Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość blueberry20
a farba excellence loreala jest delikatniejsza?i czy pokrylaby ciemne odrosty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry20
ogolnie to szukam jak najdelikatniejszej farby,i zastanawiam sie tez na tą majrel,myslisz ze ona nadaje sie do slabych i cienkich wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelaaaaaaaa
Majrel dzięki śłiczne za radę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
farba majirel jest naprawde delikatna:) excellence creme jest mocniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja chcialabym prosic o rade
majirel, super doradzasz, moze i dla mnie znajdziesz chwile. chcialabym prosic o rade odnosnie farb marketowych. zawsze farbuje castingiem loreala. lubie te farbe i dobrze sie trzyma na moich wlosach. niestety wiele lat farbowalam na niebieskia czern (nigy nie uzyskalam upragnionego koloru granatu, zawsze mam ten cholerny ryzy odcien!). i tu wlasnie problem, jaka farba zafarbowac by nie miec rudych wlosow? Naturalnie jestem brunetka z kasztanowym odcieniem. I tego nie znosze, stad ta granatowa czern. Niestety po tej czerni zrobily mi sie jasne odrost i jakikolwiek kolor poloze zawsze widac ten rudawy odcien wlasnie na odrostach. Probowalam czarnego brazu, brazu, ciemnego brazu, teraz mrozny kasztan (mieskzam za granica i tu ten kolor mial nazwe ciemna czekolada wiec sie skusilam). czerni juz nie chce, nawet tej zwykle... Doradz mi kolor plisssss bym w warunkach domowych mogla uzyskac wreszcie zimny braz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
z farb drogeryjnych raczej nigdy nie uzyskasz zimnego brazu:( aby uzyskac zimny braz musisz uzyc farb profesjonalnych i do tego zmieszac ze soba dwa kolory np z farb majirel odcien 5.11 z cwiartka tubki 2.10 z woda 6% lub odcien 5.71 z odcieniem 5.11 pol na pol. Chlodne brazy wystepuja jeszcze w palecie farb KEUNE oraz Farouk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja chcialabym prosic o rade
te marki nic mi nie mowia... moze popatrze na allegro. dziekuje bardzo za rade. czyli jest szansa, ze pozbede sie tego rudego odcienia z moich wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja chcialabym prosic o rade
5.11 i 5.71 to sa moje wymarzone odcienie :) szczegolnie 5.71 wooow. kupie te farbe, ale ile wody utlenionej trzeba dodac? na cala tubke bo mam dluzsze wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Na tubke majirela o pojemnosci 50 ml dajemy 75 ml wody utlenionej 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor_włosów
1). Majirel, co sądzisz o profesjonalnych farbach L'oreal Luo Color??? Mam ciemny blond włosy , trudno rozjasniające sie i już wiem na 100% ,że będe musiała tak czy siak odbarwiać przed farbowaniem dekoloryzatorem/rozjaśniaczem i dopiero na to farba. Niedobrze mi w kolorach ciepłych, a farby blond na mouch wosach zawsze wychodza w takiej tonacji. 2.) Czy np stosując Majirel na tak rozjaśnione włosy, np. kolory na poziomie 9 lub 10- jakiej wody mam uzyć??? Czy to może już być 6% a nie 9%, skoro chciałabym nadać włosom już rosjaśnionym dany odcień, czy np. lepiej b. mało odbarwić rozjaśniaczem, np do rudego jasnego i na to chlapnąć Majirel z wodą 9%? 3.) I jeszcze - czy nie lepiej byłoby na te rozjasnione włosy użyć delikatnej Diacolor richesse czy Diacolor H.I. ?? 4.) Komu dobrze, w tzw. opalizujących odcieniach blondu, jak one w praktyce wychodzą?? Jestem ciemna blondynka o niebieskich oczach, twarz zawsze przyciemniam samoopalaczem, bo jest trupio blada. Dzięki z góry za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolor_włosów
