Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

no wiesz co...jaskrawa szarosc... ja nie mam swojego przystojniaka!!!! :) wiec nie jestes sama:) TOPIC NIE ZAGINIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu:) no w sumie kolega przyjedzie przed 18:D wiec sama tez jestem chwilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze nie zaginie,jakżeby mógł ;) *jolie* dzięki za pocieszenie ale...skoro jesteś zakochana to i tak Szczęściaro pozostaje Ci jednak jakaś nadzieja oprócz naszej kadry narodowej w piłke nożną na sobotni wieczór;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaskrawa szarosc nie jestem zakochana!:) naszło nieporozumienie pewna, bo ty wczesniej sie mnie pytalas czy jestem zakochana w gronie 18tek:) i powiedzialam ze tak.. a ty zrozumialas ze jestem zakochana:) w kims tam... a ten kolega, to chyba zostanie kolega..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolie ja mam już dwa latka w nosie i rok w języku, ale z języka wyciągam bo już mi się nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie jestem... ale podoba mi sie :) na dzien dzisiejszy nie jestem zakochana w nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimoza-fajna fotka :) Lecę dziewczynki,trzeba się przygotować przed randka z tv ;) Wiecie..chipsy,orzeszki itp itd ;) Do zobaczenia niedługo na naszym \"młodym\" topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale herbatke poproszę ;) bez cukry :) lece...bo jak juz sie zalogowałam to nie oderwę się od kafeterii :) A potem topic " uzależnieni od kafeterii " i moja historia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam... trzymajcie sie cieplutko, zajrze tu dzis jeszcze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ja wrocilam! :) ...ale tylko na chwilke... o ile tu zastalam jeszcze kogos? :) btw. Mimoza - sliczna fotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! A ty jeszcze jesteś?? Bo powoli tez zrezygnowałam... Nie lubię samotności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×