sie jeszcze biedna posikala, nie wiem chyba ze strachu ze moze jej cos zrobi za to ze zwrocila. Ona sie czasem bardzo boi, nie wiem moze ja ktos wczesniej bil. No i obudzialam sie posprzatalam po niej i polozylam sie na lozku ale zasnac nie moglam i przelezalam do 9 i o 9 zanelam i wstatalm przed 13 pare minut:D Ja nie bylam jeszcze nigdy w Czechach, moze kiedys pojedziemy tam z Ł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×