Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*jolie*

topic dla 18tek !!

Polecane posty

Cześć :) Wpadłam tylko spytac co tam u Was? :) Znikam na kilka dni z topicu, bo wybieram sie do znajomych i nie będę miała dostepu do neta ;) Ale wróceeeee, tak że nie lamentujcie :P :D A na serio to miłego weekendu i buuuzkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas wszytsko dobzie:) tzn u mnie:D niedawno wstalam i zaraz ide sprzatac,... ale upal! chyba dzis sie poopalam:D ale w solarium, haha:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie nic nie robie... Ale chyba muszę zrobić gruntowny pedicure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro robię z koleżanką mini-przyjęcie-niespodziankę dla naszej innej koleżanki, która myśli, że nikt nie pamięta o jej urodzinach ;) Póki co niczego się nie domyśla, ale trudno będzie wszystko tak wykombinować, żeby się nie zorientowała dopóki nie damy jej prezentu... :D Poza tym może spotkam się z M. Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio się widzieliśmy... Nie wiem jak to się wszystko potoczy, ale za każdym razem kiedy była szansa, że się zejdziemy, jemu coś wypadało, nie mógł się spotkać i w ogóle 7 nieszczęść na niego spadło. Tak, wiem, że on ma pecha, stu potrzebujących go przyjaciół, pracę od rana do wieczora i jeszcze studia. Kocham go mimo wszystko, tylko, że on tego nie rozumie, że mimo dopiero 7-miesięcznej znajomości można kogoś tak pokochać. I co za głupia wymówka wtedy była, że \"musimy się rozstać, bo cię ranię tym, że nie mam tyle czasu na ile zasługujesz\"?! Rozstanie nigdy nie jest rozwiązaniem, w każdym razie nie najlepszym. Wręcz przeciwnie - to ucieczka od problemu. Ale przecież on jest dużym chłopcem, to jego życie, jego wybory. Tym bardziej nie będę uszczęśliwiać go na siłę, tylko przecież ja też jestem. Czy moja miłość nic dla niego nie znaczy? Mam mieć schrzanione życie...? Przepraszam, wkurzyłam się :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoho dawno mnie tu nie bylo ;) Widze sporo sie dzialo, a ze ja leń, to mi sie nie chce tego wszystkiego czytac :P pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17stka...
Hej a 17 latka ma tu wstęp?? Moim najwiekszym problemem jest moje cera :| Poza tym mam cudownego chłopaka z ktorym jestem prawie 2 lata :) Gdybym miala ładna cere bylabym bardzo szczęśliwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej! :) No ludzie zaraz będzie zbióreczka ;) Zrobiłam sobie herbatke, kanapeczki i wpadam na topic przygotowana na przynajmniej godzinkę czytania nowych postów a tu kilka wpisów tylko :D Ale nie ma strachu, wróciłam, liczę na odzew :D Juz w sobotę wesele, jeszcze nawet nie wiem z kim idę ale co tam :) Pozdrooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja za miesiac mam wesele, kolega mniezaprosil, extra:) ciesze sie bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiemnastek
siemka zyje tu ktos jeszcze;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co teraz?? masz jedynke??? ja sie jutro poprawiam z fizy :/ na 3 i z matmy na 2... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdaje z fizyki. Poprawka w sierpniu. Idiota. Umiem zrobić każde zadanie z prądu, a on mówi mi, że jestem porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za debil!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze chce mu sie pisac ukladac spr ;/ powiedz rodzicom, wychowawcy niech z nim pogada! nie zostawiaj tak tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż. Ja się poddaję. Nie mam ochoty. 13 wystawienie ocen. Naprawdę nie życzę nikomu, żeby był w moim stanie. Jak już chcę iść spać, to nie mogę, bo tylko myślę o szkole, nie mogę zasnąć i mam problemy żołądkowe. Już chcę mieć spokój. Nie chcę, żeby mnie pytał. Chcę, żeby umarł wreszcie, bo w mojej szkole uczy od ponad 20 lat i od dawna jest na emeryturze. Nienawidzą go całe pokolenia, rzesze uczniów i absolwentów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze Ci i wspolczuje... tez na sama mysl o szkole robi mi sie nie dobrze... :( a co na to rodzice?? on sie uwzial na Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice: \"Walcz do końca\" bla bla bla. Nie uwziął się. Razem ze mną 4 czy 5 innych osób mają laski z fizy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz na jakies korki, walcz!! nie mozesz stracic jednego roku!! rodzice maja racje!! JAskrawa- ja nie wiem, u nas roznie mowia.. .niektorzy ze do 15, inni ze do 13... a u ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas do 12 do godz. 12 propozycje a o godz.14 są egzaminy dla tych którzy sie nie zgadzaja z ta oceną a potem chyba 14 muszą byc wystawione normalnie bo 15 jest rada pedagogiczna.A potem już tylko poprawki w sierpniu,czego nikomu nie życzę ;/ Jolie ma racje-walcz póki jeszcze masz jakąkolwiek szanse a musisz ja mieć póki nie było rady pedagogicznej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*jolie* - dzięki, ale nie potrzebne mi są korki, bo naprawdę umiem fizę. Nie zostanę na rok, bo będzie poprawka w sierpniu, a ją na pewno zdam. U mnie wystawienie chyba 13. Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie 😘 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole pojsc na solarium na 15min codziennie niz lezec w sumie ponad 15h na sloncu plackiem:P ja odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×