Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość MaLutkA_skEjCiarA_93
Pfs...Dziewczyny ktore ubiraja sie w stylu skate moim zdaniem sa zajebiste...panna ktora ubiera szerokie spodnie w szeroka bluze wcale nie musi byc brzydka i gruba jak niektore z was tutaj sadza...kazdy moze sie ubierac jak chce...ja ubieram sie tak chociaz jestem dosyc niska i jestem szczupla...ehs...skate dziewczyna wie czego chce od zycia...nie obrazajcie skejtow ani skejtowek...jesli sie nie znacie...h*j wam do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
A kto powiedział,że osoba, która nie jest skate nie wie czego chce od życia? Krytyka była, jest i będzie. Nie ma co się dziwić... odmienne gusta i bardzo dobrze. Jeśli ma się na tyle siły by olać teksty takie jak "wygląda jakby narobiła w gacie", które ciągle się powtarzają to jest dobrze. Ja mam się czuć okay w swoim stylu, ubraniu i ze swoim zachowaniem, a to co myślą inni jest juz mało ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do waskiego
siemasz dobre linki dales ale na twoje konkursiwo nikt nie odpowiada wiec moze ja piersza bede http://www.fotolog.com/vane_cs/20319867 http://www.fotolog.com/vane_cs/19241464 http://www.fotolog.com/vane_cs/18332144 http://www.fotolog.com/delirio__ritmiko/38996127 http://www.fotolog.com/la_chonaysita/58353790 http://www.fotolog.com/la_chonaysita/47169651 i jak tam waski podoba sie narazie obejmuje prowadzenie co pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaaa007
Zacznę od tego ,że bardzo lubie skate styl i hip-hop... Dziewczyny, które tak się ubierają są spoko. Jeśli macie coś do tego stylu i takich dziewczyn to jesteście *%#*&@$%^ ... POZDRO skate laski :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,apropo konkursu, to teraz przyznać się, KTO tak chodzi ubrany na codzień:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamacsw
ja chodze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwka.
Sama jestem skate'm, i powiem że na początku mojej przygody z tym stylem nie miałam łatwego życia. Na każdym kroku słyszałam róże docinki,ale nie przejmowałam się tym. Byłam dumna ze wszyscy (może nie zawsze w miły sposób) okazywali mi zainteresowanie i że pomimo ich gadek pozostałam sobą. Ale po pewnym czasie, ludzie zaczeli szanować mnie i moje poglądy. Osoby którym wcześniej wgl nie podobał sie mój styl i to że jeżdże na desce, teraz prawią mi komplementy że swietnie wyglądam i odróżniam się od szarego tłumu. Ten styl jest odzwierciedleniem mojej duszy, i charakteru. W luźnych koszulkach i tzw 'spodniach z krokiem w kolanach' czuje sie swobodnie, a kiedy zaś do 'spodni z krokiem ...' założe obcisłą bluzkę i jakieś extra dodatki czuje sie bardzo kobieco. Nie koniecznie trzeba ubierać się w mini spódniczki i bluzki w których pół biustu wychodzi na wierzch żeby wyglądać pociągająco. (chociaż osobiście nie mam nic do dziewczyn które lubią tego typu ciuchy). Uważam że każdy ma prawo ubierać się w to co mu sie podoba! Osoba która ma swój własny, niepowtarzalny styl, jest wyjątkowa, i często przez zazdrość pada ofiarą różnych niemiłych gadek. Wszyscy beznadziejni krytycy, którzy czychacie tylko na okazje obrobienia dupy osobie odróżniającej się od waszego 'tak samo wygladającego społeczeństwa'... zajmijcie sie swoim życiem i odpie****cie sie od skate'ów. My nie kryrtykujemy was, wy odczepcie sie od nas. Nie podoba ci sie ten styl? Nie musisz sie tak ubierac, ale szanuj i akceptuj osoby które lubia ten styl. pozdro. ;b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwka.
