Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Mucha*

zaszalałam

Polecane posty

Gość tutuś
chyba nikt z Tobą gadać nie chce..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość philtome
Tam od 3 lat kolekcje są coraz gorsze i gorsze, aczkoleiwk to rzecz gustu. tutuś - a z tobą ktoś chce gadać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie dyskusja sie nie klei, koszmarny dzień, nic tylko z nudów głową w biurko walić, ale teraz już mykam, życzę wszystkim wesołych świąt wielkanocnych, szalonym zakupocholiczkom udanych łowów, a pomaranczowym, aby odnaleźli własną, czarną tozsamość. Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ide do pracy nie dosc ze w sobote to ejszcze w lany poniedzialek, zyc nie umierac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dizewczyny :) bylamd zis na miescie, ale nic niebylo ciekawego.. :( popieram wasze zdanie: ze sa wlasnie lumpeksy i.. lumpeksy.. ja naprawde niezle sie oblowilamw takich sklepach. z moim L. jest tak, ze jak idziemy na zakupy dla niego... to ten potrafi przymierzyc 10 par spodniiii,, 20 koszuleeeek, i jest szczesliwy, poitrafi mierzyc i mierzyc.. ale jak idziemy cos dla mnie kupic, to on po pierwszym slklpeie jest juz zmeczony. narzeka na halas, na multum ludzi, na jazeniowki.. wtedy rozglada sie czy w sklpeie sa miejsca do klapnecia. ostatnio wyczilam sposob, ze kupuje mu Mens Health, to se czyta, a ja laze. wtedy wytrzymuje jak poznalam L. to powiem szczerze ze styl mial troche wypaczony heheh :/ , a teraz juz sie duzo nauczyl, sam zauwaza fajne stylowe ciuchy, z moja pomocą ma tez calkowicie wymieniona szafe. zaczelam mu pokazywac co mi sie podoba, w czym by dobrz ewygladal, i .........jak sie okazalo, spodobal mu sie ten styl i trzyma sie go teraz. tak to jest z facetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agawerka,bardzo współczuję!! Wednesday dobry pomysł na \"ubranie\" chłopa!Mój nosi tylko i wyłącznie to co mu się podoba,raczej mnie nie słucha w tych kwestiach :-O Czasami mam ochote niektóre rzeczy spalić,ale milcze jak zaklęta,bo naraziłabym się na krytykę mojej osoby (czasami się ze mnie śmieje jak coś założe). W przyszłym tygodniu jadę po kiece na wesele i buty oczywiście też,bo mam same \"niestosowne\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) moj czasem wykaze sie gustem, ale tylko czasem....gdybym puscila go samego na zakupy to zapewne wstyd by bylo wyjsc z nim na miasto :P moj poprzedni facet kochal eksperymentowac z ciuchami i wygladac oryginalnie i to mi sie bardzo podobalo, bo i ja moglam dac upust mojej inwencji tworczej ;) no niestety, wolalabtym juz pracowac czwartek-piatek, a zmiane mam sobota-poniedzialek, i to do 21, bleh :/ idziemy dzisiaj na piwko ze znajomymi a ja juz mysle, w co sie ubrac...gdyby nie ostatnie zakupy to pewnie juz bym leciala do niemiec :P aaa moj nowy wczorajszy nabytek : czarna satynowa koszula na krotki rekaw :) pozdrowionka i milego piatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no satyna teraz w modzie... takie na krotki rekaw, jescze jakby miala bufki to woogle extraaa :) wogole, ten sezon taki jest, ze wszyskto jest modne co nie? paski, grochy, krateczka, wzory geometryczne, wzowy kwiatowe, motywy zwierzece... no po prostu wszystko. osobiscie odrzucam geometryke, bo moim zdaniem- poszerzaja hehehehe i wogole znieksztalcaja sylwetke.. a fe. mam dwie bluzki w groszki, albo z akcentem groszkow :) no paski sa ponadczasowe wiec pare tez mam z dawniejszych \"dostaw\" hehe w kwiaty ... hmm.. mam ejdna sukienke... ktora jescze wisi z metka.. moze opchne.. i mam jedna tunike w panterke, ktora nosze do leginsow.. z motywem zwierzecym nieszalalam, bo bylam pewna ze szybko minie... no i przemija fakt.. takze jedna tunika styknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie przepadam za geometrią,wole delikatne,subtelne wzorki. Mam jedną taką satynowa tuniczkę w różowo-brązowo-białe kwiaty,pod biustem wiązana na brązową wstążke,fajna jest,chociaż mój M stwierdził,że wyglądam jak \"pani domu\" :-O ale co on się zna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe pani domu :) moj L. to wybrzydza co do butow... niecierpi jak zakladam peep toe :) hehehe, ale ja tam go olewam w tej