Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość sarenka25
Do Marjel. Mam naturalne ciemne blond włosy. Chciałabym uzyskać kolor jaki ma Jenifer Aniston ale bez drastycznych środków. Co wybrać preferance czy excellence i jaki odcień by móc rozjaśnić je o 2, 3 tony bez efektu żółci. Proszę o poradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka25
Błąd literowy. Sorki. Sprostowanie. Do Majrel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
sarenka 25- niestety na ciemny blond wlosy kazda farba wyjdzie raczej zolto lub zlociscie Jenifer ma zrobiony balejaz a na to polozone srodki tonujace ktore daja taki wlasnie piekny odcien blondu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka25
Dziękuję za odpowiedź. A co myślisz o położeniu excellence 9.0 lub hollywood z preference ? Wiem,że to to samo ale może któraś ruszy?A może zaryzykować 01? To są moje naturalne włosy-nie farbowane. Doradź proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
z wymienionych przez ciebie farb jesli juz to 01 preference tamte wyjda niezbyt fajnie jesli 01 wyjdzie za cieply to mozna go zneutralizowac szamponem palett nr 309 o nazwie arktyczne srebro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od paru lat farbuję włoski farbą loreal preference 03 jednak chciałam zmienić kolor włosów na bardziej naturalny gdyż ten wydawał mi się już za jasny wręcz biały ( mój naturalny kolor to ciemny blond). Chciałam uzyskać kolor z opoakowania farby Excell 9,13 na szczęście zafarbowałam tylko pasemko włosów i ku mojemu zdziwieniu kolor wpadał w odcień fioletowy i nie miał nic wspólnego z naturalnym blondem to samo było z odcieniem farby Copenhague. Bardzo proszę o pomoc czy jest szansa na zmianę koloru czy jestem skazana na biel moich włosów. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
nie jestes skazana na biel swoich wlosow polecam uzyc na poczatek odcienia preference champagne ktory przykryje te biel a nastepnym razem aby utrzymac kolorek naturalnego blondu polecam odcien hollywood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
a dodam jeszcze ze odcien champagne ma oznaczenie X a hollywood Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izis22
Hej! Potrzebuję porady. Pofarbowałam wczoraj włosy Castingiem odc. 643-Orzech laskowy. Wyszlo fatalnie. Totalnie nienaturalnie, wręcz marchewkowo. W Słońcu to aż razi sztucznym czerowono-pomarańczowym kolorem. Po części wina fryzjerki gdyż miałam tą farbę stanowczo za długo. Naturlanie jestem szatynką ze złocistym połyskiem. Chiałam jakiś rudy kolorek ale żeby wyglądał naturalnie a nie sztucznie i wyzywająco. Myślałam też żeby po szaleństwach z rudościami pofarbować włosy na jasny brązik...ale taki naprawde jaśniutki..takie cappucino.Jakich farb mam użyć. Wolałabym casting lub coś naprawdę dalikatnego. Czy farby marijel są naprawde delikatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia233
polecam ta viking bardzo jasny pobielaty blond. ja mailam psameka i po zafarbowaniu tym kolorkiem wyszly super. miekkie ladny naturalny kolorek. A powiedzcie mi -wklejcie link jaką farbę nazywacie nr 9??????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Majrel, bardzo bardzo Ci dziękuje bo byłam już totalnie załamana jeszcze tylko chciałabym się upewnić zamim przystapię do działania czy gdy nałożę na moje bardzo jasne popielate włoski odcień ten, który mi radzisz champagne znowu nie otrzymam tego dziwnego fioletu, który mnie bardzo zdziwił i czy ten odcień hollywood mam nałożyć od razu po champagne też na całość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
