Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

napisalam posta w twojej sprawie pusiu ale mi nie wkleilo, jakis błąd.pisalam ze lepiej sie nie nakrecac tylko poczekac na wizyte u lekarza, na pewno wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki W końcu mamy neta, na razie nie mam czasu poczytać zaległości ale napewno nadrobię. Nasze maleństwo przyszło na świat 3 grudnia i ważyła 3610 w niedziele skończyła 2 m-ce i waży już 5300. Kochana grzeczna dziewczynka. Płacze tylko jak głodna lub kupki nie potrafi zrobić ale kilka łyczków wodu i wszystko wraca do normy :) Wszyscy mówiuą że podobna do tatusia:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia ....... 8 Czerwca 07 ........synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia ...........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ...........córcia Natalka Magda ......20 Października.......córcia Lenka Bebolek .....12 Listopad............synos Fabian Aga84 ........18 Listopad...........synos Pawełek Ania_84...... 03 Grudnia ...........Oleńka Karola416....14 Grudnia........................... Oczekujace Megi ............36tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ........30tydz ..........1 Kwietnia ......dziewczynka Agula ...........24tydz ..........2 Kwietnia ........???? Motylek_22.....27tydz.........27 Kwietnia.......córeczka Kathy100.......26tydz...........4 Maj...............????? Siobhane........23tydz...........17 Maj..............???? Wiktorianka....21tydz...........3 czerwca.........???? Violaa............13tydz......4 Sierpnia.....???? Magda... .........7ydz......10 sierpnia....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu gratuluję wspaniałej córeczki:) dziewczynki są fajne:P Całusy dla Oleńki od Natalki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia ....... 8 Czerwca 07 ........synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia ...........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ...........córcia Natalka Magda ......20 Października.......córcia Lenka Bebolek .....12 Listopad............synos Fabian Aga84 ........18 Listopad...........synos Pawełek Ania_84...... 03 Grudnia ...........Oleńka Karola416....14 Grudnia........................... Oczekujace Megi ............37tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ........30tydz ..........1 Kwietnia ......dziewczynka Agula ...........24tydz ..........2 Kwietnia ........???? Motylek_22.....27tydz.........27 Kwietnia.......córeczka Kathy100.......26tydz...........4 Maj...............????? Siobhane........23tydz...........17 Maj..............???? Wiktorianka....21tydz...........3 czerwca.........???? Violaa............13tydz......4 Sierpnia.....???? Magda... .........7ydz......10 sierpnia....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie che mi sie przepisywac cal;ej tabelki :( ,ale moja Ameli urodzila sie: 06.07.2007 !!!! :D Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu a ta druga data na dole to data urodzin Twojego Krystiana? bo tam jest tez rok 2007:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, no u mnie mama siedzi wiec odpoczywam, dzis w koncu pospalam do 11 :) bartek nadrobil juz chyba te 8 miesiecy w dluzszym spaniu. :P Fifi ma dzis 8 miesiecy :) ale ten czas szybko leci, wczoraj ogladalismy zdjecia i filmiki, jaka to kruszynka byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, Gosiu to Filipek urodził się w moje urodziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam na mojego Rafala, jutro przylatuje, Rozmowa poszla mu dobrze, 2 godziny gawędzili z nim o tym, jak mu sie podoba w Limerick:D ech Iryski...:D w poniedzialek rano beda wyniki tylko nie wiem co beda oceniac bo interview to to raczej nie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia ....... 8 Czerwca 07 ........synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia ...........