Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość majrel
do floride - jesli chcesz miec jasniejszy odcien to cala floride i cal X , jesli chcesz miec ciut ciemniejsze to cala floride i pol X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do anik24- diacolor jest kremem tonujacym i szybciej sie zmywa aczkolwiek daje ladny blyszczacy kolor ale neistety nie trzyma sie tak dlugo jak farba fajny jest odcien 5.25, farba majirel to bardzo dobra farba , kolory sa trwale i wlosy miekkie i blyszczace i tutaj tez jest odcien 5.25 i 5.15 ktore sa odcieniami czekolady z przeblyskmi czerwieni , no i jeszcze bardzie gleboko czekoladowy 4.15 najlepiej farbe te zakupic w zestawie z woda utleniona tej samej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
A ilu procentowe wody mają te farby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope.magda
majrel a viking,copenhague,wyrównały by mi kolor?znalazłam ten exellence creme 9 fajny kolorek...zależy mi na zrównaniu kolorku kurcze podobno od pasemek schodzi sie do blondu,niewiem według mnie to gupizna teraz kazdy włos inny ma inny odcień blondu...hmm jaki blond pasemka mam nawet niebieskawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majrel dziekuję za odpowiedź mam jeszcze tylko pytanie czy włosy złapią sugerowane odcienie po farbowaniu włosów castingiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do hope magda- tak jak pisalam wczesniej albo odcien 9 albo 9.3 z excellence creme wyrownaja ten koor, przeciez viking i kopenhague to odcienie popielate ktore tym bardziej podkresla szary i niebieskawy kolorek, strasznie kombinujesz z tymi wlosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktk
Marjel proszę o pomoc obecnie farbuję włosy wella kolestonem 7.4 chciałabym łagodnie i etapami przejść na ciemny popielaty blond. Co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Majrel a ilu procentowe wody mają te farby(chodzi mi o V i X)??Przepraszam za tyle pytań,ale siostra mnie męczy;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry2o
a ja mam pytanie...na wlosoach amam wyplukany mrozny bez z castinga,jest rudawy...chce go jakos ochlodzic excellencem,tylko niewiem czy 8.13 czy moze 9.1? ktory nie wypluka sie na rudo i nie wyjdzie zielonkawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- obydwie farby maja wode 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ktk- czyli farbujesz miedzianym wiec musisz przyciemnic wlosy bo jasny popiel przez to sie nie przebije nie ma szans, polecam excellence creme 7.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do anik 24- tak farby pokryja bez problemu casting no chyba ze uzylas brazu lub czerni to wowczas nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do blubery20- wyplukany mrozny bez pokryje miesznka excellence creme 10.21 i 9.1 w proporcji pol na pol dlaczego nie 9.1 bo sam 9.1 wychodzi dosc szaro i moze wpadac w seledyn po tym castingu natomiast 8.13 moze spbie nie poradzic z tym rudawym odcieniem po tym castingu choc mozesz nim sprobowac ale nie spodziewaj sie ze kolor 8.13 bedzie taki jak na opakowaniu, bedzie o wiele ciemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrrnierrr
Mam pytanie co do farby loreala GARNIER NUTRISSE 111 czy mozna go uzywac na wlosy ktore za kazdym razem trzeba traktowac rozjasniaczem(odrost) oczywiscie na stałe czyli co miesiac rozjasniacz i wlasnie ta farba ..czy ta farba jest zbyt ostra i wloski sie wykrusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrrnierrr
Jeszcze raz ja chcialabym uzyskac taki odcien jak na srodkowym zdjeciu(link nizej) a moje naturalne wlosy to ciemny braz mam je rozjasniane rozjasniaczem na to farba garnier 9.1 i jeszce joanna golebi popiel trzymana tylko 10 minut w efekcia mam ładny popiel tylko za ciemny chcialabym wlasnie taki jak na tym pudelku z palette color gloss 9-1 pomyslalm ze po tym garnier nutrisse 111 uzyskam tylko wlasnie czy jak stale bede tak farbowac czy mi wlosy nie odpadną http://www.sophisti.pl/artykuly/uroda-nowosci/palette-color-gloss-nowe-szampony-koloryzujace.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrrnierrr
