Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

magart ja mam zamiar wziąśc kilka 56 i kilka 62. 50/50 tzn tych 56 akurat nie mam za duzo. Jak coś to mąż dowiezie mi odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magart mi lekarz mowił ze dziecko nie jest za duze wiec wziełam tylko 56 w razie czego pewnie w szpitalu ubioorą na chwilke w wiekszy ciuszek a mąż dowiezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze robiłam faworki i coś czuje ze czesto brzuch mi twardnieje :) ciekawa jestem czy rozejdzie sie po kościach czy rozkręci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
No to trzymamy kciuki, żeby się rozkręciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Dziewczyny, zauważyłam że od wczoraj wieczora mam bardzo ciemny mocz, wręcz pomaranczowy, czy któraś z Was miała podobny problem? Nie wiem czy powinnam się zacząć martwić czy po prostu więcej pić żeby organizm się oczyścił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
Może wczoraj mało piłaś? albo jadłaś buraczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
No właśnie nie jadłam żadnych kolorowych warzyw :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Co do picia, to też chyba nie było to jakoś wyjątkowo mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie moze jak wyposazona jest lazienka w klinice|? czy sa tam suszarki czy trzeba wziasc swoja? niby glupie pytanie ale lepiej nie lezeć z mokrymi włosami a pewnie prysznic po porodzie jest niezbęde dzis mam wizyte u anestozjologa bo podobno trzeba mimo ze nie planuje cc. zastanawiam sie tylko dlaczego zeby babka mila staly doplyw gotówki? bo taka wizyta to polega na szybkim wywidzie zerkniecie do karty ciazy ogledzin kregoslupa i tyle rownie dobrze moze to zorbic pred zabiegiem i pewnie i tak to robi ponownie jak przychodzi do znieczuelnia poniewaz aby okreslic dawke musi zbdac cisnienie na na biezaco a nie sugerowac sie cisnieniem w okresie ciazy to jej mzoe tylko pomoc a pzreciez i przed zabiegiem moze zernac do tej karty. jak to jest czy naprawde ta wizyta jest zniezbedna czy mimo tej wizyty lekarka i tak wypytuje o 100rzeczy tak jakby nie sluchala na wizycie co sie do niej mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Tirian A ty się decydowałaś na zzo, bo jeśli nie to taka wizyta nie jest konieczna, przynajmniej mój lekarz dr Słonicz tak mi powiedział....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie decydowalam sie na nic chce urodzic normalnie bez zadnych znieczulen po sa nic nie warte ale mi powiedzial lekarz ze mam isc bo to nigdy nie wiaodmo jak sie porod potoczy i stad teraz trzeba miec taka wizte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
No ja właśnie też powiedziałam lekarzowi, że nie chce żadnych znieczuleń, więc na nic mnie nie namawiał. Nawet nic nie wspominał o ktg o którym dziewczyny tak często tutaj piszą, mi dr powiedział, że ktg dopiero jeśli będzie po terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tirian mi lekarz Ślęczka powiedział ze konieczna jest ta konsultacja na wszelki wypadek gdybyś teraz nie chciała znieczulenia a w czasie porodu tak. ja od razu sie nastawiam ze raczej bede chciała znieczulenie. na tej konsultacji Pani dr opowiada jak wygląda podawanie znieczulenia jakie są korzyści a jakie mogą wystąpić komplikacje wypytuje o różne rzeczy i bada kregosłup no i koszt 50 zł ;/ no a ja wczoraj sie wykąpałam no i skurcze ustały ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
Dr Dynia też mówiła, że teraz konsultacja z anestezjologiem jest niby obowiązkowa. ale jak się nie umówię, to co?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
A mi dr Słonicz nie mówił nic o konsultacji z anestezjologiem,a skierowanie do porodu już mam, więc co oznacza to że nie przyjmą mnie do porodu? :-) taką konsultację można zawsze przeprowadzić na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bezposrednia wejde i powiem żę przyszlam bo mi kazano ale nie czuje takiej potrzeby wiem jak dziala znieczulenie nie raz je mialam przy operacjach np rekonstrukcji kolana wiec to nie nowosc ewidentnie chca zarobic taka prawda nie wieze by to co jej opowiem zapmaietala jak poprosze o znieczulenie i tak zapyta o to ponownie to wtedyjej powie m jej by zajrzala do notatek za ktore zaplacilam 50zl nienawidze lekarzy dzialaja na mnie jakm plachta na byka :) takie wysylanie pt idz bo moze sie przyda taka konsultacja powinna byc darmowa jesli nie mam zamiaru brac zadnych znieczulen zwlaszcza ze jak na zyczenie kaza sobie za nie placic co juz poruszalam w innym watku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
