Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 26 lat i

nie mam orgazmu,nigdy nie mialam,dlaczego,ja chce orgazm

Polecane posty

Gość mama 26 lat i
big trio ja wlasnie za dlugo nie moge na jezdzca bo po pewnym czasie to juz mnie boli ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
to może od tyłu? wtedy też ma mozliwosc pobudzania lechtaczki, pieszczenia piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 26 lat i
dzieki,Wam dziewczyny,wyprobuje juz dzisiaj,chociaz i tak watpie ze sie uda,jak przez 8 lat sie nie udalo;)ale mam malo nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
a tam się nie uda. Uda się! :) Łyknijcie coś mocniejszego i wtedy to już w ogole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 26 lat i
nie od tylu to jego ulubiona pozycja,czesto i dlugo sie tak kochamy i nigdy nic ...a jego jeszcze ponosi przy tym za bardzo,i musze zaciskac zeby i mocno lozka sie trzymac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 26 lat i
hehehe dzieki,skoro tak mowisz,ja chetnie bym cos lyknela ale chyba sama bo on niestety niepijacy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
no to widzisz... kieliszeczek {albo nawet 2 ;)} na rozluźnienie i będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 26 lat i
ok,zastosuje sie do tej rady na pewno i nie moge sie doczekac,chyba zadzwonie zeby zwolnil sie z pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 26 lat i
chyba lepiej dwa zeby nie kulec w lozku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 26 lat i
a tez slyszalm ze duzo dziewczyn ma ogromny orgazm podczas analnego a nie maja jak kochaj sie nrmalnie,ale tak tez juz probowalm i tez nic,mam nadzieje ze w koncu sie uda i ze nie jestem oziebla albo moze nie mam punktu G???wszystkie go maja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksalamcka
Alkohol utrudnia przezycie orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 26 lat i
ale oziebla chyba nie jestem skoro czest mam ochote na seks??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoria-już mam chęć na
praktykę !!!!! :D gdzie mi te loty zademonstrujesz !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 26 lat i
alkohol utrudnia jak sie z nim przesadzi,ale maly kiliszek wina czy drink nie,mojej kolezace wlasnie bardzo pomaga,i dlatego zwrocilam uwage na rade big trio,chyba ze ktos wypije pol litra wodki to nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe ej no baby smiejcie sie :P powiem wam, ze ja tą pozycję odkryłam całkiem przypadkiem zaraz na początku związku a wyszło to tak, że mój facet był zmęczony i mówi do mnie wskakuj na mnie ehehhe a że ja też byłam troche nie halo i mi sie nie chcialo skakac to sie połozyłam i zaczęłam ruszać i normalnie myslalam, ze umrę taki miałam orgazm :P i od tego czasu nie ma seksu bez tej pozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
na ostatniej imprezie wypiłam kilka lampek winka i 2 drinki, oczywiscie w ciagu 6 godzin czy jakos tak. Oboje pobawilismy się, we mnie obudził się kociak. On był pod wrazeniem, a ja pod wrazeniem tego co zdzialał :) W kazdym razie wydaje mi się, ze nie powinnaś się poddawać i próbowac... pozycje, miejsca, afrodyzjaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 26 lat i
a lepeij ostro,szybko i mocno sie kochac czy delikatniej do tego orgazmu?wiem ze to indywidualna sprawa ale moze od tego tez zalezy?ja np lubie ostro i mocno ale ale jesli za dlugo sie tak kochamy to ja juz mam dosc i poprostu odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj teorii
MA RACJE KOBIETKA. Achhhhhh..... to moja ulubiona pozycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
Teoria opatentuj tę pozcyję ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 26 lat i
wlasnie big trio,u mnie jest podobnie,mimo ze moj partner nie pije uwielbia sie ze mna kochac jak jestm troche wstawiona,potem ciagle o tym gada i przezywa jak bylo sopur,szkoda ze tylko dla niego,no chociaz dla mnie tez tylko bez orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 26 lat i
no nie widze nastepna zwolenniczka tej pozycji,juz naprawde nie moge sie doczekac 17,hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 26 lat i
ide zapalic bo starsznie sie podjaralam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
mama 26 lat i... moze najpierw kochajcie się powoli, a pozniej skoro lubisz ostro zakonczcie to tak... Byc moze za szybko się rozpalasz, a pozniej mija ta podnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 26 lat Kochana sama wyczujesz ;) ja na początku zaczynam powoli a potem jak się zbliża orgazm to wierzgam jak wariatka jakaś ehehehheh :classic_cool: a jak jestem starsznie podniecona albo wyposzczona to wystarcza mi 2, 3 ruchy i juz odpływam ;) ;) patentować nie bedę bo ja jej nie wymyśliłam tylko odkryłam całkiem przypadkowo i teraz pomagam innym kobietkom bo czemu tylko ja mam znać drogę do rozkoszy ;) a na pocieszenie Wam powiem, ze moja koleżanka nigdy nie miała orgazmu i ta pozycja zadziałała za pierwszym razem ;) a wiecie jaki facet jest szczęsliwy kiedy widzi mnie w takim stanie ?? ehhhhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj teorii
a może spróbuj z kobietą... bardiej delikatniej, bez pośpiechu. a moż e twój facet po prostu jest za ostry co??? jak myślisz??? życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big trio
aż sobie mamusia musiała zapalić ;) a co dopiero jak wróci jej facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26 lat i
zadroszcze Wam .i na pewno zastosuje sie do tych rad,milo ze mozna sie poradzic tu niektorych.i ze sa tu tez osoby ktore traktuja powaznie innych problemy,bo jest to problem.nie chce zeby odbil sie na zwiazku.dzieki aha nie jestem mama tylko sie przelitrkowalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 26 lat i
no jak wroci to z butami sciagnie majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłuchaj teorii
kobiety potrafią zdziałać C U D A !!!! Sama tego doświadczyłam- było cudownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×