Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Justyna1400
hehe ja pamietam moją pierwszą miesiączke. to bylo pół roku temu. bylam wtedy u babci. i pewnego dnia zobaczylam brązowe plamy na majtkach. wtedy miesiączka trwala zalednie 1 dzien. ale i tak sie troche niepokoje bo od tamtego czasu mój okres trwa 2, 3 dni ;/ . a chyba powinien trwać wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna1400 przez pierwsze2 lata od pierwszej miesiaczki okresy moga byc nierwgularne ale lepiej zapytaj mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaa xd
Hey jestem ola i mam 12,5 lat.. od jakiegoś tygodnia pojawiła mi się biała,przezroczysta wydzielina.. zaczelam nosic wkladki.. i musze je wymieniac co 2,3 godziny bo mam mokro strasznie. brzuch mnie nie boli ale czuje sie wzdeta na podbrzuszu..nic mi sie nie chce..i owiele latwiej jest mnie zdenerwowac.. czy to znaczy że ZBLIŻA SIĘ MIESIĄCZKA? POMÓŻCIE! ZA ILE SIĘ POKAŻE?..ZA 2 TYGODNIE JADE DO spa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
Olciaa xd ! Nie wiadomo kiedy bedziesz miala okres moze to byc jutro za tydzien albo ZA ROK, ja naprzyklad dostalam miesiaczke jakis tydzien temu (to byla moja pierwsza miesiaczka) a sluz mi lecial juz od ponad 2 lat!! :) Trzymaj się cieplutko 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
nata97! Poprostu: -mamo kiedy dostalas pierwszy okres?? -np. jak mialam 13 lat -aha. :D jak tak sie zapytalam i bylo wszytsko ok. :) pzdr i trzymaj sie cieplutko 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ew.ka
Do "ola__" - to co ja mam powiedziec jeśli pierwszej miesiączki dostałam około miesiąca temu, a mam nie całe 150cm? Do "lelelelelelllel " - jeśli masz cały czas brązowy śluz na majtkach to może to być choroba, zapalenie pochwy lub jajników. lepiej powiedz o tym mamie. PS. Mi w czasie okresu w nocy prawie nic nie ciekło, zapytałam się mamy i powiedziała, że ona ma podobnie. Ktoś chyba o tym pisał.. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomek D dzieki. niechcialabym dostac pierwszego okresu w szkole ale chyba bede nosic do szkoly podpaski 3maj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 12 lat sluz jak wylatuje to jest przeżroczysty a jak zaschnie to jest żółty i mam go od ponad roku włosy tam gdzie trzeba i czy to znaczy ze sie zbliza 1 miesiączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Hej !!!!! Mam pytania!!!!!! Od stycznia (to pół roku) leci mi śluz biały, przezroczysty. A od wakacji jakoś mniej. Mama chce ze mną iść do ginekologa aby wykluczyć zapalenie jajników czy pochwy. Mam włosy tam gdzie powinny być. Mam 164cm wzrosku i około 50kg ważę. Będę chodziła teras do 6 klasy moja mama była właśnie w 6 kiedy dostała pierwszej miesiączki. I mam się nie długo spodziewać okresy ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.......
Ludzie pomóżcie obawiam się o siebie. Nie wiem czy wszystko ze mną jest ok bo mam śluz już dobre 1,5 roku albo troszkę mniej on jest jak zaschnie to jest taki biały a jak wyleci to taki przezroczysty. Jak się myję co zawsze czuję że mam tego śluzu pełno wszędzie. Czasami mnie tak strasznie boli dół brzucha wiecie jakie to uczucie. Boli mnie także głowa i czasami plecy. Boję się że czasem niespodziewanie mogę mieć okres. Czasami czuję jak by się co mi tam lało ale jak pójdę do wc to okazuje się że to tylko troszkę śluzu. W kwietniu coś mnie strasznnie zabolało potem okazało się że w tym miejsu powiększyła mi się dziurka i teraz jest taka wielka. Mam włosy pod pachami a na... no wiecie gdzie to się golę bo strasznie jest ich dużo takich czarnych. Pomóżcie mi bo naprawdę się boję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.............
