Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DnSs - chlopak inny niz inni

GŁODÓWKA CAŁKOWITA-60 DNI, MOJA DROGA DO WYZWOLENIA.

Polecane posty

:O straszny widok ... ja zdaje sobie sprawe z tego , że to są niewinne zwierzęta .ze człowiek nie ma prawa ich mordować ... .. ale jezeli spojrzy sie na to z drugiej strony co by sie stało gdyby nagle ludzie przestali spozywać całkowicie mieso ... zwierzat by sie nie zabijało ... rozmnażały sie itd ...co o tym sadzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzie te zwierzeta by sobie mieszkały .. ? zobacz taka przecietna swinka:P . .. załózmy rodzi ok 10 prosiaczków ...zobacz ile tej zwierzyny by sie namnożyło :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylem morderca....bo jadlem mieso...ale calkiem niedawno wzialem do buzi ostatni kawalek miesa......byla to ryba...losos....od tego dnia przyzeklem sobie, ze nic co ma oczy, serce,pluca, skzela i sie rusza. NIE JEST WIECEJ JADALNE. I tak juz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spaślaczek
a ja sobie zjem słoik fasolki po bretońsku :D ten chłopaczek po prostu ma ochotę pogadać, poznać jakąś dziewczynę, zaistnieć.. ja tam się nie gniewam - internet do tego celu nawet się nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiejąca chłopaka innego
witaj, od wczoraj czytam sobie Twój topik i tak sobie mysle ze w sumie to cie rozumie. ale zobacz, przeciez i tak nie bedziesz taki oczyszczony i zdrowy bo w naszych czasach wszystko jest zatrute. nawet te warzywa ktore jesz. a kosmetyki? czy uzywasz naturalnych? pewnie tak bo napewno wiesz jakie te nienaturalne są sztuczne i szkodliwe. pozatym czesto sa testowane na zwierzetach lub zawieraja skladniki pochodzenia zwierzecego. wiem, ze facet to raczej nie uzywa za wielu kosmetykow, ale jednak cos tam uzywa. zreszta czlowiek nie jest idealny i ciezko jest w tych naszych czasach nie ulegac pokusom "jedzeniowym". bedzie ci ciezko, ale trzymam kciuki. ja nie jem miesa bo nie lubię i szkoda mi zwierzat. a czy słyszałeś o algach? bo skoro chcesz długo życ w zdrowiu to ja słyszałam, ze ludzie (gdzies chyba na kaukazie gdzie maja te algi w wodzie, ktora pija) to dozywaja 110 lat! i ze to niby przez algi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruitella
oj chlopaczku gdyby ludzie tych kurek czy swinek nie jedli to one wogole by sie nie urodzily..... co do rzezni to rzeczywiscie to wszytsko wyglada okrotnie ale gdyby zastanowic sie jak to odbywalo sie kilkaset lat temu to mysle ze te biedne zwierzatka duzo bardziej cierpialy ... a tak w zasadzie to ja mam jedno pytanko - ty laczysz kasze z sosem ze swierzych pomidorow a ja lubie z joguretem czy takie polaczenie jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, kasza - to węglowodany, a jogurt to - białka - nie polecam łączyć... Sorki, że odpowiadam za autora, albo raczej podczas jego nieobecności...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sniadanie ..2 mała kawałki razowca + .. sałata , pomidor , rzodkiewka ...i małe jabłko II sniadanie ... kanapka ..z 2 kawałków razowca , sałaty , pomidora + małe jabłko obiad ... mała porcja ..ryzu pełnoziarnistego ... na deser .. jabłko zielone :D..uwielbiam , mała pomarańcza , kiwi jestem strasznie sennna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz , nie bede i tak oczyszczony i zdrowy bo w naszych czasach wszystko jest niezdrowe. NIEZAGADZM SIE, poniewaz jezeli tak bedziecie mysleli..to po co wychodzic z domu, jeszcze samochod cie przejedzie - tak dzisiaj niebezpiecznie.Nie podrozujcie....bo jeszcze samolot spadnie do morza.....az wreszcie nie jedz zdrowiej bo i tak umrzesz. A ja odpowiem tak.....SMIERC JEST PEWNA TYLKO GODZINA JEST NIEPEWNA. Chcesz zmienic swiat....zmien najpierw siebie.....zacznij od siebie, a nie krytykuj wszystko. Po za tym jestem najwiekszym optymista ze wszystkich znakow zodiaku, wiec biore sprawy we wlasne rece......i dzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie wydaje , ze spozywam zbyt duzo cukrów :O ... w sobote sie zwaze ..jak bedzie wiecej niz 51kg ... tz. ze taki sposób odzywiania mi nie słuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×