Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość izabelap18
witam .mam do pani takie pytanie farbowałam włosy siostrze farba fantasia colore nr 8.3 to jest jasny złoty blond i wodą. odrost miała 2cm mysi blond a na reszcie włosków był balejage bardzo jasny popielaty. po ufarbowaniu odrost wyszedł ładny a końce na których był balejage zostały jasne. co zrobic aby całe włosy przy następnym farbowaniu miały taki sam odcień. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie ponownie Majrel... jak pisałam wcześniej farbowałam niedawno włosy excellence 9 pomieszany z 81nutrisse i strasznie szybko mi sie ten kolor wypłukał ;/ i teraz mam włosy miodowe z rudym odrostem ;/ doradzałaś mi abym zmieszała excellence creme 10.21 z 9.1. Moje pytanie czy ta mieszanka potem będzie mi się wypłukiwała znów na ciepły odcień jakiś żólty??? bo chce tego uniknąć ...prosze doradz czym zneutralizować ten rude włosy u nasady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bomka- mam wrazenie ze twoje wlosy sa z tych blondow ktore czymkolwiek sie nie zrobi to szybko żółkną no niestety sa takie wlosy ktore maja duzo naturalnego pigmentu czerwonego i dlatego tak wychodza farby ze wlosy sa zlotawe lub zoltawe, jesli chcesz zneutralizoawc rudawy odrost to miesznka 10.21 i 9.1 powinna to zneutralizowac, mieszasz te farby pol na pol ze soba i trzymasz 30 minut z doswiadczenia wiem ze ta mieszanka daje naprawde ladny efekt mam nadzieje ze u Ciebie tez tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelap18
DROGA MAJREL BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŻ NA MOJ POWYŻSZY WPIS. Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme13
Witam, z natury mam włosy bardzo ciemny blond, dwa tyg. temu rozjaśniałam włosy, tydzień temu położyłam Viking Loreala. Kolor wyszedł bardzo ładny, ale odrost niestety lekko miedziany, jaką farbę zamiast Vikinga użyć następnym razem, żeby odrost nie był miedziany? Zależy mi na jasnym popielatym blondzie. Może jest jakaś mocniejsza jasna popielata, która nie daje żółci i pomarańczy? Może ktoś coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Wpadłam przypadkiem na ten wątek, ale własnie zastanawiam się nad zmiana koloru więc może Wy mi coś doradzicie :) Otóż jestem szatynką z natury ale farbuje włosy Safira kolor "drzewo hebanowe" - kolorek fajny ale juz mi się znudził :P wymysliłam że chciałabym jakis kolor z połyskiem fioletowego (mam ciemną karnacje więc chyba powinien mi pasować). Znacie jakieś dobre farbki o takim kolorku? Z góry dziękuję za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa...
czesc dziewczyny ja tez mam jedno pytanko, otoz mam swoje wlosy koloru ciemny blond z bialymi pasemkami i kilka bardzo ceniutkich brazowych, nalozylam na to farbe u fryzjera, mial byc chlodny jasny blond a wyszedl jakis straszny sredni blond z ruda czy zółtą poswiatą... jak moge uzyskac taki kolor jak na tych zdjeciach: to pierwsze jest zrobione w ciemniejszym swietle chyba http://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=1743441&d=1221425657 http://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachmentid=1743448&d=1221425873 jest on przepiekny... czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel a mam jeszcze jedno pytanie...czy da się otrzymać taki efekt jak po zmieszaniu excellence 10.21 z 9.1 farbami Garniera-nutrisse albo belle color??? bo koszt dwóch farb loreal jest na mnie dość duży a garnier jest troche tańszy...ale jesli nie da się z farbami garniera to trudno zainwestuje w Loreala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme13
nieszczesliwa - ja mialam taki sam problem, po nalozeniu farby na pasemka brazowe - wyszedl rudo-zolty, mi pomogl Viking z Loreala, na poczatku jest dosc ciemny, stalowo-szary, ale po wyplukaniu jasniutki bezowy, cos podobnego, jak na fotkach. Mi tak wyszlo, ale jak wyjdzie Tobie to ciezko powiedziec. Fryzjerka nie jestem, ale z doswiadczenia wiem, ze na rude odcienie nie naklada sie farb rozjasniajacych, raczej popielate lub opalizujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEST123456789
TEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczesliwa...
