Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 25 mies do....

PORÓD Katowice - prywatny szpital Łubinowa 3???

Polecane posty

Gość gość
Ja nie brałam rożka ,ale rodzilam teraz w styczniu i dostalam rożek szpitalny tak jak wszystkie dzieci. Nie wiem czy w lecie owijaja w rozek :-) To samo z ubrankami, są szpitalne, ale jeśli chce się ubrać w swoje lub wsadzic w swój rożek trzeba dac poloznym i po sprawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha czyli nie jest obowiązkowy. To super, dziękuję za odpowiedź. Czy są może jakieś mamy z terminem na początek czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z Was rodziła na lubinowej mając nadciśnienie??? Jak poród przebiegał? Miałyście wtedy CC? Dostałyście znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pytanko czy przy planowanej cesarce robią lewatywe? Jak to jest na łubinowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia_zet
Kochane, jeszcze jedno pytanie odnośnie rzeczy potrzebnych do szpitala, na stronie nie został uwzględniony reczniczek dla dziecka czy rzeczy kosmetyczne np do pupy czy kąpieli lub po niej, zabieralyscie coś? Nastawiam się także na karmienie mm czy któraś z mam orientuje się jakie mleko podają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kąpania dziecka nic jedynie chusteczki do pupci a co do mleka nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafa
Potrzebujesz chusteczki pampersy i mozesz krem do pupy. Do kapieli nic nie potrzebujesz ani recznika.a odnosnie mleka na pewno jest z hippa i chyba bebilon i enfamil.ale tych dwoch nie jestem pewna ja karmilam piersia a obok mnie Pani hippa brala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćnr1
Gdy stanowczo oznajmisz że będziesz karmiła butlą to spytają się o rodzaj mleka. Mają chyba 3 rodzaje. Trzeba upomnieć się o tabletkę na wstrzymanie laktacji. Czy któraś z was ma termin na kwiecień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na kwiecień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tez dostała butelkę z Hippa, bo musialam sie przespac, ale wiem ze na pewno jest jeszcze Bebilon. Polecam wziąć butelkę swoja z silikonowym smoczkiem który będzie dziecku bardziej przypominac piers i trudniej mu będzie ssać, bo w szpitalu maja z takim małym gumowym smoczkiem i moja się prawie zakrztusila, w ogóle nic nie wypiła wszystko wypluwała bo za szybko leciało. A dla dzidziusia tylko pampersy, chusteczki i krem do pupy. Nic do kąpieli nie trzeba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia_zet
Dziękuję :) a któraś z mam wybiera się na poródowe końcem maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam pytanko o lewatywę czy przy planowanej cesarce robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa1991
Niunia.zet ja mam termin na koniec maja Ale będę mieć cesarke więc pewnie trochę wcześniej jeśli chodzi o lewatywe to nie miałam przed cesarska a rodzilam 4 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewatywa pewnie jest na życzenie tak samo jak przy naturalnym. Z tego co wiem to przy planowanej cesarce nie można jeść jakąś ilość godzin przed zabiegiem wiec później lewatywa nie musi być wykonana ale na pewno może jeśli Pani będzie sobie życzyła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nigdy nie miałam robionej lewatywy Heheh ale to chyba nic nie boli , podobno odczuwa się dyskomfort ale lepiej ja wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam kilka dni temu na Łubinowej i miałam lewatywę i też się zdziwiłam, kompletnie nic nie bolało, zero dyskomfortu, po prostu ciepełko takie :) Większym dyskomfortem była ilość która potem na wc wylatywała i wylatywała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie absolutnie miałam przy 1 pobycie tyle ze miałam mieć sn a skończyło sie nieoczekiwana cesarką i ciekawa jestem czy robią czy można poprosić zeby zrobili (np czy jest na to czas od przyjęcia na oddział) bo lezałam z panią po cc która nie miała i po cc miała mega problem podawali jej czopki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez miałam niedawno lewatywe, sam zabieg wogóle nie boli, trzeba tylko dobiec do kibelka haha :-) chociaż na toalecie mi się słabo zrobiło na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet po zrobieniu lewatywy przed porodem możesz mieć mega problem po. Ja tak miałam przy SN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Którego lekarza z. Lubiowej polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niunia_zet ja mam termin na 5 czerwca, ale kto wie, może malutka się pospieszy na koniec maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam o znieczuleniu, chociaż może wolałabym posiedzieć w wannie. Któraś miała okazję? Nie mówię i porodzie w wodzie tylko siedzenie w wannie w pierwszym okresie porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi drugą ciążę prowadzi dr Ślęczka poprostu go uwielbiam :) i cesarke też mi robił... co do innych nie wiem bo potem po oddziale jacyś chodzili ale konkretnie żadnego innego nie znam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja siedziałam w wannie i polecam/ Fajna sprawa chociaż wanna średnio wygodna sama w sobie. Z półtorej godziny tam spędziłam, aż do 9cm rozwarcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia_zet
Ja mam termin na 26.05 :) mam traumatyczne przeżycia po 1 porodzie i bardzo się boje :( mam nadzieje ze Lubinowa zmieni traume w mile wspomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaNaCzerwiec
Super z tą wanną. Bez problemu i proszenia pozwoliły Pani siedzieć w wannie? Bardzo bym chciała. można było sobie ciepłej wody dolewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wręcz od razu na starcie położna poleciła do niej wejść, ja niezbyt chciałam ;) I mogłam się spokojnie polewać cały czas ALE uwaga - slyszałam, że tam jakiś bojler jest i przy natłoku ludzi może po czasie braknąć ciepłej wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam szczerą nadzieję że akurat trafię na pustki na porodówce :-) nastawialam się na zzo ale pierwszy poród poszedł sprawnie więc liczę że drugi pójdzie lepiej, a do tego jakbym mogła skorzystać z wanny to super. Boję się że zzo zamiast pomoc mogłoby zaszkodzić, opóźnić akcje itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafa
Polecam wanne ulatwia przetrwac te ciezkie bole.mozesz dolewac wode kiedy chcesz, partner polewa cie dodatkowo woda tam gdzie cie boli jeszcze chcesz. Ja mialam zzo przy 8 chyba cm i polozna ogolnie radziła mi nie brac bo porod pieknie przechodzil ale po traumatycznym ciezkim pierwszym porodzie bardzo go chcialam jesli byla mozliwosc. Dali mi i chwile dali mi odpoczac a po paru minutach zeby akcja porodowa nie ustala podlaczyli mi kroplowke i raz dwa urodzilam. Ale stwierdzam ze znieczulenie malo dalo... nie wiwm czy specjalnie mi mala dawke dali czy to faktycznie tylko ma D likatnie przytlumic bol czy raczej to ze podłączyli mi kroplowke ktora skurcze utrzymywala i nawet przyspieszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafa
Ale jesli natrafisz ze bedzie tlok i kilka porodow naraz to z wanny mozesz nie skorzystac bo moze bc zajeta albo moga trwac wlasnie porody.takie sale z wanna sa dwie.ja teraz za drugim razem trafilam na spokoj i moglam skorzystac ale jak przypomne sobie pierwszy porod to nawet nic mi nie zaproponowano bo nie mialy czasu sie mna zajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×