Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość wkrotce_mama
ciekawostka - po pierwsze zazdroszcze ze ty juz po ..z tym zzo to wlasnie tak sie ludze, ze moze to naklucie az tak nie boli..ale ja sie w ogole boje bolu - nawet pobierania krwi;0 wiec jak mnie nie nacpaja porzadnie na ten porod to beda miec przedstawienie nie lada na porodowce;0 misia- kolezanka rodzila cc - ale wcale nie planowanym - bo wczesniej na usg im wyszlo ze dziecko mialo 4200 (na szczescie to nie na Lubinowej). Probowali wywolac porod, ale nie szlo wiec w koncu cesarka i juz po sie okazalo ze dziecko ma 4700!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa-mama
IzaKC wymaz to dwa w jednym przynajmniej wiesz, że wszystko jest ok. Poza tym to koszt tylko 20 zł za bakterie i grzyby. U mnie niestety wyszły bakterie e.coli i jakieś śladowe paciorkowce, doktor powiedział, że to jest jeszcze w normie, jednak na wszelki wypadek przepisał mi te wielkie globulki z jodem po 1 na noc. A co do grzybów ja ich akurat nie mam, jednak podobno potrafią czasami rozwijać się bezobjawowo a w ciąży są groźne bo mogą spowodować pęknięcie worka owodniowego. pyćka - a po tym dokarmianiu dziecka nie ma się problemów z laktacją? no bo nie ma zapotrzebowania... czemu te dzidziusie nie rodzą się z instrukcją :) ? wkrótce_mama - zanim wcisniesz "wyslij" najpierw skopiuj na wszelki wypadek :) też mi czasami wcina posty :) dziewczyny - ponawiam pytanie odn. ubrania dla meza za 10 zl (co to jest?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
Sierpniowa- mama a gdzie oddawalas ten wymaz?? bo ja wczoraj za te badania uslyszalam 70 zl :/ i jeszcze baba zaczela tak mieszac w laboratorium ze juz nic nie wiedzialam... :/ stwierdzila ze wymaz z pochwy nie jest wystarczajacy do porodu i trzeba jeszcze z odbytu i przedsionka pochwy pobrac... i zgupialam juz... dzwonilam do dr Mniszka ale nie odbieral... dopiero jak wyszlam to sobie pomyslalam ze przeciez On chyba sam lepiej wie jaki wymaz jest potrzebny bo przeciez nie robil tego pierwszy raz... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
co to tego ubrania dla meza... to moj te 2, 5 roku temu dostal ( wtedy sie jeszcze nie placilo) taki mundurek ze wygladal jak zostrego dyzuru heheheh... takia bluzka i spodnie z zielonego materialu... takiego cienkiego jak sie czasami w szpitalach zaklada przed wejsciem na oddzial... a klapki niech sobie maz tez ze soba zabierze... albo jakies inne obuwie wygodne na zmiane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa-mama po dokarmianiu w szpitalu nie miałam żadnych problemów - ze dwa dni dawaliśmy jeszcze trochę sztucznego, a potem tylko cyca i do dziś je aż miło. w sumie chyba dzięki temu uniknęłam nawału pokarmu w 4 dobie - przestawiałam ją na cyca i jadła cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
Bajbuniek dziekuje za odpowiedz... kurcze to ja widze ze fajnie sobie w przychodni zarabiaja... bo zaplacilam dzis 35 zl za jedno i drugie tyle samo- z osobna a tez do frydy wysylaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbuniek a na ten wymaz trzeba sie wczesniej umowic?? Bo jade do Frydy na badani krwi i nie wiem czy wystarczy ze przy rejestarcji zglosze ze chce to badnaie rowniez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce_mama
Ale to co tego wymazu od razu u ginekologa sie nie robi? Bo ja tak zrozumialam, ze Wieczorek powiedzial "za tydzien zrobimy sobie wymaz" - w sensie,ze to u nich na Lubinowej od razu zostanie zalatwione - zle kumam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to robi ginekolog na wizycie, robi sie podobnie jak cytologie, mi robila p dynia i zapakowala ta 'probke' i dala zebym sobie do labolatorium zaniosla, zaplacilam 40 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pycka przerazilas mnie ta zoltaczka :/ ja nie chce juz z zoltym dzieckiem do domu isc :((( pzrezylam horrory z Tadziem i nie chce wiecej, mam nadzieje ze drugi urwis nei ebdzie miec zoltaczki ale jakby co to nie pozwole sie wypisac co do wymazu to ja tez zrozumialam ze to na lubinowej robia zwlaszcza ze maja tam umowe z fryda, wieczorek ostatnio mi powiedzial ze za 3 tyg pobierze mi wymaz wiec... no nic zobaczymy czy tak czy siak bedzie :) ja mam 5% znizki u frydy to i tak zaplace taniej niz inni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaKC
Wiecie co moze na łubinowej nie ma potrzeby zeby pacjentka sama do laboratorium dowozila bo to jednak szpital i maja ilosci takich badan raczej hurtowe... to moga dowozic sami... a lekarzowi z prywatnego gabinetu raczej by sie nie oplacalo jechac z jednym wymazem... widze ze ceny badania tych wymazow strasznie sie roznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa-mama
co do tego wymazu to mnie zrobił na wizycie dr Wieczorek próbke oddałam na recepcji i zapłaciłam 20 zł. Wyniki odebrałam przy kolejnej wizycie za 2 tyg (też na recepcji na łubinowej) ale mogłyby by być wcześniej z tym, że i tak dopiero na kolejnej wizycie dr powie co z tym dalej. I łubinowa też zawozi do Frydy, być może mają umowę i wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa-mama
