Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

moze jej tak charczec jeszcze troche ja wtedy tylko woda morska kropie do nosa... a do mnie dzisiaj rodzice przyjeżdżają .. musze cos posprzatac i jakies zakupy zrobic.. a Aurora przespala dzisiaj az do 5:30 dalam jej butle i wzielam do nas.. a ta pociagnela 3 razy i poszla spac.. i wstal dopiero o 7.. cud jakis normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Witam nowe osoby. Super im więcej tym lepiej. hejhej: Ja polecam Żeromski. Rodziłam tam rok temu i teraz tez planuje tam rodzić. Donn: Przyjechały dopiero koło 21. Super nie. Fajne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa z krakowa
Witajcie w tym pięknym dniu :) Mamani: nie wiedziałam że wstrzymali porody - no to nie wesoło faktycznie :( Byłam wczoraj z małym u lekarki i troche mnie zmartwiła bo mów że jest gruby i musi przestać tyle jeść ( a i tak ostatnio ma duuuużo mniejszy apetyt), nie wiem jak takiemu maluszkowi odmówić jak chce jeść.... Poza tym malutki ma alergię i jedna pani dr mówi że pokarmową a ta wczorajsza że wysypka na buzi jest od ubrań i kazała wyeliminować wszelkie ubranka z "misiami" i stosować tylko bawełnę - to jak ja mam go ubrać w bawełniaki zimą żeby nie marzł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!! Pisze do Was, poniewaz widze ze jestescie z Krakowa a to jest moje rodzinne miasto. Mieszkam w Irlandi i jestem w 26 tygodniu ciazy. Na porod wracam do polski, poniewaz wieksze zaufanie mam do polskich lekarzy. Tak, wiec juz w 23 grudnia bede w moich kochanym Krakowie. Milo Was wszystkie poznac. Pozwolcie, ze bede Was podczytywac i zapisywac sobie rozne porady. Spodziewam sie Synusia, bedzie mial a wsumie to juz ma na imie Antoś. Juz od dawna mowimy tak do brzuszka z Mezem. Uciakam teraz Dziewczynki, zeby cos przekasic. Pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa z krakowa
Witaj Meggi1982 - jestes z rocznika mojej siostry :) Jak Wam sie mieszka w Irlandii i jak dlugo juz tam przebywacie? Gratuluje brzuszka i trzymam kciuki za szczesliwe urodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu od maja 2005 roku. Moj Maz na stale dojechal do mnie po szesciu miesiacach. Wiesz gdyby Nam sie nie zylo tu lepiej to bym wrocila do Polski. Troche sceptycznie podchodze do opisywania mojego zycia tutaj, poniewaz pare razy zostalam beszczelnie zaatakowana przez inne forumowiczki. Zastanawiam sie co tak ludzi boli, ze ja jestem tu a oni tam. Swoja droga naprawde zyje Nam sie tu lepiej a wcale nie wyjechalismy z jakiejs bidy totalnej. Polecam kazdemu kto ma okazje taki wyjazd. Ja natomiast do polski chce wrocic, tylko jeszcze nie wiem kiedy. Na pewno jednak wracam w grudniu i zostaje do kwietnia lub maja. Chce aby moj Synus urodzil sie w Polsce. Pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zikzakaaaaaaaaaa
Hej!! Mieszkam pod Krakowem i będę miała w lutym dzidziusia. Mam pytanko, które od czasu do czasu w tym miejscu przewija się - który szpital polecacie, żeby w nim urodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
donn hehe-2 lata temu rodziłas a nie w tamtym roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
a moze w tamtym?zamotałam-sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede rodzic na siemieradzkiego, poniewaz mam lekarza prowadzacego ktory tam pracuje. W tamtym roku lezalam w tym szpitalu i jezeli mozna tak mowic to bylam bardzo zadowolona z opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa z krakowa
Moje 3 koleżanki tam rodziły i również były zadowolone. Przed moim porodem poszliśmy tam na dzień otwarty i mnie sie tam osobiście nie spodobało - może tan podział na sale komercyjne i niekomercyjne znacznie różniące się standardem... Gdzieś na innym forum czytałam że poza wyposażeniem sal opieka również jest inna - nie powinno tak być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
witam was pewno mnie nei pamietacie..ale pisalam kiedys do was jestem z krakowa nowa huta..i jestem ciezarna..heh juz nie dlugo tzn jeszcze 10dni do cesarki..bede rodzic na ujastku mam nadzieje ze dobry szpital wybralam..jak wasze pociecgy???od srody twardnieje mi brzuchol i sie tak prezy dziwnie :(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA 18