odcien x champagne nie da ci fioletu bo jest to odcien zlocisty natomist po miesiacu mozesz nakaldac hoolywood aby miec naturalny odcien wloskow, po to naklada sie ten x champagne aby pozbyc sie tego popielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Farba nr 9 z excellence creme czyli bardzo jasny blond w preference odcien ten nazywa sie hoolywood. Farby majirel sa bardzo delikatne i lepsze od castingu jest tam mnostwo kolorow jasnego brazu np w stylu capuccino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti m
To czyli odcień 01 excellence odpowiada odcieniowi scandynavie? Nie wychodzi dużo jaśniej? Tak jak 01 preference? Odcień scandynavie bardzo mi się podoba, ale zdecydowanie wolałabym farbę w kremie niż w żelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
odcien excellence 01 slabiej rozjasnia wlosy niz prference 01 i raczej wychodzi tak jak scandynavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti m
Bardzo dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheLusia
Do Majrel, pytałam wcześniej o farbe loreal diacolor odcień 9.01 ale niestety jest ona dla mnie za droga, bo okazało sie że farba + rewelator to koszt 90 zł, czy mogłabym uzyskać efekt srebrno-platynowo-popielatych włosów na moich obecnych bardzo jasnym blondzie jakąś inną drogeryjną farbą z linii Loreal np excellence lub preference ? Chyba nie jest mi za dobrze w bardzo jasnych włosach, z odcieniem złota, wole jakieś zimne blondy, z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ufarbowałam włosy farba loreal recital preference Virginie i wydzedł mi kolor dosc fajny ale troche jak dla mnie za ciemny. Swoje naturalne włosy mam ciemny, myszkowaty blond i chciałabym powrócic do koloru blond , najlepej platynowego. Proszę o poradę jakiej farby mam uzyc, zeby uzyskac w miarę dosc jasny blond, taki, zeby moje włosy nie wygladały \"żółte jak kurczak\" Proszę specjalistów pomóżcie!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MAJREL: mogłabys mi doradzic jakiej farby mam uzyc, wszystkie informacje podałam we wczesniejszym poscie. Bede wdzieczna za porade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do the lusia- mozesz uzyc odcienia preference viking lub excellence creme 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
Aby pozbyc sie odcienia virginie ktory jest zlotym brazem nalezy wlosy zdekoloryzowac co polecam zrobic u fryzjera, jesli juz koniecznie chcesz zrobic to sama to polecam zdekoloryzowac wlosy dekoloryzatorem eclaire clair w ten sposob ze nakalda sie najpierw dekoloryzator na konce i srodkowe partie wlosa a dopiero na samym koncu na 5 gora 10 minut przy skorze oczywiscie kolor wyjdzie super korczak wpadajacy w pomarancz ale tak jest ,po dekoloryzacji nastepnie naklada sie farbe z odcieniem opalizujacym aby zlikwidowac zoltko na glowie np polecam majirel odcien 9.02 lub 10.21 ale i tak lepiej zrobic to u fryzjera preparatem do demakijazu koloru o nazwie efassor . Jesli po dekoloryzacji wlosy wyjda bardzo zolte to nie nakadaj na to odcienia bondu w tonacji jasnego popielu bo moze wyjsc zielony zgodnie z zasad kolorymetrii poniewaz odcien popielaty ma niebieski pigment wiec w polaczeniu z zoltym da zielonkawy dlatego zolte kolory nautralizuje sie opalizujacym ktory ma pigment fioletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki MAJREL za poradę. Raczej sama w domu nie będę eksperymentowała z wlosami i dlatego wole się udac do mojego fryzjera. Jeszcze trochę poczekam z tym farbowaniem aż farba sie wymyje jeszcze troszkę i odrosty bedą wieksze. Dzięki wielkie za poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetka102
