Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAŁA 22

Gdzie Ci Ludzie Się Poznają???

Polecane posty

Tego się nie obawiaj, nie mam natury histeryczki i raczej trudno mnie wyprowadzić z równowagi;) Poza tym daleka jestem od robienia scen i sytuacji obciachowych...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, raczej nie ściemniam bardzo dużo. Ale czasem trzeba coś powiedzieć. :P Inna sprawa, że zazwyczaj bardziej wirtualnie \"odważniak\" jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałem. Toteż \"realnie\" często milczę (no dobra, jakoś chyba nie przez to), czasem aż za bardzo, gdy coś powinienem powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"raczej\"...:P Owszem, czasem trzeba coś powiedzieć, ale to nie powinno być lanie wody i ściema:P No proszę!! Wirtualny \"odważniak\":P Hehe, w końcu taki introwertyk:P A w realu to jak to jest z Tobą?? Cichy i zamknięty w sobie, nieśmiały facet...??:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, jak jest w realu - generalnie tak jak mówisz - w nieznanym, niepewnym otoczeniu, towarzystwie. W takim w którym czuję się komfortowo i bezpiecznie mogę dużo gadać :P O ile wiem coś o temacie rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej prawdę:P Bez aluzji/złośliwości/podtekstów:P Poza tym nie odp. mi na pytanie... Czy znam drogę do Ciebie?? A jeśli tak, to skąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalecam lecytynkę, bardzo dobra na takie stany rozpieprzenia umysłowego:) a ogónie rzecz biorąc, jak sie człowiek nieco rozluźni można wiele zobaczyć:):):) no! to teraz już nic nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...upsss--> ale namieszałaś...;) na efekty działania lecytynki trzeba czekać minimum dwa tygodnie, więc mogłabyś jednak jakoś mnie naprowadzić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to był taki żarcik z kolacją białkową. Skąd ja Ci takiego australijskiego robala teraz wezmę? :P Chyba, że na inne menu się zgodzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybiegłam nieco w przyszłość:) a tak na serio, to chodzi mi o to, że do takich \"introwertyków\" jak nasz kolega zawsze znajdzie się jakaś droga:) a jak już się otworzą....................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×