Hej Majrel! Poczytałam sobie troszkę nt Luo Color i napaliłam sie jak szczerbaty na suchary. Strasznie mnie kusza te refleksy, mnie w miarę dobrze było w pasemkach blond, fajnie by bylo jakby dało się uzyskac na głowie troszkę refleksówa nie jednolity,płaski kolor. Czekam z niecierpliwościa na Twoje odpowiedzi. Bez Twojej porady nie farbuję i wole chodzic z odrostami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Luo color to farba ktora efekt wielowymiarowosci koloru daje wlosom naturalnym niefarbowanym i nie nadaje sie do wlosow wczesniej dekoloryzowanych, opalizujace blondy pieknie wychodza po dekoloryzacji poniewaz nie nadaja tak jak popielate sinej lub lekko seledynowej poswiaty a do Twojego typu urody beda ok:) Natomiast nie wystarczy dekoloryzacja do poziomu rudego bo zaden blond nie wyjdzie wtedy chlodny, muzisz wlosy odbarwic do koloru jasno zoltego a najlepiej do bardzo janego blondu a na to polzyc farbr majirel z woda 6% polecam kolorek 10.21 ktory po takiej dekoloryzacji wychodzi bardzo ladnie. diacolor owszem fajnie wychodzi ale na wlosach bardzo mocno rozjasnionych wowczas uzywa sie go do nadania refleksu chlodnego mieszajac ze saoba pol na pol odcien 9.01 z 9.02 ale jesli masz wlosy ktore rozjasniaja sie na bardzo cieply ton diacolor moze byc za slaby. HI richess jest podobny do diacoloru z tym ze to krem tonujacy nadajacy intensywne refleksy w tonacji cieplej i z silniejszym utleniaczem bo 4% . mysle ze aby uzyskac u Ciebie wymarzony jasniutki chlodny blond najlepsza bedzie opcja dekoloryzacja do pozimu jasnego blondu a na to odcien z serii opalizujacych 10.21 z woda 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor_włosów
Droga Majrel bardzo dziękuję, bardzo sobie cenię Twoje porady!!! Ja mam ten problem, że mnie w całkowicie jaśniutkim blondzie niefajnie :( , szukam blondu, ale właśnie czegoś takiego na granicy, troszke jaśniejszego od poziomu 8, ale nie bardzo jasnego :). Popróbuje coś niedługo, jesli będziesz mogła i chciała bardzo prosze napisz jeszcze jakieś propozycje. Póki co serdeczne dzięki, podziwiam, zwłaszcza,że robisz to wszystko z dobrej woli! Muaaaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Jesli chcesz miec chlodny blond troszke jasniejszy od poziomu 8, to po uprzedniej dekoloryzacji naloz miesznke farby majirel 9.22 z 9.11 lub sam 9.22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiiia
witam moje wlosy sa na poziomie odcienia 8 w farbach majirel. chcialabym uzyzkac kolor 9.13. czy powinnam uzyc 6% czy 9% oxydant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiiia
przepraszam odcienia 7 a nie 8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
jesli twoje wlosy sa na poziomie 7 to odcien 9.13 moze wyjsc u Ciebie ciemniej musisz uzyc wody 9% ale kolorek i tak bedzie ciemniejszy od tego na palecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitajec
Proszę doświadczone osoby o radę. Moje naturalne włosy to perłowo - popielaty blond. Nie jest to odcień typowo "mysi", jest nieco cieplejszy. Miesiąc temu wpadłam na durnowaty pomysł, by ożywić swoje włosy Castingiem L'Oreala o kolorze miodowy blond. Kolor wyszedł identyczny jak na testerze. Niestety, nie przewidziałam jednej kwestii: że w tej tonacji jest mi po prostu nie do twarzy! Liczyłam na to że kolor się zmyje (wszak miał być to szampon koloryzujący). Nic bardziej mylnego - kolor (pomimo codziennego szorowania włosów) jaki był, taki pozostał. Pojawił się za to ohydny odrost doprowadzający mnie do szału.Nie jest on ciemniejszy - ma tylko inną tonację (zimniejszą). I teraz mam pytanie: czy mogę pofarbować włosy farbą Preference L'Oreal'a Wbis Copenhague? Czy nie wyjdą mi one np. zielone (miodowy blond jest baaardzo ciepłym odcieniem, wręcz rudym)? I jak bardzo farba rozjaśni mi włosy? Kierowałam się wyłącznie testerem z włosami, a na nim kolor jest dużo ciemniejszy niż na pudełku... Wyznam szczerze, że żałuję iż w ogóle zaczęłam całą to zabawę z farbowaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor_włosów