Elo, jestem Sylwia dla znajomych Sylwka. Mam 16 lat i jestem skatem od jakichś 3 lat. Zajawke na deske podłapałam od mojego kumpla. Jedni ludzie mają do mnie szacunek i podoba im się moja orginalność (bo w moim mieście nas 'dziewczyn skateów' nie jest zbyt wiele) inni krytykują nasz styl ubierania się, zajawki na deske czy tez bika. Te pozytywne komentarze w moim imieniu bardzo mnie buduja i dodaja pewnośći siebie, a słowa krytyki mam głęboko w dupie, bo większosć z nich jest wywołana tylko i wyłącznie zazdroscią! I napewno pomimo opinni innych pozostane soba! Uwarzam że każdy ma prawo ubierać sie i robic to co chce! A do was pseudokrytycy kieruje pozdorwienia środkowym palcem, i błagam was odpie****lcie sie od nas skateów i zajmijcie sie soba i soim życiem. My nie mamy nic do was więc wy tez sie odczepcie. Nie musi sie wam to podobac i nie musicie sie tak ubierac, ale nam pozwolcie tworzyc własną społeczność. pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Rzeczywiście idąc miastem nie widzę żadnej laski, która byłaby ubrana tak jak ja... w sensie,że na szeroko. Chłopaków takich widzi się na każdym kroku. Ale kiedy patrze na te zdjęcia jak laski mają szerokie spodnie i koszulki takie ze tylko cycki są zasłonięte to nie bardzo mi się to podoba... no ale gusta są różne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weercia
jak dl amnie to ten styl jest fajny :)) mi sie to podoba bo sama sie rak ubieram. mam gdzies zdanie innych na ten temat :) mam swoj i ubieram sie tak dla siebie a nie kogos ;) POzdro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_lbn
''Uwarzam że każdy ma prawo ubierać sie i robic to co chce! A do was pseudokrytycy kieruje pozdorwienia środkowym palcem, i błagam was odpie****lcie sie od nas skateów i zajmijcie sie soba i soim życiem.'' uwaŻam nie uwaRZam.... dobra kolezanko chyba nisko sie cenisz skoro na krytyke reagujesz srodkowym palcem... a myslalam ze nam to wisi jakie kto ma o nas zdanie na ktore niektorzy z nas niestety sobie zasluzyli tylko dlaczego konsekwencje ponosza wszyscy hę? ''odpie****lcie sie od nas skateów''? masz w sobie klase dziewczyno... sorry porazka. zajmij sie jazda na deskorolce, hulanjodze, taczce czy czym tam sobie jeszcze chcesz ale teraz ja skolei ''blagam'' nie wypowiadaj sie przy ludziach powolujac sie na subkulture bo potem nie mamy sie co dziwic ze reaguja na nas jak na niewychowanych chamow. peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackAngel20
Oczywiście jeśli starsza dziewczyna ubierałaby się w extraszerokie ciuchy od stóp do głów to mogłoby być trochę śmieszne, ale np elementy tego stylu, takie lekko rozszerzane bojówki z bardziej dopasowanym topem i b-boykami są sexy niezależnie od wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladysovereign
Każdy ma prawo ubierać sie tak jak chce; uważam ze np Missy Elliot wygląda super i ten styl bardzo do niej pasuje chociaż dawno nie jest już nastolatką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemka19
A dlaczego niby dziewczyna która od zawsze kocha ten styl nagłe miałaby przestać bo np skończyła 20lat? Kto powiedział że styl skate jest tylko dla nastolatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny20
Hehe masz racje Noemko, np w StepUp2 wystepują dziewczyny z którycz wiekszość w realu na pewno jest już po 20 i uważam że wyglądają super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? no to przeczytajcie pare stron wczesniej topicu bo juz ciagle walkujemy to samo.dlatego ze nie wypada co mnie osobiscie wku*wia. tzn na spacer spoko,ale do szkoly nie.kurde i kluczowe pytanie-walczyc o swoja tozsamosc(kosztem paru rzeczy)czy nie walczyc;) i powtorze jeszcze raz,nie chodzi o skate tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Wygląd wizytówką człowieka... ale właśnie jak ktoś załozy szerokie ciuchy to objeżdżany od góry do dołu... Ale wygląd to nie tylko spodnie czy spodniczka i bluzka.. lepiej byc brudną blondynka w rozowym czy zadbaną osobą w szerokich ciuchach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lUźna
