Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość Boziaaaa
A jak wychodzi odcień 810 casting loreal na takich zołtych włosach ? albo 700 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlki
Majrel, kilka postów wyżej doradziłaś mi Luo 9.1 lub 10.12 na moje żółto-złociste włosy. Myślę jednak że nie zbyt dobrze określiłam kolor, niestety posiada on poświatę miedzianą ( widać ją w świetle dziennym i w słońcu) Czy to coś zmienia? Przypomnę tylko że potraktowałam moje ciemne blond naturalne włosy Kolestonem Welli kolor 10.16 z 9% Welloxonem a chciałabym jasny , chłodny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelina
Majrel , serdecznie dziękuje ci za odpowiedź , spróbuję z tym wellatonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia38
do MARJREL dobrze kochana w takim razie zostane przy stockhlmie.tylko mam jeszcze pytanie czy to musi być woda z loreala 9%?y moze być ta od fryzjera bo ja i tak zawsze nakładam u fryjera.ja jej daje farby a ona mi nakłada-mam zaufana swoja fryjerke?czy to bedzie jakas różnica?tez mi nałoży9%? pozdrawiam cie serdeczie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khymkhymkhym
fryzjerka i nie potrafi ci doradzić w kwestii doboru odcienia farby tylko na forum się musisz radzić ? dziwne te fryzjerki jakieś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel przemyslalam to wszystko i mimo iz boli mnie juz portfel ;) to odpuszcze Loreal na rzecz Welli, a wiec mam zakupic odcienie 12/89 i 12/11 i zmieszac je w proporcjach pol na pol z Wellaxonem, z tego co widzialam to nie podaja stezenia oxydantu w tych emulsjach ??? majrelko i jeszcze zasadnicze pytanie, czy w pozniejszym czasie bede mogla wykorzystac te farby Loreala do koloryzacji wlosow po farbowaniu wella? Gdyz szkoda mi byloby wyrzucac je do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps: majrel czy ten nr farby Koleston Perfect 12/81 Special Pearl Ash Blonde to jest odpowiednik polskiej numeracji 12/11? bynjamniej tak mi sie zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrelko podaj mi jeszcze prosze ilu procentowy oxydant mam zakupic, na szczescie w tym sklepie jest on podany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ja bo namieszalam troche, jednak okazuje sie, ze w UK jest dostepny 12/11 tylko jedynie w tym sklepie go nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola 256
Droga Majirel- czy mogłabyś mi odpowiedzieć na pytanie czy farba nr 6 z serii luo color jest takim samym odcieniem jak farba nr 6 z serii majirel ?? czy jednak kolor bardzo się różni mimo takiej samej numeracji i producenta? I którą serię poleciłabyś jako w miarę trwałą ale mniej inwazyjną dla włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do modny jozef- tak przemyslalam ta sprawe Twoich wlosow raz jeszcze i na obecny zolty odcien najlepszy bedzie koleston perfect 12/89 poniewaz on najbardziej daje chlodny blond na zotych wlosach , pomieszaj go z woda 9% , i trzymaj 25 minut lub ciut dluzej ale nie 50 min taj jak w ulotce bo juz masz dosc rozjasnione wlosy, a nastepnym razem spokojnie wykorzystasz excellence 9.1 z 10.21, chodzi o to zeby teraz przy tym farbowaniu maxymalnie zniwelowac zoty odcien i mozesz ten koleston polozyc juz teraz na wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do lola 256- odcien luo color nr 6 i majirel nr 6 to ten sam odcien, roznica polega na tym ze luo jest farbą ktora jest bardziej tzw transparentna tzn odcien nie ma az takiej glebi jak przy majirel , obydwie farby sa dosc delikatne, odcien identyczny jest tez w farbie loreala sklepowej preference odcien H- Ombrie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do katia38- moze to byc jakakolwiek woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do mamaolki- skoro maja miedziana poswiate to najlepszy bedzie majiblond 911 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bozia- casting perlowy blond nie zniweluje zoltego, modelka na zdjeciu ma odcien blond na poziomie 9 , mozna uzyskac taki kolor mieszjac excellence creme 9.1 z 10.21 pol na pol , lub majirel 10.21 z 9.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do agnesur- obawiam sie ze sam 9.1 wyjdzie zbyt szary , dlatego najlepiej go mieszac z 10.21 pol na pol wowczas blond jest chlodny ale bez szarej czy sinej poswiaty a podobny jest do zdjecia na tym 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziaaaa
O dobrze że cie złapałam. Może zdążę zadać pytanie jeszcze. Czy jak zmieszam tak jak radzisz to czy to pokryje mój kolor czy może rozjaśni trochę ? bo obawiam się że po 3 myciach wszystko spłynie. Dziekuję bardzo za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziaaaa
Nie wiem czy mnie zrozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec sam Koleston 12/89 w czystej postaci bez mieszania z 12/11, ok zrozumialam. Czy jedna tubka farby wystarczy na dlugosc moich wlosow do ramion, czy w dwie sie zaopatrzyc? Dziekuje kochana majrel. Nie wiem jak Ci sie odwdziecze, jesli bedziesz wybierac sie do Londynu to zapraszam do siebie na kawke i ciasteczko, mowie powaznie :D. Tyle czasu nam poswiecasz, raczej musisz kochac to co robisz, ze masz cierpliwosc w udzielaniu odpowiedzi na morze pytan, zwlaszcza moich :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziaaaa
Droga Majrel. Ja już ostatnie pytanko i więcej nie będę cię męczyć. Jaką farbą bym musiała zafarbować włosy żeby wyszedł mi zbliżony do tego na zdjęciu ? http://wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/wizaz.pl/fryzury/galeria-fryzur/wlosy-dlugie/prosta-grzywka/mc-cartney/22660-1-pol-PL/Mc-Cartney_large.jpg Jak już wspomniałam mam taki dziwny zółtawy blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziaaaa
Chodzi mi o taki kolor jaki ma na grzywce, bo dalej wiem że ma baleyage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKuby3latka
Ja mam pytanie czy da się osiągnąć miodowy blond ale taki chłodnawy ? bardzo mi się podoba ten kolor ale boję się że wyjdzie rudy na moich jasnych włosach. Czy może zrobić jakaś mieszankę żeby nie był zbyt ciepły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLLu
Do Majrel- Dzieki wielkie za pomoc z doborem farb. Do tej pory nie mieszałam ich nigdy, bo zazwyczaj zużywałam zaledwie 2/3 opakowania i nie przechowywałam ich na "potem". Za dwa tygodnie (pewnie w Dzień Matki Boskiej Pieniężnej, czyli 10 tego:) lecę po tą preference 03 i feerię 102. Zobaczymy co wyjdzie:) Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie farby zmieszać aby uzyskać blond na poziomie 7 lub 8 nie ciepły nie zimny taki naturalny na na włosy po rozjaśnianiu które wyszły kurczakowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOlki
Dzięki Majrel ale mam jeszcze kilka pytań jeśli pozwolisz:) Przypomnę sie szybko : włosy ciemne blond natura( chyba 7 poziom) potraktowane Kolestonem 10.16 - wyszły żółte z miedzianą poświatą. Głównie zależy mi na neutralizacji miedzi ale nie ukrywam że marzy mi sie taki kolor jak ma Pani Cielecka w załączonych linkach. Wydaje się taki naturalny i świetlisty właśnie. http://www.zeberka.pl/art.php?id=2485 i http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=18959 i jeszcze http://www.koktajl24.pl/Magda-tryska-szczesciem Po jakim czasie od farbowania Kolestonem mogę użyc proponowanej przez Ciebie farby Majiblond 911? Czy jest ona tak silna i trwała jak Koleston? Mam cienkie włosy i stąd te pytania , nie chciałabym jakoś znacząco pogorszyć ich kondycji. Bo rozumiem że Luo np 9.1 czy 10.12 może nie zgasić miedzianego odcienia? I jako osiagnąc z czasem kolor zbliżony do koloru włosów Pani Cieleckiej? Dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!dziękuje majrel za wszystko mam jeszce jedno pytanie jak uzyskać kolor jaki ma na opakowaniu JOANNA MULTI CREMe platynowy blond poniżej link ,chodzi mi o farby profesjonalne którymi mogłabym uzyskać ten kolor ,gdyż ta farba bardzo sie mija z kolorem na opakowaniu http://www.bazarek.pl/produkt/226238/joanna-m crem-farba-32-platynowy-blond.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×