Gosiek29 --> pomarańczowy mocz jest najczęściej wtedy kiedy nerki oczyszczają się z nagromadzonych szczawianów. I jest to podobno normalne. Mnie się to też zdarza, a w ciąży już szczególnie. Zwykle robię tak, że żeby się nie denerwować dużo piję i obserwuję kolorek przy następnym sikaniu (zwykle już normalny). tirian --> w państwowych szpitalach też wysyłają na wizytę do anestezjologa. Mnie osobiście nie wydaje się taka zła, bo nawet jeśli nie przyda się do ZZO to zawsze istnieje szansa, że przyda się do CC. Też nie planuję ZZO, ale jakby co to wolę żeby było po konsultacji na spokojnie a nie po konsultacji na szybko w bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Dzięki za odpowiedź magart, troszkę mnie podbudowałaś, piję od rana, zobaczymy pod koniec dnia.... Jak przez weekend będzie się utrzymywał kolor to w poniedziałek zrobię badanie moczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Murzynek2011 Szkoda ze skurcze ustały, ja jak pisałam jutro o 9 rano jadę na wywołanie porodu miło by było się spotkać, razem raźniej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magart
monikak --> super,ze bedziesz miala jutro malenstwo przy sobie :) Zazdroszcze. Zycze, zeby poszlo latwo i szybko. Napisz po jak wrazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magart na razie nie ma czego zazdrościć, maluszek duży i boję się jak nie wiem czy wyjdzie bez problemu a to moje pierwsze maleństwo. Rozwarcie tylko na 1 cm. Ach, zobaczymy jak będzie ale muszę jakoś urodzić bo mi chce brzuch rozerwać a nie kwapi się do wyjścia. Pozdrawiam, trzymaj kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
3mam mocno kciuki. wprawdzie mojej kumpeli nie pomogły 3 kroplówki z oxy:D ale mam nadzieję, że u Ciebie będzie git! :))))))))) powodzenia. p.s ile jesteś po terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam planowane cc i byłam na konsultacji z anestezjologiem (50zł) miała taki druczek do wypełnienia i robiła wywiad ze mną :) różne pytania , o przebyte operacje, znieczulenia, choroby, zapisała też sobie wyniki badań m.in. na krzepliwośc krwi , waga przed ciążą i aktualna, ciśnienie, no i oglądnęła kręgosłup i osłuchała mnie, zapytała o serce itp potem jak miałam operację to już mnie o nic nie pytano ( a była inna anestezjolog) więc chyba przeczytali sobie wszystko :) tylko jedno pytanie było : jaki mam wzrost , bo od tego chyba zależy wielkość dawki :) ja mam 170cm i dostałam coś jakby 2 sztuki :) mnie się wydawało że od wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia1111
Jejjj 50 zł za konsultacje to tak dużo??? Ta konsultacja jest potrzebna.. i nie tylko do ZZO! W momencie jakichkolwiek komplikacji uwierzcie mi, że nikt nie będzie Ci robił wywiadu, zmierzą tylko ciśnienie i w moment podadzą znieczulenie, obojętnie czy będzie trzeba wyczyścić po porodzie czy w razie komplikacji zrobić cesarkę, wtedy liczą się minuty/sekundy. W końcu chodzi o zdrowie Twojego dziecka! no chyba, że nie jest warte 50zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spotkania z anestezjologiem...hmmm chyba warto je miec już z głowy niz potem w czasie skurczy odpowiadac na te wszystkie pytanie no i tak jak moja poprzedniczka pisała,ze jak już cos sie dzieje to nie ma czasu na szczegółowy wywiad. Poza tym jesli nagle zachce sie komus znieczulenia to też mozna podać do jakiegos momentu bo potem nie ma sensu więc przeprowadzaj sobie wyiad... o ile lekarz od razu przyjdzie. Może sie okazać ,ze jest juz za pózno na podanie... Nie rozumiem niektórych dziewczyn...chcą rodzić w prywatnej klinice ale szkoda im na cokolwiek złotówki... nie cierpia lekarzy ale idą rodzic do szpitala...to rodzcie w domu z połozną!!!! Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wero NIKA
lusia1111 jejku nie chodzi o to nawet czy dużo czy mało, ale ze powinno być za darmo. skoro zzo kosztuje i tak 500zł to chociaż ta konsultacja mogłaby być wliczona w cenę, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłoby byc wszystko za darmo ale nie jest. Dziewczyny!!! Skoro takie mają warunki to albo je przyjmuje i decyduję się rodzić na łubinowej albo się z nimi nie zgadzam i idę rodzić gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_29
Dziewczyny ja nie wiem nawet czy tu chodzi o to jakie oni mają warunki i ustalenia, bo jak już pisałam, mój lekarz nic nie mówił o konieczności takiego wywiadu, więc może to po prostu zależy od lekarza prowadzącego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój też nic nie mówił o koniecznym spotkaniu z anestezjologiem a pytałam go o to w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×