Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Mucha*

zaszalałam

Polecane posty

witajcie:) dzieki philtonme, wyszlo super, mam taki kolor, jak poprzednio, nawet obylo sie bez zbednych kombinacji ;) o ja tez zauwazylam ostatnio, ze na rynku sa super ciuchy i to o polowe tansze niz w sieciowkach. Wczoraj znalazlam na rynku szmizjerke za 50 zl, jutro lece kupic, bo musze zagluszyc moje sumienie :P cos czuje, ze wroce nie tylko ze szmizjerka ;) buziaczki kochane i milego wieczorku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris26
Witajcie dziewczynki. Ja też uwielbiam robi zakupy. Bywaja dni że z nudów to codziennie jezdze do miasta na zakupy. A nasteonie chomikuje to i chowam przed meżem. Maż już dawno mówił mi ze jestem uzależniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,kurde chora jestem :( Wczoraj miałam temp,a jutro wesele kuzyna mojego M :( Będzie na nim taka jedna,która jak się dowiedziałam,tylko udaje moją koleżankę,a tak na prawde wyjątkowo mnie nie lubi i opowiada na mój temat jakieś kretynizmy!!!Byłam zszokowana jak się dowiedziałam. Niestety nie pojade dziś na te zakupy,bo kiepsko ze mną,ale odnosnie legginsów,to widziałam fajne w MANGO,po 34 zł.Ja ich jeszcze nie mam,ale jakos brakuje mi weny,żeby nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, ze się wykurujesz do wesela i dasz popalic tej falszywej .... nie rozumiem takich ludzi jak cos masz to mow otwarcie grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) rzadko teraz sie pojawiam, bo pracuje w domu, zeby miec pewnosc, ze naprawde bede pracowac ;) Biuro dziala zbyt rozpraszajaco, nie mowiac juz o internecie. Co nie znaczy jednak, ze nic nie kupilam... wczoraj weszlam na ebay tylko na momencik i wyszlam z para butow... ale nie dalo sie przepuscic takiej okazji, pozimowa wyprzedaz, mojej ulubionej ekstrawaganckiej firmy butowej Lisa Tucci... jedyne 25 euro zamiast 100. Sliwkowe krotkie kozaczki, super :) ARRAKIS, gratuluje planowanego ;) zakupu szpilek. Ten opis.... och. Jakie buty wymyslilas ostatnio? Bo ja obejrzalam w swieta film, jakis durny science fiction pt. Ultraviolet czy cos takiego, z Milla Jovovich, i zapamietalam oczywiscie tylko BUTY, wspaniale z czarnej mieciutkiej skory nad kolano na obcasie lekko kieliszkowatym, takim \"burlesque\". No i chce takie buty teraz :O A tak przy okazji, to chyba moge sie domyslac, czemu nie palasz miloscia do Ursuli, jej poziom jest bardzo nierowny, a wczesna tworczosc to dla mnie kompletne gnioty. Nie moglam przebrnac przez \"lewa reke ciemnosci\", opowiadania tez mnie nie zachwycily. Natomiast piszac \"czarnoksieznika...\" miala chyba jakis przeblysk geniuszu, udalo jej sie powiedziec cos naprawde uniwersalnego, bez specjalnego forsowania tego namolnego \"humanizu\", ktory jest jej znakiem firmowym. Przynajmniej ja to tak odbieram. philtonme, godne podziwu postanowienie, tylko zeby nie skonczylo sie efektem jojo ;) trzymajcie sie , wednesday, czolzen (udanego wesela, moze oczyscicie atmosfere z kolezanka), agawerka (na szczescie nie znam koszmaru farbowania wlosow, ale gratuluje zwyciestwa), no i pomaranczowe alter ego philton. Udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris26
Do legalnej blondynki. Możesz podac mi dokładny adres tego sklepu gdzie kupiłas buty, lub inne fajne sklepy internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemkaaa :] eeeej, dziewczyny... odbiegne od tematu... co myslicie o zwiazku: skorpion-skorpion ? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpion- skorpion hmmmm? dla mnie nie robi to znaczenia, ponieważ jak dwie osoby się kochają i dobrze rozumieją to znak zodiaku nie powinien stanowić większego znaczenia jak tylko znak zodiaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej słuchajcie gdzie można kupić naprawdę odlotowe jeansowe krótkie spodenki ? Potrzebuje takich :) Czy to może jeszcze za wczesny zakup?, bo np może jeszcze nie być takich fajnych w sklepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu nowa kolezanko.... spodenki juz sie pojawiaja i rowniez- dawno sa. zalezy gdzie pojdziesz... w terranovie widzialam fajowe.. krotkie takie za tylek. swietne wzorki mieli a co do znakow... no bo wiesz... skorpiony dwie silne osobowosci. poznalam ostatnio takiego jednego i zawrocil mi w glowie!! pasuje mi po d wzgledem wizualnym i charaktetu,,, ale na dluzsza mete.. hm... takiego to zal puscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli pasuje ci pod względem wizualnym i charakterem to na dłuższą mete powinnaś raczej spróbować :P Ja jak poznałam swojego to też myślalam że to będzie raczej kicha na dłuższą mete, ponieważ on był uparty i ja byłam i takie to były dwie przeciwności:P, a dzisiaj jestem już z nim 2 i pół roku i nie wyobrażam sobie bycia z nikim innym niż On:) A co do spodenek to widziałam już kilka w sklepach ale jakoś mi nie podchodziły pójde zajrzeć jeszcze do terranova :) Słuchajcie wiem że odejde całkowicie od tematu ale co myślicie o tym :)? http://allegro.pl/item182451446_tppd05_oryginalny_welniany_top_rozowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba dużych piersi do tego. bo ma na dole tą bombke, to jak niemasz piersi to cie wogole splaszczy na maxa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ta bluzeczka, ale to tylko moje zdanie, ponieważ nie przepadam za rzeczami z wełny :) i niestety nie lubie facetów skorpionów, na jednego kompletnie nerwy straciłam, inny, którego znałam to też mi na nerwy działał, ale to daletgo, ze jak piszesz wednesday to silna osobowośc jest, a ja jestem byk, czyli też nie dam sobie w kasze dmuchać my jestesmy byk - byk z mężem, moja mama jak to usłyszała to sie za głowę z jekiem chwyciła bo moi rodzice tez 2 byki i co? i w trakcie rozwodu :( ale w sumie - kogo obchodzą znaki jak koles jest fajny :) nie mam już moich legginsów heh, koleżanka mi w sobote papierosem dziure wypaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, Paris -----> ta firma sprzedaje na www.grinto.com robia ekstrawaganckie buty, z ktorych wielu nigdy bym nie zalozyla, ale zdarza mi sie tam cos swietnego wyszukac. NIe znam wielu sklepow internetowych, kupuje przewaznie na www.ebay.de albo .com bo mozna upolowac cos naprawde tanio i lubie dreszczyk zwiazany z licytowaniem :) Aniolek ----> budzi moje watpliwosci, czy ta bluzeczka to prawdziwa welna, czy jakas sztuczna dzianina? Skorpiony sa trudne, uparte i pamietliwe, to moge stwierdzic na podstawie obcowania z moja mama. Jeszcze w liceum \"zakochal sie\" we mnie kolega z klasy, Skorpion, i gnebil mnie swoim uwielbieniem do konca szkoly. Uwielbiam za to Byki, moj najlepszy przyjaciel jest Bykiem, moja przyjaciolka ze szkoly tez. Byki maja w sobie jakis taki spokoj, wydaja mi sie bardzo prostolinijnymi osobami, lubia przyjemnosci i luksus :) Lubie bycze spojrzenie na swiat :) Stanowia dla mnie fajna przeciwwage, bo ja jestem porywczym Baranem, ktory jest w stanie doprowadzic sie do stanu wrzenia w kilka sekund - rownie szybko ostudzic - ale co juz sie zdazylo wykrzyczec w tym czasie to sie nie odstanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię luksus, to fakt :) ale spokoju we mnie za grosz straszny ze mnie choleryk, no i uparta glowa, jak kazda rogata (Byki, barany, Koziorożce) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philtonme, moze nie poszukalam lepszego slowa niz \"spokoj\" ale cokolwiek to jest, to masz to, zdecydowanie :) NIe umiem tego lepiej nazwac, to taki specyficzny rodzaj luzu, dystansu, autoironii... Co do rogactwa to mysle, ze jest fajne :) Do potulnych nie nalezymy :) Dzis jestem jeszcze bardziej roztrzepana niz zwykle, wszystko z niewyspania. To jak sceny z jakiejs durnej komedii, ale wczoraj w nocy czekalam po prostu na koniec aukcji... zakupilam komplet porcelanowych kubeczkow i miseczek do müsli, ale z blogoslawienstwem i przy wspoludziale meza :) A to tylko dzieki temu, ze bylismy w sobote w sklepie i ogladalismy te kubeczki, zgodzil sie ze mna ze po pierwsze potrzebujemy kubeczki a po drugie, ze te sa sliczne. No i jak znalazlam takie same na aukcji za 1/4 ceny to uzyskalam pelne poparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bys to nazwała - i tak tego nie mam :) mam ogolnie paskudny charakter ;) co do roztrzepania - miałam b męczący weekend - 3 imprezy, przy czym płynnie musiłam przeskoczyc z klimatu wieczoru panieńskiego w sobotę w klimat urodzin ośmiolatka w niedzielę i tak mnie to wyczerpało, że dziś rano byłam kompletnie rozbita - próbowałam umalować sobie usta zamiast błyszczykiem to perfumetką, następnie ubrałam sie w mojego synka kurtke jeansowa i dziwiłam się, co tak ciasno, a na koniec znów zryłam podwozie na wałku spowalniającym (zapomniałam zachamować) polecam temat co za dziwactwa ludzi robią ja się zamyslą tu na kafe, zaraz wkleje link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha i o to wlasnie chodzi, philton :) ja tez mam paskudny charakter, moj znajomy raz stwierdzil, ze ja w ogole nie nadaje sie do zwiazkow, ale jakims cudem moj maz wytrzymuje ze mna dobrowolnie ;) fajny topik wkleilas, sporo z tych rzeczy znam z autopsji, nie dalej jak kilka dni temu usilowalam otworzyc drzwi do mieszkania i jakos mi nie szlo, nagle otwieraja sie od srodka a w nich przerazona corka sasiadki z dolu, myslala, ze to jakis bandzior z wytrychem. Ale mi bylo glupio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz otwarłam nie swoje auto zorientowalam sie po gąbce do wycierania szyb - ja takiej nie mam ach te zamki uniwersalne! szczescie ze nie mialam problemow, bo to parking strzezony był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz plaga jest u mnie szukanie w panice po calym domu kluczy, karty platniczej, portfela, okularow, i to w momencie kiedy musze wyjsc natychmiast. Raz popedzilam do banku, zastrzec karte bo bylam na 100% przekonana, ze wlasnie mi ja ukradli w czasie zakupow, po czym, gdy wrocilam do domu znalazlam ja na stole :O mysle, ze zasluguje w pelni na swoj nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. Ja i mój to dwie panny,więc skorpiony tez powinny się dogadać. Musze dzisiaj odespać w końcu to wesele.Było nawet udane,ta \"koleżanka\" była taka milusieńka,tak się wdzięczyła,a ja się do niej odzywalam tylko jak już wypadało.Raz jej narobiłam kwasu,bo taka dziewczyna się jej pytała,czy brat mojego to jej facet,a ona \"tak\",no to się zapytałam od kiedy,bo nie wiedziałam,oczywiście wszystko usłyszał sam zainteresowany i sprostował,że nie sa razem,takze narobiła sobie wstydu.I dobrze,nie wolno kłamać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde,nieprzytomna jestem :-O A tak w ogóle,to witam nową osobe na naszym temcie :) Aniołku,całkiem fajne spodenki są w Zarze.Zwariowałam też na punkcie tych topów z owocami,widziałyście je może??? Piękna pogoda,a ja ziewam w pracyyyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj legalna,to ja tak miałam kiedyś z dowodem osobistym :-O Pojechałam do urzedu miasta,zeby przerejestrować firmowe auto.Szef wypisał upoważnienie,poszłam,załatwiam,a tu NIE MAM DOWODU.złapałam stresa,że zgubiłam,najlepsze,że udało mi się załatwic wszystko bez dokumentu,wzięłam ich \"na blondynkę\",powiedziałam,ze prezes mnie zabije,że musze to załatwic,że nie dostane premii.Wstyd jak jasna cholera!!Później się okazało,że dowód był włożony w legitymacje ubezpieczeniową :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czolzen one jedno mi sie przypomnialo, uwazajcie na ciuchy z Terranova, kupilam tam kiedys kilka rzeczy, i jakosc byla tragiczna, wszystko sie rozlecialo w ekspresowym tempie. Moze nie wszystko jest takie, ale uwaga! dzis jest taki dzien, ze wszyscy ziewaja, ja zmykam teraz, jade ogladac wystep taneczny mojej corki :) bedzie tanczyc jako Pippi Langstrumpf na jakiejs wystawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynki górą! własnie byłam sie poopalać na schodkach przed praca i teraz ziewam od tego słońca, bo spać mi się zachciało, myslami już w Egipcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam te owocowe topiki, sa fajniutkie a co do terranovy to popieram - jakość taka sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×