dzieki za rade, a po nalozeniu tej farby brazowe pasemka pozostaly bez zmiany, natomiast moje naturalne blond sa z ruda poswiata, a calośc jest żółta... moze marjel ma jakis pomysl co do tych zdjec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Izabelap18- dzieje sie tak poniewaz wlosy na ktorych byl balejaz sa dosc mocno przetrawione i uwrazliwione wiec trudniej jest je pokryc, nie znam tej farby ktora robilyscie wloski ale polecam wam wybrac farbe dobrze kryjaca np z profsjonalnyh majirel odcien 8.3 lub z excellence creme 9.3 i podczas farbowania polzyc farbe na calosc wlosow na 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do femme13- jesli chcesz aby odrost byl jasnym chlodnym blondem musisz uzyc farby rozjasniajacej bo viking jest za slaby polecam excellence creme 03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Jamajka200- tak do twojego typu urody śliwki i fiolety sa idealne , z farb polecam ci majirel 3.20 daje piekny efekt ladnej slieki z fioletem lub z excellence creme 4.16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do bombka22- akurat farby garniera nie maj odpowiednika do tych z loreala, belle color jest farba ktora jest wycofywana z Polski , ewentualnie mozesz uzyc farby z londa color naturals - perłowy blond nr chyba 12/9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do nieszczesliwa- jesli chcesz taki blond jak na zdjeciu to musisz najpierw wlosy silnie rozjasnic dekoloryzatorem a pozniej na to nakalda sie odcien majirela 10.21 ktory dokladnie tak wychodzi na mocno rozjasnionych wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Majirel" powiedz mi gdzie mogę kupic taka farbe bo widze na Allegro sa ale wolałabym zobaczyc palete odcieni na żywo ;) Aha i jak się ja nakłada? Miesza z czyms czy jak? Bo do tej pory uzywałam tylko farb drogeryjnych a ta widze jest raczej profesjonalna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjel a powiedz mi jeszcze co sądzisz o farbach Safira? Polecasz, odradzasz? A ten excellence creme to dobra farba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do jamajka-farby majirel sa w skepach fryzjerskich tam tez mozna zobaczyc palete kolorow w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
droga mairel!!!!!!!!!!! mam nadzieję,że i Ty mi pomożesz,gdyż tylko ratunek w Tobie.Czytam Ciebie juz jakis czas i chce Tobie zaufac! otoz swoj kolor mam mysi ciemny blond,wiele lat farbowany castingem brązem,niedawno zdjęłam kolor pasemkami i aktualnie mam na rozjasnionych polozony balsam taki karmelowy kolor.....wypłukał sie i jest jasny ciepły braz z pasemkami złotymi ,jakimis blond złotymi (przebijaja rozjasnione) baaaardzo chcialabym uzyskac kolor z excell 7.0 nawet mogłby byc ciemniejszy ,chodzi mi o jakis łądny ciepły blond ,nawet jakis miodowy ,mam brazowe oczy i sniadą cerę.....pomożesz?nie mam kasy na fryzjera ,co bys mogla mi zaproponowac czekam na odp z niecierpliwoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
aha i czy musiałabym znowu rozjasniac wlosy? nie można tak normalnie polozyc farby?bardzo podoba mi sie http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/28923.jpg kolor joanny brodzik o cos takiego mi chodzi tez ,bardzo bym chciala taki miec .......czy jest jakas farba ,po ktorej moglabym otrzymac taki efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do forumowiczka- podobny odcien miodowo- karmelowego blondu jak Joannna Brodzik mozna usyskac farba excellence creme 9.3 lub preference odcieniem X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agalea
Majrel, widzę, że znasz się na rzeczy, więc mam pytanko. Obecnie mam taki średni/jasny blond uzyskany po castingu świetlisty blond. Chciałabym stopniowo rozjaśnić włosy. Zastanawiałam się nad loreal excell 10 kolor 10. Czy to dobry pomysł? W ogóle to chciałabym uzyskać raczej chłodny odcień, ale po tym świetlistym mam na głowie raczej ciepły, więc zdaję sobie sprawę, że raczej będzie ciężko. Masz jakiś pomysł? A orientujesz się jaką wodę ma excell kolor 10? Udało mi się dość zregenerować włosy i nie chcę znów siana na głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femme13
do majrel - dziękuję za radę. Zrobię jak mówisz, tylko czy ten excellence 03 dać tylko na odrost i na to Viking, czy na odrost i później na całość już bez Vikinga? jak ten kolor wychodzi na rozjaśnianych wcześniej włosach? (nie do takich białych ale na jasnych)? nie wyjdą białe, perłowe? zależy mi na popielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
dziekuje za radę,kochana ale jak ja położę taką farbe sobie na głowę to równomiernie mi sie kolor nałoży? boję się,ze od skóry odrost złapie na biały a po całości na jakis żółty.......ale ówczesnie nie muszę robic znowu dekoloryzacji??????czy jak to ma wyglądać,tak normalnie polozyc farbe? mam pasemka na calej glowie .....taki brazik,niby karmel złoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Majrel...miałam nakładaną farbę na włosy z excellence nr 9 na jasny balejaż z odrostami koloru naturalnego-średni blond i niestety teraz mam żółte włosy na tych naturalnych włosach... chciałabym użyć Loreal Viking aby ochłodzić kolor... prosze o rade czy to dobry pomysł ...z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka87
jeszcze myślałąm o 8.31 myślisz,ze to dobry kolor?jest w prawdzie trochę ciemniejszy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×