Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość agu.
Skate girl czy coś tam innego,uważaj bo to do cb. normalnie jak weszłam na twojego pb. to żal i tyle. uważasz się za wielkie nie wiadomo co,a tak naprawde to ojj... widze ze jestes zwykła dziewczyna i niczym sie nie wyrózniasz, a te twoje swiecace bluzki z targu to jakas szczególna odmiana ? (nie ze mam cos do targu,ale te bluzki sa takie perfidne i tandetne.) nowy styl jakis? nie wydaje mi sie zeby to w czyms przypominało styl skate dziewczyny. Tak nawiasem mówąc to mnie się podoba styl skate, u dziewczyny,sama staram się tak ubierać ale bez przesady,wystarcza rurki i bluzka za duza o rozmiar albo dwa.luzny t-shirt i wystarczy. czasem to az rzygac sie chce jak sie widzi taka dziewczyne co niby taka skate jest straszna,bo załozy fajną czapke i spodnie co wyglada jakby do toalety nie zdazyła.i to wszytko na pokaz, zeby sie tak ubierac to trzeba to czuć i tyle .:]] pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znoszę dziuń, które ubierają się tak na pokaz, a gó*no wiedzą o hip-hopie, tańcu, graffiti itp! Ja się tak ubieram od kilku ładnych lat, teraz mam 22, a zaczęłam jak miałam 16. Dużo wiem o subkulturze, należę do niej i w takich ciuchach czuję się najlepiej. Pozerki są śmieszne i od razu się je poznaje, to samo tyczy się facetów, słuchają dicho a ubierają się żeby zrobić z siebie super modnych- żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubierasz sie tak na codzien:)? szczegolnie interesują mnie dziewczynki 18+ ktore sie tak ubieraja, bo wtedy trzeba najbardziej walczyc z opinią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubierasz sie tak na codzien:)? szczegolnie interesują mnie dziewczynki 18+ ktore sie tak ubieraja, bo wtedy trzeba najbardziej walczyc z opinią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisss
wszyscy piszecie ttu ze...mowie oczywiscie o wypowiedziach wszystkich skate girl:) (ja osobiscie tez sie tak ubieram...wieksze o kilka rozmiarow spodnie:P,bluzy meskie itd.adidaski) ale...wlasnie apropo bluz...piszecie ze chodzicie w luznych bluzach i szerokich spodniach...bluzach??jakich?? ja kupuje bluzy Clinica...podobaja mi sie tez z prosto. massa i adio... i chodzicie w meskich??ja tak...:P:P mam zamiar kupic meskie spodnie tez..ale jakie xs chyba tiaaa??hehh mowicie gdzie i jakie wy kupujecie...bo narazie mam tylko damskie...oczywsicie zaduze...:P:P ale fajnie sie w nich czuje:P odp..:P:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waski
a ja sadze tak ze niema lepszego stylu u dziewczyn jak szerokie spodnie niewierzycie sprawdzie http://www.youtube.com/watch?v=yjHNGoOvL8s http://www.youtube.com/watch?v=BHQqryzmr0Y http://stylio.pl/szukaj/skate/liis-short-skate-mor/79504 http://stylio.pl/szukaj/skate/skate/4842 jak ktos ma lepsze podobne linki niech zdaje a pozdro dla wszstkich dziewczat ktore tak sie waza a jakby ktoras chciala pogadac dajcia znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
DObra kazdemu sie podoba co innego. Niech nosi co chce xD Ja mam w d* i dalej nosze szerokie spodnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diera
Myślę że styl czyt. skejt jest nawet fajny . Ubierasz się na luzie , dresowe spodnie które nie cisną , nie musisz nosić paska. T-shirt z jakimś nadrukiem ma w sobie to coś , buty sportowe czyli wygodne , do tego czapka żeby w lato udaru nie dostać jakieś dodatki . To odzwierciedla ludzi którzy kochają sport np deske .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneett
Podoba mi się styl skate można go mieszać z innymi stylami i fajnie to wygląda i nie koniecznie muszą już to być spodnie z krokiem w kolanach tylko po prostu fajne rurki xd. i mam taki dylemat bo jestem przed kupnem butów skate i nie wiem dokładnie które wybrać miałam przedtem DC ale sprzedałam kumpeli kolor mi jednak nie odpowiadał . Linki : file:///C:/Documents%20and%20Settings/Marian/Pulpit/5_boty6_ppp.jpg - te mi się w sumie podobają tylko sznurówki białe i można do wszystkiego je ubrać xd. http://skateshop.pl/product-pol-1152702653-Buty-ADIO-Eugene-RE-WMN-blackwhite-print-czarno-bialo-rozowe.html te są chyba dość stare ale nie jestem pewna. http://skateshop.pl/product-pol-1152707920-Buty-ADIO-Eugene-RE-WMN-blackwhitepink-czarnorozowe.html i jeszcze te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneett
