Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anizeeee17

skate dziewczyna!

Polecane posty

Gość Mafu ma racje
teraz sie porobilo kupe pseudo skejow sluchajacych hip hopu. a skejci sluchaja punka i kazdy kto sie choc troche orientuje to wie. popatrzcie np na zespoly typu Blink 182 - to punk rock i oni na deskach jezdza. wiec zanim zaczniecie sie identyfikowac z jakas subkultura to sie dokladnie zorientujcie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocyk
Blink 182 to california punk,który z prawdziwym punk rockiem coś wspólnego ma tylko w nazwie,więc bez szaleństw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxskateexx
Wiecie co ja jestem skate i mam 12 lat i jest zajebiscie!! a do tych lasek ktore nie lubią skate to niech sie lepiej ubieraja jak dziwki kurwa i swiecą tylkami ... zal.pl SKATE ROX!! i do dziewczyn to bardzo pasuje: )0 pozdro dla ZiomÓw ktorzy sa skatee:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxskateexx
Wiecie co ja jestem skate i mam 12 lat i jest zajebiscie!! a do tych lasek ktore nie lubią skate to niech sie lepiej ubieraja jak dziwki kurwa i swiecą tylkami ... zal.pl SKATE ROX!! i do dziewczyn to bardzo pasuje: )0 pozdro dla ZiomÓw ktorzy sa skatee:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxskateexx
Wiecie co ja jestem skate i mam 12 lat i jest zajebiscie!! a do tych lasek ktore nie lubią skate to niech sie lepiej ubieraja jak dziwki kurwa i swiecą tylkami ... zal.pl SKATE ROX!! i do dziewczyn to bardzo pasuje: )0 pozdro dla ZiomÓw ktorzy sa skatee:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GiovanniDziadzia
Ja nosze się na szeroko. W mojej szkole jestem jedyną taka dziewczyną. Szczerze pierdoli mnie to co kto pomyśli o mnie czy powie... Bo zazwyczaj tylko pustym różowym laskom z ciasnym światopoglądem to nie pasuje a reszta ma to albo w dupie albo się to podoba albo zazdrości. Bo niektórzy chcieli by ale się wstydzą albo nie wiem co... Nie stać ich ... Chu*j wie. Jeśli mnie się coś podoba to to kupuje i nie zastanawiam się jak kto na to zareaguje. A ciuchy kupuje w skateshopach w większych miastach, bo u mnie takich nie ma. I pozdro dla wszystkich, które noszą się na 'szeroko' ^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC eM...xD
Hehe poczytalem tu troche i sie szczerze zastanawiam sie dlaczego polowa osob ktora sie niby smieje z was (dziewczyna skate) trzyma sie stereo typu ze skate slucha punku itp :/ Ja np zadko widuje u siebie na osce dziewczyny ubrane w szerokie gacie czapeczke z prostym daszkeim itp. :( A bardzo bym chcial poniewaz osobiscie jak narazie nie znam takiej panny :P na bank jakas tam czesc dziewczyn chciala by sie tak ubierac ale mysli ze bd posmiewiskiem albo nie bd w centrum uwagi u chlopakow... Szacuneczek dziewczyny ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl skate jest najlepszy
nie rozumiem jak można nie lubić tego stylu !! na c odzień chodzę w dresach bluzie i dunk-ach z conversa i to jest zajebiste !! ludzie się trochę patrzą ale to moja sprawa w czym chodzę !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet...
Witam wszystkich !! Ja nie jestem skate ale zastanawiam sie nad tym stylem bo jest spoko ^^ Ale czytając to forum cos mnie do tego zniechęca ... ;/ Mi osobiście sie bardzo podoba ten styl i polecam go wszystkim innym . Jak tu koleżanka powiedziała nie trzeba jezdzic na desce aby byc skate ... A i mam jeszcze jedno pyt . : Czy do dziewczyn pasują czapki takie jak naszą chłopcy skate?? Wiecie o jakie mi chodzi ? Pozdro dla wszystkich skate ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC eM...xD
Anet... Wedlug mnie takie czapki lepiej wam pasuje od tych tirowek ;) Ale wiadome tez ze nie kazdemu pasuje ;P Wiec wedlug mnie powinnas przymierzyc i taka i taka i sam ocen w ktorej Ci lepiej ;D Pzdr for all :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC eM...xD
Anet... Wedluh mnie laska lepiej pasuje takie czapki ale zalezy jak kto woli i co komu sie podoba ;) Pzdr for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC eM...xD
Anet... Wedluh mnie laska lepiej pasuje takie czapki ale zalezy jak kto woli i co komu sie podoba ;) Pzdr for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lUźna
Anet.. nie wszystkim pasuja takie czapki ;p zalezy od ksztaltu twarzy ;) musisz sama pomierzyc i wtedy stwierdziisz czy ciu pasuje czy nie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glenkaaxd
` przypierdalasz się do mnie bo mam szerokie spodnie ?! Mi jest tak wygodnie ! ty mówisz że to jest niemodnie xd g**no Cię to obchodzi , tak będę ku**a chodzić xd ;]] taak odpowiadam wszytski którzy mają coś do mojegoo stylu . ! jestem skejtem i mam gdzieś opine inny . a jak cos komuś sie nie podobaa too ku*rwa po co sie wypowiadsz . ! zamknij ryj i siedz cicho . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC eM...xD