Pomocy!!! Mam pytanie od trzech lat rozjaśniam włosy, ze średniego blond ja jasny blond rozjaśniaczem, ostatni raz byłam 2,5 msc. temu u fryzjera, chciałabym teraz mieć jednolity kolor jasny blond, ufarbowany farbą:) , ale obawiam się co mi wyjdzie, biorąc pod uwagę , że moje wlosy są pozbawione pigmentu najprawdopodobniej, proszę o pomoc, jaką ewentualnie farbą mogę to zrobić, i czy w ogóle ufarbują mi się na blond??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAJREL: Moja siostra robiła ostatnio pasemka platynowe rozjaśniaczem i teraz chciałaby sobie zafarbowac włosy na jednolity kolor o odcieniu platyny. Z natury jest ona szatynką i takiego koloru ma tez odrosty. Proszę o poradę jakiej farby i o jakim odcieniu ma użyc zeby uzyskac wymarzony platynowy blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
jesli twoja siostra chce miec piekny odcien platyny to najpierw musi ufarbowac wlosy rozjasniaczem z woda 9% a na to polzyc odcien farby majirel 10.21 z woda 6% te odcien daje rewelacyjny kolor platyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Wodka
Ja jestem ciekawa efektu jaki uzyskam po szamponie koloryzujacym loreal Casting - mrozny kasztan, czy wychodza ciemniejesze niz na opakowaniu? Farbowal ktos tym odcieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO MAJREL: a jaką ewentualnie inna farbę, trochę tańszą byś poleciłabyś, bo ta majirel 10.21 jest bardzo droga, zeby uzyskac kolor platyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
z farb tanszych moglaby byc 13 z belle color ale wlosy musza byc mocno rozjasnione rozjasniaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
casting mrozny kasztan wychodzi zdecydowanie ciemniej niz na opakowaniu zreszta jak wszystkie castingi, pamietaj o tym ze modelki na zdjeciach opakowan farb komercyjnych sa robione komputerow i czest nie wychoda tak ja na zdjeciu nalezy patrzec na tester ze sztucznych wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana blue
Witaj Majrel , mam prośbę i pytanie.. Siedze właśnie z pomarańczem na głowie :( po dekoryzacji i wygląda to dokładnie tak http://img197.imageshack.us/img197/3699/28334908.jpg. Kolor wyjściowy był taki http://img198.imageshack.us/img198/9136/13354010.jpg. Mój kolor naturalny to szary ciemny bllond. Włosy farbuje na ciemno od ok 4 lat. Farbowałam teraz przez rok castingami loreala o różnych odcieniach brązu, rok temu miałam dekoloryzacje ziołową w jean luis david (pracują na lorealu) -z prawie czarnego (mroźny kasztan tylko wyszedł mocno ciemny) ściągnęli mi do intensywnej miedzi, potem sama dekoloryzatorem Leo ściągałam kolor, wyszedł żarówiasty pomarańcz! zabiłam je jeszcze dzień później joanną i jkąś jasną farbą :(ale połowa pomaranczu nie zeszła, reszta żółta, a włosy połamane, więc znów nałożyłam ciemny casting.. teraz znowu się uparłam żeby zerwać z tym ciemnym kolorem, włosy-wiadomo w kondycji średniej, po przejściach i nałożyłam dekoloryzator 2 razy (w odstepach 3 dni, wypadła raczej przecietna ilość przy delikatnym czesaniu, końcówki sie przykruszają na dł ok 2cm, ale ok 15 cm miałam dość zniszcone, są do łopatek mocno cieniowane), teraz włosy są dość mocno zniszczone, dekoloryzatora już nie chce na nie nakładać po raz 3, bo sie wykruszą na pewno, a nie wiem co na nie położyć, żeby dojść jakoś do blondu, a przede wszystkim usunąć tem pomarańczowy kolor :( na noc nakładam na nie wax, planuje szybko kupić kurację z firmy joico (kokszt ok 400 zł, ale teraz trzebba na wszelkie sposoby ratować te biedne włosy), a potem coś na nie nałożyć tylko nie mam pojęcia co :( wiem że lepiej takie rzeczy robic u fryzjera, ale ostatnim razem wydałam w sumie kilkaset złotych i efekt był fatalny, a żaden fryzjer nie chciał potem nic już robić, bo np w jld mówili że loreal platinium nic nie da, a przypali etc. i znów wylądowałam z brązem. teraz sutuacja taka sama, tylko uważam ze włosy dużo się rozjaśniły po dekoloryzacji (robiłam na rat, większymi pasmami, dekol. Leo i woda 9%), ale nie wiem co dalej. Bardzo proszę o radę i przepaszam za zawiła wypowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×