sory zle wpisalam pierwszy link file:///C:/Documents%20and%20Settings/Marian/Pulpit/5_boty6_ppp.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneett
kurna znowu zly link. w każdym bądź razie to chodzi mi o te buty buty damskie CIRCA - 50 W Lopez - Charcoal/White/Green Stripes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneett
kurna znowu zły link w każdym bądź razie chodzi mi o te buty buty damskie CIRCA - 50 W Lopez - Charcoal/White/Green Stripes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waski
i jak tam co myslicie o tych ych linkach moze jakies takie lightowe konkursiwo kto da najlepszego linka z odjechana skate dziewczyna zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princa
Mi się ten styl podoba i nie wiem jaki macie problem. Każdy ubiera się tak jak chce. Nikt nie ma prawa krytykować innych, chyba że jest tylko takim 'szpanerem' i pozorem w każdym calu. Można też krytykować podbudowując innych i na przykład pomagając im w doborze odpowiedniego stroju jeśli naprawde coś jest brzydkie, rzuca sie w oczy i nikomu sie nie podoba. Pzdr dla tych co piszą na tym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princa
A pozotym 'Skate' można traktować jako samą mode. Jeśli ktoś tak traktuje 'skate' to sie go nie czepiajcie ze nic nie wie o hip-hopie itp. Niech robi co chce. Jego sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoł
Szczerze? To ten styl jest zaje.bisty !! Ale dziwi mnie troche pytanie odnośnie tego stylu 'co o tym myślicie' . Wiem to, bo sama to przeszłam i mogę Ci powiedzieć, że każda laska (w sensie, że dziewczęca) będzie Cie obgadywać itp. itd. bo dla nich ważne jest to, by podobać się chłopakom. Ja osobiście mam wielu kumpli jak i kumpelek, które tak jak ja ubierają się na skate tj. noszą szerokie jeansy, dresy, koszulki, jeżdżą razem ze mną na dsk i powiem tyle. Nie patrz na innych, tylko choć tak jak lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoł
a co do tego, że nie mają się wypowiadać osoby, które nic nie wiedzą o stylu SKATE, to powiem tyle. Prawie wszyscy traktują taką osobę za pozerkę, ale sory, chyba każdy musi jakoś to zacząć, a z czasem będzie wiedzieć coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
styl skate ma swoje 5 minut? chyba w gimnazjum;) niestety... ale dobrze ktos napisal.to odzwierciedla ludzi ktorzy kochaja sport:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jest jej wygodnie i dobrze się w tym wszystkim czuje - to nie widze przeciwskazań. Grunt to żeby było wygodnie. A co się podoba? A co się komu podoba. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamacsw
fajnieee sory ale niezgodze ise z taoba mam znajomych ktorzy powychodzili z gimnazjum i dalej ubieraja sie tak jak chca czyli dres t-shirt i wogole szeroko. To ze ty tak uwazasz to wiesz.... kazdy ma swoje zdanie i ja sie z twoim nie zgadzam. Skate zawsze i wszedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby?:) a ja sie z twoim nie zgadzam. jak wszyscy chodza inaczej ubrani to juz widze jak ktos sam jedyny tak chodzi i wytrzymuje:/ taka jest smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby?:) a ja sie z twoim nie zgadzam. jak wszyscy chodza inaczej ubrani to juz widze jak ktos sam jedyny tak chodzi i wytrzymuje:/ taka jest smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby?:) a ja sie z twoim nie zgadzam. jak wszyscy chodza inaczej ubrani to juz widze jak ktos sam jedyny tak chodzi i wytrzymuje:/ taka jest smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamacsw
dlaczego wszyscy a jak np. w szkole sagrupki emo,plastików,zwykli ludzie czyt.szaraki i skate wszyscy potrafia rozmawiac ze wszystkimi oczywiscie sa spiecia i wogole ale.... one zdazaja sie zadko i nie zawsze prowadzi to do poglądów na temat stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamacsw
dlaczego wszyscy a jak np. w szkole sagrupki emo,plastików,zwykli ludzie czyt.szaraki i skate wszyscy potrafia rozmawiac ze wszystkimi oczywiscie sa spiecia i wogole ale.... one zdazaja sie zadko i nie zawsze prowadzi to do poglądów na temat stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweli123
ja kocham hip-hop a zarazili mnie tym moi bracia .Pozdro dla wszystkich którzy ten styl ubóstwiają jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×