Ja od siebie Ci mogę poradzić - płukanka octowa1:3 ocet:woda mocno wymywa kolor z włosów; również szampony przeciwpłupieżowe . Napewno spiera ciemne kolory, zjasnymi nie wiem jak jest do końca, aletroszkęspraćten "szampon" pomoże, potem nałożfarbe,aleto Ci najlepiej juz Majrel poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
oczywiscie mozesz pokryc swoje wlosy preferencem odcieniem Wbis z tym ze ten odcien po jakims czasie wypuka sie do zlocistego poniewaz odcien castingu ktorego uzylas jest bardzo cieply, o wiele lepiej pokryje go farba majirel odcien 9.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitajec
Bardzo, bardzo dziękuję za porady!!! Buziaki i pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia ciekwaska
mairiel a ja zrobiłam kolor z majirela 10.31 na moich lekko złotawych włosach no i sciemnialy mi i zrobiły sie batrdziej rudo żółte ;| nie wiem o co chodzi kupiłam wode 9 % i nie wiem czy cos zrobiłam źle ? powinny7 sie chyba rozjaśnić :( teraz zamowilam z londy fryzjerskiej 12.01 podajze co mi teraz wyjdzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika8869
Czytałam duzo wypowiedzi Marjel i wydaje się byc absolutna specjalistką od farbowania włosków na blond. W związku z tym mam pytanie Marjel. Moje naturalne włosy to mysi blond taki ciemny. Od kilku lat rozjasniam włosy, czasem u fryzjerki czasem w domu. Obecnie mam odrost na ok.2cm, a reszta to prawie białe włosy, miejscami delikatnie zólte pasemka. Muszę zafarbować się w domku i pomysłałam o Majiblond, jakism naturalnym, dosc jasnym blondzie. Boje sie jednak, że odrost wyjdzie zółty, a reszta jeszcze bardziej biała albo stalowa( jak ostatnio po farbowaniu najjasniejszym excellance). Czy mozesz mi cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika8869
Oczywiscie miało byc Majrel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zosi ciekawska- jednak poziom twoich wlosow 7 jest za ciemny na ten kolor a kolor 10.31 jest cieplym odcieniem bezu:( wpadajacym w zloto ale ten z londy powinien byc juz ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
mysle ze w Twoim przypadku masz odrost za ciemny na majiblond wiec zlapie raczej na zolto, wlosy takie jak ty farbuje sie w ten sposob ze kladzie sie rozjasniacz w proszku tylko na odrost i po rozjasnieniu tylko odrostu i spukaniu oraz wysuszeniu wlosow nastepnie nakladasz farbe w wybranym odcieniu blond na 20 minut np na twoje dos mocno juz przetrawione prawie biale wlosy fajna bylaby miesznka odcienia 9.13 z 9.23 lub tylko sam odcien 9.23 z woda 4%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do zosia ciekawska - a mialas przeciez farbowac wloski odcieniem 9.02 lub 9.23 wtedy nie byloby tej zlotawo cieplej poswiaty , odcien 10.32 jest dosc cieplym kolorkiem z tonacji zlocisto- bezowych ale tak jak napisalalm ten z londy powinien juz teraz byc ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
sorry niedoczytalam ocien londy 12.01 jest odcieniem chlodnego blondu wiec powinien ochlodzic ten zoltawo rudawy blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia ciekwaska
Majrel bo ja zamówiłam 9.02 jednak przyszła mi inna i dostaam odpowiedź że tego koloru nie ma więc zamowiłam inny. A z londy zamówiłam teraz chyba jednak 12.0 a nie 12.01 bo już sama nie pamiętam z tego wszystkiego wiem że to to jest blond naturalny na palecie było napisane 'blondy specjalne' czy jakoś tak więc mówisz że teraz będzie ok, mam nadzieję mimo wszystko dziękuję za twoje rady jesteś najlepsza po prostu w farbach urodzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasika8869
Dziękuję za radę kochana Majrel. Czy moglabys mi jeszcze podpowiedziec jakiego rozjasniacza powinnam uzyc? Chodzi mi o taki, który mogłabym kupic w drogerii. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×