Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akitkaa

ale mnie trafiło, jestem w szoku

Polecane posty

dobra, to muszę to przemyśleć o co pytać mam ;) ale tak na serio to na prawdę może być ciekawe, połączę przyjemne z pożytecznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym faceci bardzo lubią pomagać kobietom, Radka zaczęłam wyrywać na filmy dvd żeby mi jakieś pożyczał, żeby sie spotkać i to był dobry pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że on może inaczej myśleć, no ale to jest pomysł niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest, tez jestem tego zdania! Generalnie dobrze, ze jakas akcja bedzie, szkoda by bylo jakbys odpuscila ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę ciśnienie spada, głowa mnie zaczyna boleć. jak juffie się trzymasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos :) tez bez entuzjazmu, bo dzis mam jeszcze druga prace i strasznie mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie nam tak tu wszystkim niewesolo.. ta pogoda tak sie zepsula :( na poprawe humoru juz do nas jade z chinskiej restauracji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi to po psychice daje, ta cała sytuacja, byłam zmęczona po pracy położyłam się i dopiero niedawno się obudziłam, ech, mój facet niedawno do mnie dzwonił nie byłam w stanie z nim rozmawiać...tak bardzo szaleję za tym drugim, a tak mało moge zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez witam :) i zegnam, bo zmykam na jakis czas, bede tak w okolicach 14 podejrzewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13.09
a jak sie zdarzy takie fatalne zauroczenie gdy sa dzieci i raty do splacenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) 13.09 ---> nie mam pojecia co wtedy.. nie mialam ani dzieci ani rat a i tak bylo strasznie ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz to :) ale fajnie bylo... :) takze oplacalo sie narobic zaleglosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajnie targi policyjne, 3 razy przez bramkę na medale przechodziłam, bo mi coś piszczało ciągle ;). samochody, broń policyjna i masę facetów ;), babek bardzo mało było ;) i dostałam wejściówkę VIP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to u mnie bylo mniej wesolo, ale tez fajnie.. szukalam specjalistow do swojego dzialu a podchodzily takie babki nieumyte, z tlustymi wlosami, w brudnych ciuchach od ktorych \"pachnialo\" wczorajsza impreza i pytaja czy jak one sie na tym nie znaja to ich \"przysposobia do tego zawodu\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukamy kogos z moim wyksztalceniem, kogos kto ma smykalke do reklamy itp. no ale wiesz.. takim ludziom sie wydaje ze umieja wszystko :P dawno sie juz tak nie smialam jak tam:) dzis na gg nie bede, weszlam tu na moment zeby sie przywitac, bo sa u nas znajomi i wracam do stolu :) pozdrawiam i caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×