Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martinella

Pamiętacie te stare dobre telenowele....

Polecane posty

Gość trelemoreleeee
esmeralda :D albo labirynt milosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela i jej przyjaciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzi fiuzi
ludzie a co to byl za serial gdzie byly 3 siostry i zakochaly sie w 3 braciach i pozniej byla chyba jakas akcja z porwaniem na takich bagnach no nie pamietam tytulu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona121
a to nie była Gorzka zemsta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubilam Fiorelle i Uzurpatorke vel Paulina... (nie pamietam jaki byl tytul po polsku chyba Paulina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.google.pl/search?hl=pl&cp=6&gs_id=r&xhr=t&q=ma%C5%82a+ksi%C4%99%C5%BCniczka&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1366&bih=677&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=ST4QT7TuN4OGhQfjzuyOAg#um=1&hl=pl&tbm=isch&q=ma%C5%82a+ksi%C4%99%C5%BCniczka+telenowela&revid=1893237514&sa=X&ei=WT4QT9-GJYjV8QPurYXlDg&ved=0CD4Q1QIoAw&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=b3d67d0d49d8dadc&biw=1366&bih=677 i jeszcze mi sie przypomniala Luz Clarita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioka
Witam!!! mam pytanie dawno temu tzn jakies 10 lat temu moze wiecej ogladałam telenowele w której głównym bohaterem był Alvaro wychowujacy swoje dzieci wraz z ojcem po smierci żony.Dzieci zabierala czasem babcia ich i zatrudniła guwernantke do pomocy nie wiem jak miała na imie mariia? Czy ktos moze ja kojazy i wie jaki był jej tytuł?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona121
telenowela nazywała się tak jak imię głównego bohatera nazywała się Alvaro-Era una vez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioka
Dziekuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od jakiegoś czasu poszukuję serialu który był dobrych kilka lat temu emitowany na trójce. Akcja filmu odgrywa się na starym ranczu. Film opowiadał o dziewczynie która zakochała się w kilkanaście lat starszym księdzu. Kojarzy mi się niektóre sceny z tego filmu na przykład: dziewczyna jest zrozpaczona bo uważa że ma guza mózgu czy coś innego na co ów ksiądz tłumaczy jej że rozkwita i zaczęła miesiączkować. Następna scena jaką pamiętam to kilka lat później (w filmie) ksiądz zostaje biskupem czy został przeniesiony i rozmawia z biskupem a w książce/piśmie św ma ususzoną różę którą dostał od tej dziewczyny. Ona nie traci nadzieji że jeszcze wróci ks wróci na ranczo i jeździ na jego koniu aby był w dobrej kondycji. Będę bardzo wdzięczna jeśli ktoś pamięta tytuł tego filmu i poda go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga79
Może chodzi ci o Ptaki ciernistych krzewów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talaaaaaaa
witam,od kilku miesiec szukam tytulu telenoweli, w ktorej na poczatku w czolowce dzeiwczyna schodzi ze schodow chyba na jakiejs stacji i nie znam wiecej szczegolow po za tym ze jest ubrana bardzo przecietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitekkk
ja lubilam słodką zemstę (dulce enemiga) i marie i manuele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakra
czy ktoś pamięta jak nazywała się telenowela w której bohaterką była Soledad, pracowała czy pomagała u sióstr zakonnych. Także u tych sióstr zakonnych uczyła się mała sierota, której mama zginęła w wypadku. Na koniec okazuje się że to Soledad jest jej mamą, która straciła pamięć i po czasie ją odzyskuje. Może mi ktoś podać tytuł tego filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakra
Tak to to:) dzięki za pomoc pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię Jabłka
a niech mi ktos powie jak sie nazywał serial co była w nim taka Diamante jako zła i Orinoco i taki przystojniak czarny,nie pamiętam jak miał na imie ale był boski,to leciało na TVP3 regionalnej i było jakoś w końcówce lat 90 bo ja byłam w podstawówce jeszcze,chyba w 7 klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy serial
Kobietki pomozcie. Już widze, że jedna z Was szukala tego serialu ale chyna ikt nie przypomnial sobie, teraz ja probuje. Glowna bohaterka trafiłą do wiezenia przez przypadek. planowała zemstę przez cały czas, nie pamietam więcej ani imienia ani nic. to bylo na WOT chyba. On mial na imię tytus clemente... oszaleję.... może ktoś z Was pamieta, to byl jakis 94 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy serial
znalazłam!!!!:))) ROZOWA DAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek2lo2
Czy ma może ktoś telenowelę Maria z Przedmieścia? Proszę o szybką odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenixo1
A pamiętacie taki serial co matka i córka zaszły w ciąże i córki dziecko zmarło i jej matka podstawiła swoje dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta telenowela o matce
podmieniajacej dzieci po porodzie to PO prostu milosc (por amor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie jabłka, ten film to była "Gorzka zemsta" czyli "Llovizna" :) tam był taki wredny Don Pio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamtele
Zapraszam do wymian telenowelami maluch80@poczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiiiia
pamieta moze ktos tytuł telenoweli, gdzie byly siostry blizniaczki w dlugich kreconych wlosach .. i jedna z nich udawala ze umarla , bo wziela jakies cos i na kilka dni mialo to ją uśpić czy cos. i potem zakopali juz ją i mial tam jakis jej pracownik ja odkopać w nocy zeby sie nikt nie dowiedzial.. a jego zabrala policja i nie wiem co dalej . nie pamietam nic wiecej ;/ pomozcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×