DONN kiedys czytalam na jakims topiku ze mialas cesarke???tylko nie wiem czy to ty..taki sam nick byl...i tez na ujastku rodzilas??jesli to nie ty to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze tak jest z tymi salami. Jezeli sobie zaplacisz to masz osobny pokojik. Gdyby nie moj lekarz to pewnie rodzilabym gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILONA 18 >> tak rodzilam na ujastku i mialam cesarke... :) up up>> Auruśka ma prawie 16 miesiecy :) wiec w tamtym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa z krakowa
Ilona18 - trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! Spodziewasz sie córeczki czy synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! moje dziecko niemozliwe !! ze spaniem porazka ide sie polozyc bo lobuz usnol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski :D gdzie sie wszystkie podziewacie?? zasypalo was czy co?? my już z Auruśka po zakupach.. pogoda paskudna :D.. ale co tam.. meggi>> jak tam?? nowa z krakowa>> co u ciebie?? Ilona>> a ty nie mialaś wczesniej innego nika?? bo jeśli tak to my chyba na tym samym osiedlu mieszkamy :D zikzakaaaaaaaaaa >> a nad jakim szpitalem sie zastanawiasz... ja rodzilam na ujastku i tylko o nim moge cos powiedziec MaMani >> Marysia mam nadzieje zdrowiutka... hejhejhejhejhejhejehjehej >> co maja ciekawego w tych nipolomicach?? ali-cja >> no i gdzieś sie podziala chyba sie nie obraziłaś na nas?? i co doweim sie jak sie mieszka poza Krakowem?? no dobra spadam bo moja mala demolka.. wywala wszystko z szuflad i skąd popadnie:) dzisiaj kończy 16 miesiąc:) Kika>> ty sie dzisiaj szkolisz:D.. ale jutro to moze byś w koncu do mnie wpadła albo my skoczymy te nowe meble zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej don marysia wlasnie ma grype i jest niemozliwa. wląsnie mi teraz usnela bo juz niewiedzialam co jej dac zeby bylo ok. jedziemy dzis do lekarza bo te leki co jej podaje chyba niwiele jej pomagaja wydaje mis ie ze jej sie jeszcze pogorszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani >> a co dawalaś?? napisz jak od lekarza wrócisz co powiedzial... moje dziecko tez niemożliwe... żali sie teraz bo nipozwoliłam biegać po wesalce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Mój synek śpi już 2,5 godziny więc będzie zaraz pobudka. jestem tu u Was pierwszy raz. Tomek urodził się 19 sierpnia i rodziłam w Ujastku. ja jestem zadowolona. Nie miałam swojego lekarza ale miałam umówioną położną. Mieszkam pod Krakowem. Nieźle nas zasypało :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia81 >> witaj :) ja tez na ujastku tylko 27 07... z której strony Krakowa mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie:D Kika>> zdjęcia sobie zobacz...jak na szkoleniu?? i na kiedy sie umawiamy?? MaMani>> co lekrz powiedział?? pozdrowienia dla reszty Krakowianek i mamuś z okolic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
don maniula ma czerwone gardlo no i katar dostalismy 3 razy dzienni nurofen 3 razy dziennie calcium i 3 razy dziennie krople robione do noska Kazala wychodzic z nia na spacery i czesto odciagac katar. Mania ma taki lejacy katar ze jej odciagam co 10 minut. a drze sie przy tym okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani >> a masz fride??.. spoko sie nią odciąga chociaż Aura też sie drze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam fride i katarek frida sama nie odciagne bo manka drzesie kreci i GRYZIE!!! odciagam katarkiem tym do odkurzacza i wtedy tylko sie drze ale za to jak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Jak tam dzien leci? U mnie piekna pogoda cieplutko jak w wiosne. Ide zaraz na jakis spacerek. Nie moge za duzo chodzic ale 15 minut mi nie zaszkodzi. Dziewczyny mam pytanie czy 11,50 zł za 40 wkladek laktacyjnych firmy canpol to dobra cena? Po malu robie juz zakupy jak sie trafiaja jakies okazje dlatego Was pytam, bo niektore z Was sa na bierzaco. Pozdrawiam !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi>> cena jest spoko ale mi wkładki campola średnio odpowiadały.. przyklejają sie i trzeba później ściągać te niteczki żeby dzidziuś nie zjadł.. to samo było z bella i tufi mi najbardziej odpowiadaly wkladki gerbera ale one sie nei przyklejają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×