Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent ślubny ...

MUSIMY ODWOŁAĆ WESELE-Z POWODU BRAKU PIENIĘDZY ... ...

Polecane posty

Gość kasa najpierw
do "do autorki wątku":życzę ci, żebyś była w stanie pzrewidzieć, co będzie w twoim życiu za 20 lat i zebyś miała tyle kasy, by sfinansować wszystkim swoim dzieciom studia, wesele, domek na Riwierze itp. Bo inaczej to ani nie waż się o dzieciach myśleć... Oczywiscie rodzice odpowiadają za dzieci ale na miłość Boską- bez przesady!!! To moze ja się wkurzę na mamusię że mi merolka nie kupiła??? Oj wredna Mama, wredna,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent ślubny ...
nie wiem czy zazdrościć? jak się nie ma swojej kasy na to to raczej nie będe taka zazdrosną ropuchą , nie zarobiłam sobie - racja - nie mam pracy - racja - męża do wojska chcą wziąść - racja - ale czemu takie najazdy na mnie ? co ja komu zrobiłam ? po prostu chciałam usłyszeć że u was jest tak a u mnie tak u każdego inaczej - każda Panna Młoda inna - każde wesele inne . Powodzenia! p.s za 1200 naserio żyjemy bardzo dobrze - nie narzekamy - może sie to zmieni jak zamieszkamy z babcią ( dosyc duży domek ) i wtedy kosztyy utrzymania będą duże - pewnie pójde do pracy - ;) nie matrwcie sie o mnie . Ja żyje bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa najpierw
Huczne Wesele- pisz, pisz :D dobre są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesio
w modzie na sukces tez stefanii wszystkim wyprawia wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejli Miniok
(głaskanie po główce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki wątku
kasa najpierw, masz jakieś problemy z logicznym myśleniem? czytaniem ze zrozumieniem? pokaż mi gdzie napisałam, że niby rodzice mają obowiązek kupić młodym domek na Riwierze? może najpierw przeczytaj co napisałam dziesięć razy zanim znów popełnisz równie bezmyślnego posta nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa najpierw
hehe, "do autorki wątku" wybacz ale nie wytrzymałam czytając, że samodzielne opłacanie sobie slubu to patologia :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent ślubny ...
jakie głaskanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejli Minok
:D laski dajcie juz spokój bo robi się zamieszanie, jedna nie doczyta, druga nie dosłyszy trzecia nie zrozumie, czwarta zagapi się. Eh szkoda gadac bo ja uwazam ze to prowokacja i już. Jak ktos rok wczesniej organizuje to rodziców o tym sie powiadamia. Płaci się zaliczki, zadatki przeciez. I nagle sie okazuje ze własna matka się wypina. Hm tylko w pijaciej rodzinie takie rzeczy się dzieją ,że matka olewa córkę . Nie mówie o pomocy finansowej, ale o przyjaźni, rozmowie, próbach pomocy córce, doradzaniu, .ale dla matki wazna wódka. To jest przykre dla autorki- nie dziwię się jej. Współczuje tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki wątku
kasa najpierw, patologia w kontekście tradycji polskiej. ja wiem, że jeśli się wyrwie czyjeś słowa z kontekstu to tak fajnie można je wyśmiać. co nie zmienia faktu, że mam rację. jeśli ktoś dużo zarabia i go stać na 4 dzieci niech je ma. ale jeśli alkoholiczka strzeliła sobie taką ilość potomstwa i ma teraz w dupie ich potrzeby to niestety dla mnie to są to bezmyślne dziecioroby, a nie rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanieeee
dziwne: Nie obraz sie,ale czy Ty dojrzalas jzu do doroslego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejli Minok
pogłaskałam ciebie po główce tak jak dziecko które szuka pocieszenia wsparcia litości.które potrzebuje współczucia. takie małe biedactwo, nieszczęsliwe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa najpierw
a gdyby córcia miała potrzebę w postaci weselicha na 500 osób, to co, zapożyczyłabyś się? Bo ogólny sens Twojego posta ejst właśnie taki: rodzice powinni zaspokajać potrzeby dziecka-- ani słowa o tym, że potrzeby powinny mieć swoje granice, no i że gdy dziecko jest już dorosłe, to może samo zapracować na swoje marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(do aurotki wątku) różnie to w życiu bywa. Może miała kasę kiedyś teraz nie ma. Może była trzeźwa kiedyś teraż już nie jest. Śą ludzie kórych było stać tylko ledwo ledwo na 2 a teraz mogliby wychować 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent ślubny ...
do autorki wątku - czasme dziwie sie że piszesz tak życiowo i twoje słowa są takie adekwatne no i bardzo podoba mi się twoja wypowiedź . Dziękuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela44
Mała refleksja na temat problemu "prezentu". Ona, bezmóżdż wzorcowy, się kiedys zacznie mnożyc, i ja to mam mieć na utrzymaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa najpierw
musztarda- dobrze napisane, pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nie ma problemu kiedy stać ich na wyprawienie wesela i chcą to zrobić. Problem zaczyna sie gdy muszą się zapożyczać nie stac ich. Nie miałabym serca włąsnym rodzicom od ust odejmować tylko dlatego, że chcę. Ale syty głodnego nie zrozumie. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki wątku
