Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akitkaa

ale mnie trafiło, jestem w szoku

Polecane posty

no tez to zauwazylam, historia za historia, nie akitkaa? niedlugo bedziemy pobieraly oplaty za wjescie:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko fajnie, pogoda mnie mobilizuje do dzialania i nawet nie narzekam, ze pracy duzo :) teraz ide na obiad do knajpki:) milego dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akitkaa jak tam Twoja historia ?! bo nie doczytałem do końca ale bardzo mnie wciągnęła :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głuptaska
zaraz mi pęknie serce...roztsałam się ze swoim chłopakiem i tak za nim tęsknię...boję się, że popełniam ogromny błąd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gluptaska, odpiero teraz weszlam i przeczytalam twoj post, spokojnie, nic sie nie martw, na poczatku tez tak mialam. Bilam sie z myslami, zastaawialam sie czy nie wrocic ale stwierdzilama, ze nie moge robic tego tylko dlatego ze jest mi smutno i przykro. On na to nie zaslguje :( minie troszke czasu i dojdziesz do wniosku,ze zrobilas dobrze. Zobaczysz... musisz byc silna, bedzie bardzo ciezko, nie chce cie oklamywac. Po tygodniu jest nawet ciezej, ale miesiac, dwa, trzy i spojrzysz na wszystko inczej. Trzymam mocno na ciebie kciuki i czekam na wiesci od ciebie :) Dzis nie bedzie mnie tu za dlugo, bo jestem u rodzicow i korzystam z ich komputera, ale jeszcze tu zajrze.. Daj znac jak leci, napisz jak bylo, cz bylas zdecydowana i czy jest juz troszke chociaz lepiej a na pewno bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no straszny, tydzien ledwo sie zaczal a ja juz poklady energii zagospodarowane na piatek zuzywam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no właśnie się zbieram do napisania, bo jest sama w pracy, ale mam strascha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosba o pomoc :) ze taka biedna akitkaa jest.. a rycerz jakis ma jej pomoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ;). sprecyzowałam bardziej, żeby się nie przestraszył od razy, jak zobaczy maila ;). bo takie tylko prosba o pomoc, to trochę jak bym była na tonącym okręcie....zaraz wysyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akitkaa i co mu napisałaś? Jeśli nie chcesz tu pisać to napisz mi na pocztę jeśli możesz, bo umieram z ciekawości :) A to mój adres cozaroznica@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech się dzieje wola nieba, wysłałam :). powiedzcie że jesteście ze mnie dumni? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze :) mam nadzieje, ze kliknelas juz WYSLIJ :P teraz czekasz (czekamy) na odpowiedz... witam fatalna rowniez, jak leci? a gluptaska jest? martwi mnie sie nie nie odzywasz.. jak nastroj? radzisz sobie jakos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guide 2
Wybrałaś już faceta czy kręcisz się wokół dwóch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak sobie niestety. Szukam pracy od 3 tygodni, ale na razie nic nie znalazłam, tzn chcieli mnie gdzieś, ale ja zrezygnowałam, bo szef sprawiał wrażenie, ze zaproponuje mi po jakimś czasie podwyżkę w zamian za \"towarzystwo\". Z chłopakiem układa się po staremu, niby ok, ale wiem w głębi, że nie jest tak jak być powinno u kochającej się pary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fatalna teraz nie mam czasu Ci napisać maila, zrobię to wieczorem, a w skrócie powiem Ci że napisałam prośbę o małą pomoc w mojej pracy zawodowej, także nic wprost, formalnie wszystko :). kurczę boję się trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×