mnie to pasuje ;] lubie się ubierać lużno ;p podobają mi sie chlopcy skate ;p luźne gacie, podkoszulek, a na to bluza ;D taa ;p to jest cos ;] a nie jakieś pedaly z obcislymi portkami na tylku, solarium i sztuczny uśmiech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekD
Styl skate jest zajebisty nie wazne czy dziewczyna czy chlopak tylko wazne jest jak sie z tym czujemy. kazdy kto to olewa niech sie wali my mamy taki styl a drudzy maja inny, respekt dla wszystkich ktorzy potrafia wyrazic siebie nie patrzac na innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate dorgasa
ja uważam ze styl skate nie jest zarezerwowany tylko dla chłopakow ale i dla ziewczyn ja osobiście ubieram sie skate i bardzo lubie kolekcje skateowską jum anignon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skate dorgasa
ja uważam ze styl skate nie jest zarezerwowany tylko dla chłopakow ale i dla ziewczyn ja osobiście ubieram sie skate i bardzo lubie kolekcje skateowską jum anignon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Buch
Normalnie najlepiej jak Wszystkie laski by sie tak ubieraly:D sam sie tak ubieram od 9 roku zycia a teraz mam 23:) i Kocham ten styl, a Panienki ubrane Hip-Hop'owo normalnie sa boskie ale na moje nieszczescie znam tylko jedna:P Apeeeeellllllllllll............ Dziewczyny ubierajcie sie hip-hopowo:D a nie w jakie roze jak barbie itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Takie podejście mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lUźna
popieraam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super styl!! sama ubieram sie luzno np nie wyobrazam sobie zalozyc jakichs obcasów :| nike only :P do tego koszuleczka bluza i jazda :D dziwia mnie dziewczyny ktore ubieraja sie cukierkowo rozowo ohh ahh obcasy i te sprawy, kompletna pomylka! szacun za styl skate bo jak sie chodzi teraz po miescie to nie widac za duzo ludzi ktorzy sie w oryginalny sposob ubieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuzioL
Em... Ja tam się nie wstydzę nosić szerokich spodni mam parę naprawdę ładnych i dziewczęcych ;) Ale nie jestem jeszcze skate girl xD Lubie to tańczyć ale do żadnej szkoły nie chodzę bo tańczę dla siebie xD ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GalAnonim
moim skromnym zdaniem dziewczyna powinna wyglaadc jak dziewczyna a nie jak chlopak :) szerokie spodnie i bluzy z kapturem to nie jest to ;p mysle ze ze stylu skate ludzie wyrastaja z czasem, bo madrzeja i wtedy przychodzi czas na zmanie ;) pozdro ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafu
Halo ludzie ! Wam sie w głowach pier*doli. dlaczego wiąrzecie hip hop ze skejtem ? skejt to osoba ktora jezdzi na desce i raczej slucha punku, a nie hip hopu. poczytajcie troche. osoba ktora slucha hip hopu, ubiera sie w luzne ciuchy, dres - to hip hopowiec, nie skejt !! co do tematu to wiekszosciom chlopakow to sie zbytnio nie podoba, chca chwalic sie nia przed swoimi kolegami ze ich kobieta ma piekne chude nogi i wgl. ale jest tez duzy procent chlopakow ktorzy uwielbiaja takie dziewczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
Ta.. MAfu mówisz 'troche poczytac' ? xD Jak Ty czytasz to co na wiki jest napisane ;] Wspólczucia skejt-puku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×