kasa najpierw, w tym temacie jest mowa o rodzicach, którzy całkowicie odmówili pomocy finansowej swojemu dziecku. skąd niby więc wzięłaś to wesele na 500 osób? znów problemy z czytaniem się objawiły, czy jak? rodzice nie mają spełniać kaprysów dziecka, ale powinni mu pomagać finansowo gdy wkracza na nową drogę życia. mierzymy siły na zamiary. jak kogoś stać niech robi córci wesele i na 500 osób, czemu nie? wszystko jest do przedyskutowania w gronie rodzinnym, kogo na ile stać i co się zrobi. ale całkowita odmowa pomocy to podłość wobec dziecka, ktore samo nie prosiło się na świat. a tu właśnie o takim olewczym stosunku do dziecka mówimy. to ma być niby kochająca matka? i po co bronisz dzieciorobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
llooo matko, i wez czlowieku decyduj sie na dzieci. Przeciez autorka topiku, to jakis wstretny pasozyt. Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent ślubny ...
jakoś przeżyje - ważne żeby się wyprowadzić z tamtej rodzinki.... dzięki za odpowiedzi które jakoś mi pomagają .. ;) jakos naprawde lepiej na duchu czasem przeczytac coś czego sama nie umiem głosno powiedziec , nazwac po imieniu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza było znaleźć bogatego
męża, a tak serio, to jest najwyższy szczyt głupoty, żeby brac pożyczkę na wesele, uwazaj, żeby z tego powodu nie rozpadło się ono jak was komornik zacznie nachodzić. MNIE STAĆ NA WESELE, ale uwazam, że lepiej te pieniążki przeznaczyć na kupno w przyszłości domu lub inne cele, ziarnko do zairnka a uzbiera sie miarka. MAM ŚLUB CYWILNY i to naprawdę jest wystarczające, szopki nie są mi potrzebne!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa najpierw
"do autorki topiku", to znaczy, że mamusia ma się dla córci zapożyczyć na ładnych parę tysięcy złotych? Byłabyś wtedy zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie już ostatni żarcik mam nadzieję,że poprawiłam wam troszeczke humorki. A jak ktoś będzie chciał ze meną porozmawiać na tematy ślubno-weselne zapraszam znacie mój e-mail Żona wraca do domu i widzi na drzwiach kartkę. Czyta: NA SPRZEDAŻ - ŻONA. OSTATNIO MAŁO UŻYWANA. CENA 360 ZŁ. INFORMACJA W TYM DOMU. Małżonka robi mężowi karczemną awanturę: - Nawet nie mam pretensji, że chcesz się mnie pozbyć, ale za takie grosze? Skąd wziąłeś cenę. - Prosta matematyka - odpowiada mąż - 80 kg mięsa po 2 zł daje 160 plus złota obrączka - 200. Razem 360. Następnego dnia mąż wraca z pracy i widzi na drzwiach kartkę napisaną przez żonę: PILNIE SPRZEDAM MĘŻA. OSTATNIO NIEWIELE UŻYWANY. CENA 0,67 ZŁ. INFORMACJA W TYM DOMU. Tym razem awanturę robi mąż. - To ja cię wyceniłem na 360 zł, a ty mnie za jakieś marne grosze sprzedajesz? - Już ci tłumaczę - odpowiedziała dumna żona - dwa jajka po 32 to daje 64 grosze plus 10 cm rurki za 3. Razem 67 groszy. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki wątku. Nie rozumiesz sytuacji kiedy nie mają wcale. To co mają się zapożyczyć? i dobrze matka tej dziewczyny zapytała. I CO WTEDY JAK UMRĘ kto to spłaci? Tu nie ma skąd wziąc trzeba wziąć kredyt. Ale kredyt trzeba spłacać. Skąd jak nie ma ską było zebrać na wesele. Kto da osobie która marnie zarabia? Provident? Litości. Nikt tu nie mówi o dzieciorobach. dziewczyno już powiedziałam, życie bywa zmienne i zaskakujące. Dzis możesz mieć fortune jutro nie masz wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa najpierw
okokok- właśnie o to mi chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki wątku
okokokokokokoko, w moim odczuciu jeśli ktoś robi sobie 4 dzieci to musi zarabiać te kilka średnich krajowych. i tacy ludzie, którzy nawet utracą pracę odbijają się od dna i są w stanie znaleść kolejną, może nie tak dobrą, ale taką za którą są w stanie zapewnić tak licznej rodzinie godziwe życie. nawet jeśli niedaj boże taki rodzic umrze to i tak dzieciom przysługuje po nim renta - chyba 80% jego zarobków. więc nie ma szans by takie dzieci poumierały z głodu. myślisz, że autorka topiku jest córką takich rodziców? którzy kiedykolwiek byli na tyle bogaci, żeby ich stać było na 4 dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent ślubny ...
olimpiada - daruj sobie - zaplanuj lepiej sobie dzieci i pomysl jak dorosną i za co będą dorastać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa najpierw
Huczne-- hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki wątku
okokokokokokoko, jeśli matka faktycznie nie ma to jest głupim dzieciorobem, który posprowadzał na ten świat pociechy nie myśląc o tym, że samo posiadanie ślicznego bobaska to nie wszystko. każdy kochający rodzic pomoże dziecku wkraczającemu w dorosłe życie. bo on miał czas by zarobić te pieniądze, młode dziecko nie. jeśli zaś w ogóle (jak w tym przypadku) nie ma pieniędzy, bo tacie się nie chciało pracować, tylko siedział na głodowej rencie przed TV oglądając głupoty a matka resztę pieniędzy przepiła to dla mnie to są głupi i nieodpowiedzialni ludzie. nie znajduję żadnych podstaw by ich bronić. żal jedynie dzieci, które muszą cierpieć, bo mają głupich rodziców, którzy nie potrafią wziąć na siebie odpowiedzialności za spłodzone potomstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×