Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAŁA 22

Gdzie Ci Ludzie Się Poznają???

Polecane posty

Gość Ive got dont know
Dreamer>> ale przecież to faceci powinni polować i tropić, a nie kobiety ;) ;) Większość kobiet jest jednak pod tym względem "staroświecka" :D Może Mała należy do tych "nowoczesnych" ??? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ive got dont know
Serenity>> jaka złośliwość??? :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że powinni. A kobiety też mogą, równouprawnienie w końcu :P Jak się dwie strony będą tropić, to może się łatwiej wytropią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartowanie jest ustawowo, ba nawet konstytucyjnie zakazane. Żeby nikt przez przypadek z polityków nie zażartował :P Nie wolno i już! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ive got dont know
Serenity>> to mnie wystraszyłaś ;) Od razu sobie pomyślałam, że może to o moje teksty chodziło :D :D :P Dreamer>> ale pierwszy krok powinien wykonać facet, a kobieta umieć na niego odpowiedzieć ;) ;) Mala>> a Ty pojawiasz sie i znikasz ;) I kto tu będzie nam rozkrećał towarzystwo.?? Piszcie ludzie, bo ja znikam kończyć pisanie pracy :o A jak wrócę to chcę mieć co czytać :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dreamer>> ale pierwszy krok powinien wykonać facet, a kobieta umieć na niego odpowiedzieć\" Ale musi mieć zielone światło od kobiety - jakieś pomrugiwanie czy cuś :P A może rumienienie się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to nie ma podtekstów? \"Serenity>> to mnie wystraszyłaś Od razu sobie pomyślałam, że może to o moje teksty chodziło\" = tekst! Dreamer>> ale pierwszy krok powinien wykonać facet, a kobieta umieć na niego odpowiedzieć\" = podtekst!!!!! ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam się zaczernić :classic_cool: Dreamer>> powiedziałabym nawet, że nie tylko mrugnięcie ;) ;) Serenity>> już nieraz słyszałam, że jestem mistrzynią podtekstów ;) Nieświadomie je stwarzam, choć sama ich zwykle nie widzę i nie rozumiem :D :D :P Dobra, teraz naprawdę znikam 🖐️ Ale wrócę później ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA 22
jestem jestem,ale poszłam cos przekąsic :) No i widze miła niespodzianke bo znowu tyle czytania:):) Ive got dont know po nocach to ja spania nie mam bo pisze prace do szkoły, a w miedzy czasie wymyslam fajne tematy:P:P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainspirowałaś mnie do sprawdzenia, czy mi stopkę wreszcie naprawili. Pół roku próbowałem coś do niej dodać. Dzięki 🌼 :P Ja też zmykam na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAŁA 22
no nie ja przychodze i wszyscy znikają hmmm...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem ;) Dreamer>> a miałeś jakieś problemy ze stopką?? Jakiegoś widać masz pechowego nicka ;) ;) Mała>> nie zniknęłam zupełnie, ale piszę pracę mgr (w zasadzie kończę) i stąd nie moge tu cały czas siedzieć ;) ;) I tak już dość życia przegrałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pół roku nie mogłem stopki wpisać, bo mi błąd wyskakiwał. A o czym piszesz? Ja też jestem bardzo zajęty - oglądam mecz :P Ale zaglądam tu co chwilę. Wiem, że przegrałem życie. Wszystko przez te draże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż pól roku?? Ja bym normalnie nie wytrzymała- lubię zmieniać stopki :P A w ogóle z tego, co widzę, jesteś stałym bywalcem tego forume ;) Od kiedy tu przebywasz?? Faktycznie bardzo zajęty :P :P Aż mam wyrzuty sumienia że meczu spokojnie nie możesz obejrzeć ;) ;) A co do tematu pracy... wolałabym go wprost nie zdradzać, napiszę tylko że dotyczy ona jednej z nowych form finansowania działalności przedsiębiorstw na rynkach wschodzących :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spokojnie, niepotrzebnie masz wyrzuty, Mam tv na kompie, więc jakoś sobie radzę :P Hmm, nowa forma finansowania - mafia paliwowa i te sprawy? :P Jakoś właśnie będzie rok jak tu przebywam, z dwoma miesiącami przerwy w międzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz gadaj...
a ta przerwa to na co była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To stary wyjadacz z Ciebie ;) ;) Ja sporo krócej tu jestem, ale i tak życie zdążylam przegrać :P Nie mafia paliwowa, ale bardziej konwencjonalna forma (choć słabo w Polsce znana) :P :P Przerwa>> pewnie na wakacje :D :D Ja miałam prawie rok przerwy ;) ;) i jakoś to przeżyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa była miesiąc na wyjazd. A później jakoś otworzyłem Kafe i nic ciekawego nie było. Więc kolejny miesiąc nie zaglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że jak już możesz to zmieniasz stopki jak rękawiczki ;) ;) A mówią że kobieta zmienną jest ;) Skoro już się tłumaczyły to moja przerwa była z okazji wyjazdów ;) ale reszty nie zdradzę ;) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz gadaj...
A mówią, że kobieta tajemniczą jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zmiany to tylko z tej radości. Zresztą trzeba było coś odpowiedniego znaleźć. Facet też zmiennym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz>> no przecież nie mogę od razu powiedzieć wszystkiego ;) ;) Zresztą jak się nie wie wszystkiego, to jest ciekawiej ;) ;) Dreamer>> widzę że rozumiesz kobiety ;) ;) A faceci zwykle narzekają, że takie zmienne jesteśmy :P A przecież życie jest dużo ciekawsze jeśli cokolwiek w nim zmieniamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz gadaj...
a czyżby to miało znaczyć.........z kwiatka na kwiatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo tak, jak \"wyskoczyłem\" z jednego kwiatka dwa lata temu, to jakoś nie mogą na następnego wskoczyć :P Tak strasznie przeskakuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×