Hehehehe gdyby kazdy mial patrzec na opinie innych to chyba co 2 osoba by zima w trampka popierdal*** ;D Takie jest moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DskStory
MHm... właśnie dlatego ludzie uważają skate za niewychowane dzieci... no ale nic. Prawie każdy post nowej osoby zaczyna się 'jestem skejtem i mam w dupie oponie innych' . Czyli patrząc na to forum można opowiedzieć, ze mamy bardzo duzo dziewczyn skate... tylko zastanawiajace jest, ze jak wychodze na miasto to tylka ja jedna popylam w szerokich gaciach. raz tylko widzialam na miescie dziewuchę, ktora oprocz mnie byla w szerokich gaciach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glenkaaxd
noo właśnie mam tak samoo wychodz z moja ekipą.. {czyli wszytskie laski skejt obrucz jedenj] ludzie gapia sie na nas jak na kosmitów. a na ulicy ani jednej laski skejoprucz nas . może czasem sie zdaży że przejdzie jadna laska lub 2 w szerokich szpodniach a tak to nic . !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC eM...xD
To moze zrobcie sobie jakies spotkanie samych skejtow i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MC eM...xD
To moze zrobcie sobie jakies spotkanie samych skejtow i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet...
Ja tam do skejtów nic nie mam ;] Ludzie !! Najpierw poczujcie sie jak skate a dopiero pozniej wyppowiadajcie sie na ten temat!! POzdro dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osssssskate
ten styl jest ok ;] ważne, żeby czuć się dobrze w tym, w co jest się ubranym P.S. Step Up 2 ohh tam to bosko są ludzie ubrani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamaiecka
heh tez uwielbiam skate styl;] ale by wyjsc w szerokich spodniach jakos nie mialam tremy..... gorzej szkoła....bo przeciez trzeba wyglądac jak pół tego społeczeństwa...;/ troche sie patrzyli ale smiałam sie z tego bo przynajmniej nie wyglądam jak pół tego świata;] lubie sie wyróżniać, być inna;)) orginalnie sie wtedy czujesz wiec smiało;) wczoraj kupiłam sobie kolejne szerokie ale to juz sa baaaaardzo szerokie ale sie nie boje xD ja sie smieje z ludzi którzyu wyglądaja tak samo;] Powodzenia i wiecej odwagi bo żałowac bedziesz;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TuŚkaa
Heeh... Dla mnie styL SKATE jest zajeb^^ty Mam 16 Lat i co komU do teGo jak się ubieRam... ?? UwieLbiam wieLkie bLuzy (zwŁaszcza z kaptUrem ), szeRokie spodNie i te zaJebiaSzczee czapki xDee ... komUś się to nie podoba trUdno... nie przeJmUje się tym... to jest mÓj styL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na szeroko
jestem chlopakim i niewiem jak inni se mysla ale mi sie bardzo podoba skate styl u dziewczyn szerokir spodnie bluza z kapturem jakas czapa i jest git lecz nie znam zadnej a chcialbym poznac a wiec jakby ktoras chciala niech da znac na forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anet...
A ja uderzyłam w zakupienie tej czapeczki i mi za niedługo przyjdzie ^^ zobaczymy czy bedzie pasowal ^^ Pozdro dla was ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandita
Każdy ubiera się w to co chce. Uważam że dziewczyny które noszą bluzy i szerokie spodnie wcale się nie wożą, do tego nic nikomu do tego kto jak się ubiera i ile ma lat...podobno to jest wolny kraj a jak zakladam luźne ciuchy to nie oznacza, że szukam "kumpli" tylko, że jest mi w tym wygodnie. W końcu nie każdy musi wygladać jak 3/4 naszego społeczeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiya
wiecie moze jak sie ma rozmiarkowa butow circa bo mam dlugosc wkladki 24,5 a tam w rozmiarach dziwnie pisza i ze ciezko sie polapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na luzie
Bardzo podoba mi się styl skate, jest to inny styl niż panienki na wysokich szpilkach i miniówce, jest to dla mnie za drętwe. Któraś powiedziała, że chodzimy tak ubrane bo jesteśmy brzydkie... Żal... O gustach się nie dyskutuje, ale jeśli już, to nie dlatego tak chodzimy bo jestesmy brzydkie, ale dlatego, że dopasowujemy styl do muzyki, tańca, zainteresowań. Jeśli komuś się to nie podoba to już jego problem, bo nie dam się żałosnym uwog jakiejś nadentej lali... Dzięki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luznie Lepiej
Witam ;) Skate Girl ja najbardziej ;) Sama nosze szerokie spodnie, bluzy, buciki itp. Ale nie rozumiem jednego ... Wszyscy twierdzą, że jestem jakąś chłopaciarą :|:| I tylko dlatego, że ubieram się właśnie w tym stylu i jeszcze z jednego powodu.. Chodzę do sportowej szkoły i jestem dobra w nogę, kosza itp. Wszyscy twierdzą, że to do dziewczyn nie pasuje... A ja nie wiem czemu dlaczego Dziewczyna nie może mieć własnego stylu i być wysportowaną ... o co chodzi ?? Czyli żeby każdy widział we mnie coś z dziewczyny to muszę chodzić na szpileczkach słuchać Disco Polo nosić miniówy i wg ubierać się w ścisłe bluzeczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×