kwiestii bo mi sie one podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zazdroszcze Ci, ze mozesz nosic peep toe :( mi sie cholernie podobaja, ale mam 178 cm wzrostu wiec wygladalabym jak skocz po wino i nie wracaj:P pozostaja mi tylko baletki, ewentualnie malutki obcasik...Ta koszula ma delikatne bufki, dopiero pozniej zauwazylam na wystawie innego sklepu biala kopertowa z wielgasnymi bufkami- moze jeszcze po nia wroce :D ja mojego faceta nigdy nie pytam, jak wygladam, bo kompletne bezguscie z niego- jak wygladam tragicznie mowi ze ladnie i na odwrot ;) wiec zdaje sie na siebie, ew. na mame ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agawerka. a ja mam 180cm i co :P hehehe sa plaskie z peep toe :) ja juz nic niepisze o moim L... bo zwiazek sie wali... i od wczoraj postanowilismy miec przerwe.. ale niewiem czy ona cos zdziala :( takze.... slowo singiel, chyba nie bedzie mi obce... swieta mam z dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie bardziej podobaja wysokie, do niskich jeszcze sie nie przekonalam ;) moze dajcie sobie czas? ja z moim L tez planowalismy przerwe....tzn ja planowalam, bo poznalam kogos, ale wszystko szczesliwie sie skonczylo chociaz do dzis mam mysli, co by bylo gdybym jednak zostala z tamtym. dajcie sobie powiedzmy \"okres probny\", jesli nic sie nie polepszy no to faktycznie moze lepiej odpoczac od siebie....ale to nie zawsze oznacza koniec moja droga :) zycze szczescia no i wesolych swiat Wam kobitki, moze zajrze pozniejszym wieczorem, a teraz pedze do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie- czas separacji nadszedl. niewiem na ile, niwiem dokiedy,,nic niewiem... jedno wiem, ze swieta mam z dupy. z reszta ... i tak nielubie swiat, to co to za roznica... heh to papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wednesday co to za przedświąteczny dołek? mam nadzieje, ze juz lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjcc nasze biedactwo :* nie przejmuj sie, jak to mowi moja mama \"co komu przeznaczone to na srodku drogi rozkraczone\"- jesli to by choc troche Cie pocieszylo ;) ja nawet na zakupy nie mam ochoty;/ mam totalnego moralniaka, wczoraj wyjechal facet, z ktorym mialam romans i znow nie wiem co ze soba zrobic;/ no coz kobietki...udanych zakupow ;) wednesday uszy do gory :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Nie martw się wednesday,ja z moim facetem rozstawałam się 2 razy i teraz wiem,że było warto!! Wczoraj byłam z przyjaciółką w galerii krakowskiej w poszukiwaniu kreacji na wesele.Kupiłam satynową,ciemnobrązową spódnice \"bąbkę\" i buty na koturnie.Nie lubię kupowac ubrań na taką okazje,było za to pełno fantastycznych ubrań.Wypatrzyłam sobie kilka z nich i chyba jutro po nie wróce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kryzys nic już nie kupie przez conajmniej 2 tygodnie tak postanowiałam chcialam dzisiaj ubrac ta tunikę co to ją pod siedzeniem w aucie zachomikowałam, ale mąz od rana taki zły ze wolałam nie ryzykowac umoralniającej gadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) jak swieta? ja wlasnie wrocilam z miasta ale nic specjalnie nie bylo. chcialam tez se kupic leginsy, ale bawelniane, bez zadnych koronek sronek, ale nuiebylo takich za kolano.. a ze mam w domu dlugie, to je opitole, podszyje i heja a u mnie bez zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta ok, nazarlam sie, jak zwykle zebys wiedziala ze z legginsami jest problem ja nie dostalam w koncu takich gladkich czarnych 3/4 jak szukalam, i musialam kupic z gatty 20 den we wzorek, pewnie sie zaraz podrą, wiec nadal szukam zwyklych ponow w calzedonii maja ale jak jak bylam to byly wszystkie inne kolory tylko czerni nie w piatek ide sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuups kurde to nie dotrzymam terminu ale to sie nie liczy legginsy to jak rajstopy albo gacie - zakup konieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sa na rynku bawelniane ...i to za 15zl :) i takie normalne czarne gladkie, jak getry cos takiego.. hehe tylko 15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz idz... fakt ze to nie sa takie wiesz.. biodrowki.. ale pod tunika kto tam widzi, albo spodnica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×