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ...........córcia Natalka Magda ......20 Października.......córcia Lenka Bebolek .....12 Listopad............synos Fabian Aga84 ........18 Listopad...........synos Pawełek Ania_84...... 03 Grudnia ...........Oleńka Karola416....14 Grudnia............Oliwicia Oczekujace Megi ............36tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ........30tydz ..........1 Kwietnia ......dziewczynka Agula ...........24tydz ..........2 Kwietnia ........???? Motylek_22.....27tydz.........27 Kwietnia.......córeczka Kathy100.......26tydz...........4 Maj...............????? Siobhane........23tydz...........17 Maj..............???? Wiktorianka....21tydz...........3 czerwca.........???? Violaa............13tydz......4 Sierpnia.....???? Magda... .........7ydz......10 sierpnia....????? witam Was wszystkich serdecznie po ddlllllllllllllluuuuuuuuuuugiej przerwie u nas wszystko dobrze Malutka zdrowa dzisiej konczy 8 tydzien i wazy 5,200kg rosnie jak na drozdzach:) maz znalazl nowa prace ja wracam powoli do wagi jeszcze 15 kg:):) a za tydzien w sobote chszciny rodzinka sie zlatuje z Polski bedzie wesolo :)to tak w wielkim skrócie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia ....... 8 Czerwca 07 ........synos Filipek Zabcia ..... 7 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia Karola ...... 2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka Melka ...... 16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly Kitek .......22 Wrzesnia ...........córcia Maja Aine ........ 24 Wrzesnia ...........córcia Natalka Magda ......20 Października.......córcia Lenka Bebolek .....12 Listopad............synos Fabian Aga84 ........18 Listopad...........synos Pawełek Ania_84...... 03 Grudnia ...........Oleńka Karola416....14 Grudnia............Oliwicia Oczekujace Megi ............37tydz ..........3 Marca .........Antos Aaagcia ........30tydz ..........1 Kwietnia ......dziewczynka Agula ...........24tydz ..........2 Kwietnia ........???? Motylek_22.....27tydz.........27 Kwietnia.......córeczka Kathy100.......26tydz...........4 Maj...............????? Siobhane........23tydz...........17 Maj..............???? Wiktorianka....21tydz...........3 czerwca.........???? Violaa............13tydz......4 Sierpnia.....???? Magda... .........7ydz......10 sierpnia....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Mamucie i Dzieci ❤️ ❤️ Gosia .........8 Czerwca 07 ........synos Filipek......❤️ ❤️ Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia......❤️ ❤️ Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka....❤️ ❤️]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........❤️ ❤️Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja.......❤️ ❤️ Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka...❤️ ❤️ Magda ........20 Października.......córcia Lenka.....❤️ ❤️ Bebolek ......12 Listopad............synos Fabian.......❤️ ❤️ Aga 84.........18 Listopad...........synos Pawełek....❤️ ❤️ Ania_84....... 03 Grudnia ...........corcia Oleńka.....❤️ ❤️ Karola416.....14 Grudnia............corcia Oliwicia....❤️ ❤️ Oczekujace:❤️ ❤️ Megi ............37tydz ........3 Marca .........Antos.....❤️ ❤️ Aaagcia ........30tydz ........1 Kwietnia ......coreczka.❤️ ❤️ Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????......❤️ ❤️ Motylek_22.....27tydz........27 Kwietnia.......córeczka.❤️ ❤️ Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????.....❤️ ❤️ Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????.....❤️ ❤️ Wiktorianka....21tydz.........3 czerwca.........????.....❤️ ❤️ Violaa............13tydz.........4 Sierpnia.....????..........❤️ ❤️ Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????.........❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu duza buzka 👄 za poprawna date AMELCI :D Twoj Filipek juz taki duzy Amelka tak samo jak ogladalam niedawno fotki to kurcze :P ,ale ten czas leci :O Aine to trzymam kciuki, zeby poszlo dobrze :D Moj krystian zeszlym tyg dostal juz stala umowe :D Ciesze sie niesamowicie, bo to teraz dla nas bardzo wazne :D a co najlepsze dostal podwyzke :D Bedzie dobrze zobaczysz :D Daj koniecznie znac :) Aine ta data to data zareczyn :D he ;)Niebawem bedzie nastepna data :D Bylam na kontroli w czw. z Amelka i ten klocek wazy 7,260 i mierzy 72cm :P Dobrze sie rozwija to najwzniejsze :D Buziakczki 👄 dla maluszkow i mamusiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki w poniedzialek rano:) Zabciu to wygląda na to, że moja to jeszcze większy klocek, ma 4,5 miesiąca i tydzien temu ważyła 7,600:D kurede moze mysmy ją przekarmili...Ale najwazniejsze, ze zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aine Amelka lubi zjesc :P dzis zjadla spora miske kaszki :D Myslalam,ze pol zje a ona jeszcze odwtwierala buzke,zeby jej dac :P Aparatka jest niezla jak my jemy to ona musi chociaz biszkopcika jesc :)lub pic soczek,bo nie da nam zyc :O Musi tez jesc :)Dlatego teraz juz robimy tak,ze amelka je z nami obiadek, kolacje :)No i sniadanko z mamusia :D Zarlok jest niezly :)Najwazniejsze, ze nie musze jej wmuszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, miło popatrzec jak dziecko chętnie wcina:D moja Natalka dopiero uczy się jeść łyżeczką, na razie wygląda to tak, że rusza języczkiem, jakby ciągnęła smoka, ale idzie jej coraz lepiej,oby tylko zupki i ziemniaczki polubiła, bo najchętniej to jadłaby deserki-wiadomo, słodkie;) oglądałam niedawno zdjęcia Twojej Amelki, ktore mam na mailu-śliczna masz dziewczynkę! i rośnie Ci jak na drożdżach. buziaki, spadam spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Bardzo sie ciesze ze znalazlam to forum a przy okazji mnóstwo odpowiedzi na nurtujace mnie pytania. Jestem w 15 tygodniu ciazy i za mna pierwsza wizyta w szpitalu Rotunda. Jestemy z mezem bardzo szczesliwi ze nasze dzidzia jest juz w drodze i nie mozemy sie jej doczekac. Mysle ze bede mogla na was liczyc w trudnych chwilach. Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszle mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Nie wiem czy mnie pamietacie. Odezwalam sie kilka razy na poczatku ciazy. Niedlugo mam termin. Mam pytanie czy ktoras z Was rodzila w the Coombe? Jesli tak to napiszcie prosze ile Was trzymali itp. Dzieki i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nową forumowiczkę i starą ale mało aktywną;) u nas po staremu, nadal czekamy na wyniki rozmowy mojego Rafała z firmą w Limerick.Odpowiedz ma przyjsc ze Stanow, bo tam jest gł. siedziba firmy, więc to pewnie potrwa( przesunięcie czasowe itp ). jesteśmy dobrej myśli. Mam nadzieję, że już wkrótce do Was dołączę:) to będzie już drugie nasze podejście, wcześniej nie wytrzymaliśmy z tęsknoty i wróciliśmy. No ale teraz \" trza być twardym nie miętkim \" hehe:D zobaczymy... dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aine777-dzieki:) nie w temacie jestem ale wyglada nato ze stara sie o prace. Trzymam kciuki w takim razie! Jka to nie wutzrylamiscie? Nie przeczytalam calego formu musze sie przyznac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymalismy w sensie tesknoty:) zylo nam sie wygodnie itd. , ale strasznie tęskniliśmy.Poza tym byłam w ciąży, a mieszkalismy 2 godz. drogi od Dublina, na strasznym zadupiu-nie czułam sie tam bezpiecznie.Potem się jeszcze okazało, że mam zatrucie ciążowe, podejrzewam, że w Irlandii by tego nie wykryli, skoro nie ma tak szczegolowych badan jak w Polsce. dziewczyny, mój Rafał dostał tę pracę:D :D zaczyna 3 . marca, firma dała mu na poczatek 1000 euro kieszonkowego na mieszkanie, loty itp, miło z ich strony. ja i Natalka dołączymy do niego, kiedy mała dostanie paszport:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucie i Dzieci Gosia .........8 Czerwca 07 ........synos Filipek...... Zabcia .......6 Lipca 07 ......... ...córcia Amelia...... Karola ...... .2 Sierpnia 07 .........córcia Kasienka.... ]Melka ...... ..16 Wrzesnia 07 .....córcia Molly........ Kitek .........22 Wrzesnia ...........córcia Maja....... Aine ........ ..24 Wrzesnia ...........córcia Natalka... Magda ........20 Października.......córcia Lenka..... Bebolek ......12 Listopad............synos Fabian....... Aga 84.........18 Listopad...........synos Pawełek.... Ania_84....... 03 Grudnia ...........corcia Oleńka..... Karola416.....14 Grudnia............corcia Oliwicia.... Oczekujace: Megi ............38tydz ........3 Marca .........Antos..... Aaagcia ........30tydz ........1 Kwietnia ......coreczka. Agula ...........24tydz ........2 Kwietnia ........????...... Motylek_22.....27tydz........27 Kwietnia.......córeczka. Kathy100.......26tydz.........4 Maj...............?????..... Siobhane........23tydz.........17 Maj..............????..... Wiktorianka....21tydz.........3 czerwca.........????..... Violaa............13tydz.........4 Sierpnia.....????.......... Magda... .........7ydz.........10 sierpnia....?????.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania82 Witam Cie serdecznie :DDla twojej wiadomosci to ja rodzilam w Rotundzie :)Jesli bys miala jakies pytania a bede pamietac chetnie Ci pomoge :D Aine GRATULACJE :D Widzisz moiwlam Ci, ze sie uda !!!! 👄 A kim bedzie Twoj maz jesli mozna zapytac :D Super ciesze, ze Wam sie udalo :) A my jestesmy w trakcie szukania mieszkania mamy miesiac na zmiane mam nadzieje, ze jakos na m sie uda juz dwie ogladalismy,ale klapa :( mamba ja Cie pamietam :D Kurcze to juz masz niedlugo termin :P ale ten czas leci :O No,ale dla Ciebie pewnie dobrze,bo juz niedlugo zobaczysz swoja kruszynke :DEh kiedy to bylo :P DOBRANOC 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) wybaczcie że tak mało sie udzielam ale poprostu niemam na nic czasu.. u nas świtna pogoda wiec dużo spaceruje z małym. my od jutra wprowadzamy jabuszko:) zobaczymy:) iiii tu podam super wiadomośc.. mój syncio zaczyna miec początki ząbków... od dni straszniemarudzi.. czasmi podnisi sie mu temperaturka , slini sie strasznie i ciągle musi cos ssać inaczej płacz i histeria...:( u mnie w rodzinie dzieci szybko miały ząbki.. ale niezawsze.. mój kuzyn miał 3,5 miesiaca jak wyżynał sie mu ząbek.. moja siostra i ja miałąyśmy po 4 miesiące.. jakmiałąm pół roku to miałam już 4 zabki i kolejne 2 wychodziły.. smaruję mu CALGEL-em i troszke pomaga.. ale na godzinke 2 i puzniej znowu to samo.. coś zuje że bedzie cieżko:( muszę sie pochwaliś że mały strasznie chce siadac:) z pozycji pół leżącej 2 razy udało m sie siąść!!!!! i wszytko sam nawet go za rączki nietrzymam:) szok!!!!! Prawdopodobnie 9 marca bedziemy chrzcić Fabianka:) edziemy balować:) aaa mam jeszce pytanko jak ubieracie dzieci do chrztu lub w co były ubrane???? Kupowałyście nowe czy używanie??? dajcie znać prosze jak u was to było bo mam mało czasu ... a niewiem jakie kupic:) mamba ja również Cię pamietam:) wpisz sie kochana do tabelki:) a co bedzie synek czy cora?? Zabciu dlaczego musicie zniemić mieszkanie?? landlord się wam rozmyślił?? może w kilcock:) Aine moje gratulacje dla męża:) Mam nadzieje że teraz wytrzzymacie dłużej:) ale wiadomo ze jest ciężko... witam wszytkie niowe mamuśki i proszę sie wpisywać do tabelki:) pozdrawiam papa i całuski dla ciotek od Fabiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Zabcia:) on bedzie pracowal jako programista w firmie komputerowej. my tez juz sie rozgladamy za mieszkaniem na daft.ie, podobno w Limerick jest taniej niz w Dublinie, pamietam , ze jak szukalismy w Dublinie za pierwszym razem, to ceny nas przerazily. a Natalka nam dzisiaj daje popalic, strasznie marudna,spadam do niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×