Powiedzcie mi od kiedy lekarz kieruje na KTG i jak długo każą czekać w przypadku nie wystąpienia porodu w terminie. Gdzieś czytałam, że 2 tyg ale też obiło mi się o ucho, że na Łubinowej ostatnio czekają 8 dni i chciałam ew. to potwierdzić. Jakby, któraś była na wizycie to proszę o info, lub być może któraś Mamusia już wie? :) serdecznie dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia 22
w dzień terminu idziesz pierwszy raz na ktg a potem co 2dni a jak nie urodzisz do 10 doby to w dziesiątej dobie idziesz do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! tak urodziłam 8 sierpnia o 16:20 a dziś o tej godzinie zostałyśmy z córcią wypisane :) opiszę jak będę już mogła swobodniej siedzieć bo trochę mi niewygodnie ;) Pozdrawiamy: Itania z córką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itania-gratulacje!!! czekam na relację:) któraś z was pytała o ubranko porodowe dla mężą- mój M miał ze sobą dwa kompleciki odzieży z domu: spodenki do kolan, klapki, koszulka; nie kupowalismy żadnych ciuchów dla niego na łubinowej; czy czkawka u niemowląt to coś groźnego? o czym ona świadczy? mała za szybko je czy co>? martwie się bo moja średnio raz dziennie ją ma:( może dlatego, że jest dokarmiana sztucznie bo te moje cyce jakieś niepociumane i mało produkują i Mała się wścieka ...sama już niewiem...potwierdzam do dziecka powinni dawać instrukcję obsługi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawostka czkawka u dziecięcia to normalna rzecz :D często przy przebieraniu (chodzi o schłodzenie ciałka), po sikaniu i za szybkim połykaniu śliny no i szybkim jedzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa-mama - ja jak wrocilam do domu to myslalam ze mi piersi wybuchna wiec odciagalam i karmilam strzykawka. bo jak maly raz dostal butelke to juz nawet buzi nie otwieral bo z butelki samo lecialo i tym bardziej nie ssal cyca. a na mleko dobre sa herbatki z HIPP dla mam ( tylko te rozpuszczalne a nie do parzenia) myszsza - pamietaj ze po wypisaniu was po porodzie zostajecie pod opieka szpitala przez 6 tyg. zawsze mozesz wrocic ze dziecko ma zoltaczke i musza przyjac i ciebie i dziecko na oddzial - tylko ze ja nie mialam wcale ochoty tam wracac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyćka ja tez z malym chcialam jaknajszybciej wyjsc z Bytomia bo tam mnie wszystko dobijalo, ale teraz to jakbym miala taka sytuacje z zoltaczka to zostawie dziecko w spzitalu a ja bede chodzic, mam tak blisko ze moge co chwilke tam isc i przyjsc do domu :) ja w domu pzrezylam kilka arzy omdlenia Tadzia i bylam tak spanikowana ze nie che juz wiecej takich akcji.. ja od porody sciagalam mleko tyle ze ja pzrez pierwsze 3 dni go nie mialam, na dobe jak mi sie udalo z 5ml sciagnac siary to sukces :( a potem znow odwrotnie maz do domu zabieral do lodowki bo sciagalm po 250ml na raz co 3 godziny :) zanim mlody zaskoczyl o co chodzi z cyckiem to minelo z 10-14 dni, ale mnie sie wydaje ze to wlasnie przez ta zoltaczke, to dziecko 24/24 spalo :( i tak ze 3-4 tyg, jeszcze w 8 tyg na szczepieniu tez mial zoltaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a to ubranie dla męza to kupuje się w recepcji ? i wystarczy w dniu porodu sie w nie zaopatrzyć czy trzeba jakoś wczesniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce_mama
No ja bede robic pod koniec 36 tygodnia - i tez sie zastanawiam czy to nie pozno - bo zanim wyniki, zanim wizyta - to nawet "gdybym cos miala' to mozliwe ze nie zdaze wyleczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ten wymaz bede miec w 36tyg u Wieczorka a jeszcze co do herbatek na laktacje to dla mnie najlepsza byla herbapolu taka parzona ochydna w smaku ale mleko lecialo litrami po tym :)) to masa mieszanek roznych ziol :) kupywalam w aptece bo nigdzie tego nie bylo a te wszystkie inne z kopru itd.. to nic mi nie pomagaly, ja ajk nie wypilam 2-3 litrow tej herbaty to nic mleka nei mialam :( taki urok mojego organizmu :(( ciekawe jak bedzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa-mama
jamajka - wymaz miałam robiony w 36 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wymaz robiony w 37 tyg u dr. Kozy. Powiedział że jeśli coś wyhodują to mam do niego zadzwonić. W moim przypadku na szczęście nic nie wyszło prócz obecności kwasu mlekowego który jest akurat potrzebny. do orzeszek26 - lekarz robi wymaz i szpatułkę pakuje do takiej próbówki, samej w ciągu kilku godzin należy dostarczyć ten wymaz do laboratorium, najlepiej zawieźć do Frydy na ul Mikołowską 53 bo tam przyjmuja materiał do 18. do sierpniowa-mama - mnie dr Koza wypisał już skierowanie na ktg, na dwa dni po terminie czyli na 27.08. Poinstruował że należy dzień wcześniej zadzwonić i umówic się na godzinę. Co do przenoszenia to dowiedziałam się że przyjmują w 10 dobie po terminie. itania- GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mawiola Ja robiłam 2 pierwsze badania prenatalne bo według mnie one są najważniejsze a tego trzeciego nie robiłam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×