przepraszam na zdjeciu z lewej str,ten najjasniejszy 9.1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
jesli Twoje wlosy sa rozjasniane za pomocą dekoloryzatora to nutrisse 111 bedzie troche za mocna bo jest to kolor superrozjasniajacy z woda 9% jesli chcesz miec kolorek podobny dotego z e zdjecia palette lepiej po uprzednim rozjasnieniu zastosuj farbe majirel nr 10.21 z woda 6% , majirel jest lagodna farbka a ten kolorek pieknie wychodzi na wlosach silnie rozjasnionych rozjaniaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrrnierrr
Dziekuje, a farbami marketowymi nie uzyskam takiego odcienia jak na zdjeciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktk
Marjel a z farb wella koleston jakie polecasz i z ilu procentową wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Dziękuję ślicznie za odpowiedzi;-)))Mam jeszcze pytanko gdzie mogę znaleźć ten odcień Berlin na próbniku w internecie i jaki jest to odpowiednik farb majirel(taką paletkę znalazłam:-)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do ktk- a jakie to maja byc odcienie z tego kolestonu jaka tonacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do floride- musisz isc do drogerii np sieci natura to znajdziesz w testerze , probnik w internecie jest nieadekwatny, akurat ten kolor nir ma odpowiednika w farbach majirel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Garnierrr- z farb marketowych mozesz otrzymac ale wszytkie te farby sa z serii rozjasniajacych i niszcza dosc mocno wlosy np wellaton odcien 12/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floride
Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi-26
witam serdecznie Po pierwsze MAJREL dla mnie jesteś boska , że masz czas i chęc pomagac w tych wszystkich domowych experymentach. Poza tym , mi osobiście żaden stylista w salonie nie ufarbował jeszcze wlosów na taki kolor jakbym chciała. Dlatego zwracam się z prośbą do Ciebie. Mój naturalny kolor włosow to ciemny mysi blond. Od zawsze miałam robiony balejaż rozjasniaczem. Wiekszośc włosow tlenionych do jasny popielaty blond. Od około 6 m-cy mam farbowane włosy farbami artego z refleksami z rozjasniacza. W tej chwili kolor włosów to miodowo złoty blond z 2 cm odrostem mysi blond. Proszę Cię Kochana doradź mi jaką farbę ( mam na myśli tylko profesjonalne Loreala ) użyc aby uzyskac ładny jasny beżowy,chłodny odcien blondu, bez zółtych refleksów. z góry dziekuję zapomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do megi- jesli zalezy ci na ladnym bezowym blondzie to musisz pomieszac ze soba dwa odcienie farby majirel cala tubke odcienia 10.21 zmieszaj z polowa tubki odcienia 10.1 z woda 6% lub odcienia 9.22 z 10.13 w pierwszym przypadku odcien bedzie bardziej chlodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGI-26
MAJREL bardzo Ci dziekuje ale mam pytanko czy nie lepiej wody 9% ???? wtedy bedą jasniejsze, dla mnie oczywiscie dobrze ze proponujesz 6 % wtedy mniej niszcze swoje wlosy , a mam dosc cienkie w strukturze i ponoc ładnie się rozjasniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGI-26
a i jeszcze małe pytanko Jak długo trzymac farbe na odrostach i ile potem na całosc ?? dzieki / miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majrel
do Megi - ta mieszanke trzymasz na odrostach 20 minut a pozniej 15 minut na calosci, woda 9% wcale lepiej nie rozjasni tych wlosow a czesto powoduje ze pigmenty chlodniejsze wybarwiaja sie na cieplejsze kolorki poniewaz mocniejsza woda bardziej penetruje wloskno wlosa i pigmenty wcale lepiej sie nie osadzaja w struykturze a wlokno sie bardziej uwrazliwia , zreszta piszesz ze Twoje wlosy ladnei i szybko sie rzojasniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGI-26
Jeszcze raz serdecznie dziękuje za profesjonalną pomoc . Jak będę po koloryzacji na pewno się odezwę. pozdrawiam / miłedo dnia :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×