Odpowiedź do Molcia Chociaż jeszcze nie dostałam okresu ale co wiem od starszej siostry i od koleżanek to one miały śluz tak po 2 lata przed miesiączką. Objawia to się tak masz różne bóle albo ja czasami mam takie że jak chodze to w pochwie czuję jak by ktoś mnie tam cały czas kłuł. Nie martw się ja też jestem w twoim wieku ale noszę wkładki chigieniczne żeby być zabezpieczonym. Ja noszę Discreet albo czasami nawet tampon O.B. żebym się przezwyczajała. Jak chcesz to możesz dla zabezpieczenia nosić tampon ja noszę ten mini pierwszy raz zaaplikownia był trudny ale potem już ok i tak najpierw myjesz ręce odpakowujesz tampon najpierw sobie wsadź w dziurke do pochwy palec i sprawdź jaka jest długa potem wyjmij odwiń sznureczek z tamponu i wsadź tamponik popchaj palcem do samego końca i gotowe tylko pilnuj żeby ci sznureczek wystawał podczas miesiączki też tak rób. Poproś nawet mamę żeby ci pomogła mi na początku pomogła ja się położyłam mama mi zaaplikowała tampon bo myślałam że będę mieć okres ale okazało się że to jakieś nieporozumienie było już miałam wszystkie objawy a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 12 lat sluz jak wylatuje to jest przeżroczysty a jak zaschnie to jest żółty i mam go od ponad roku włosy tam gdzie trzeba i czy to znaczy ze sie zbliza 1 miesiączka odpiszcie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 12 lat sluz jak wylatuje to jest przeżroczysty a jak zaschnie to jest żółty i mam go od ponad roku włosy tam gdzie trzeba i czy to znaczy ze sie zbliza 1 miesiączka odpiszcie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek1234 mozesz sie spodziewac "ciotki" wiec lepiej przygotuj podpaski pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Hej !!!!! Mam pytania!!!!!! Od stycznia (to pół roku) leci mi śluz biały, przezroczysty. A od wakacji jest czasem dużo białego śluzu. Mama chce ze mną iść do ginekologa aby wykluczyć zapalenie jajników czy pochwy. Mam włosy tam gdzie powinny być. Mam 164cm wzrosku i około 50kg ważę. Będę chodziła teras do 6 klasy moja mama była właśnie w 6 kiedy dostała pierwszej miesiączki. I mam się nie długo spodziewać okresy ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Hej !!!!! Mam pytania!!!!!! Od stycznia (to pół roku) leci mi śluz biały, przezroczysty. A od wakacji jest czasem dużo białego śluzu. Mama chce ze mną iść do ginekologa aby wykluczyć zapalenie jajników czy pochwy. Mam włosy tam gdzie powinny być. Mam 164cm wzrosku i około 50kg ważę. Będę chodziła teras do 6 klasy moja mama była właśnie w 6 kiedy dostała pierwszej miesiączki. I mam się nie długo spodziewać okresy ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.............
Ludzie pomóżcie obawiam się o siebie. Nie wiem czy wszystko ze mną jest ok bo mam śluz już dobre 1,5 roku albo troszkę mniej on jest jak zaschnie to jest taki biały a jak wyleci to taki przezroczysty. Jak się myję co zawsze czuję że mam tego śluzu pełno wszędzie. Czasami mnie tak strasznie boli dół brzucha wiecie jakie to uczucie. Boli mnie także głowa i czasami plecy. Boję się że czasem niespodziewanie mogę mieć okres. Czasami czuję jak by się co mi tam lało ale jak pójdę do wc to okazuje się że to tylko troszkę śluzu. W kwietniu coś mnie strasznnie zabolało potem okazało się że w tym miejsu powiększyła mi się dziurka i teraz jest taka wielka. Mam włosy pod pachami a na... no wiecie gdzie to się golę bo strasznie jest ich dużo takich czarnych. Pomóżcie mi bo naprawdę się boję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
~ j............. ! z tym sluzem to jest normalne chyba kazda dziewczyna to ma wiec sie tym nie martw, a z tego co piszesz to mozesz ookres dostac juz nie dlugo ale takze i za np. miesiac :) mowie ci to naprawde nic przyjemnego :( trzymaj sie ciplutko :* 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
a mam takie pytanie: Czy po pierwszej miesiaczce wam tez leci ten glupi sluz??bo mi tak i nie wiem czy to normalne :| 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomek D po krwawieniu tez moze byc sluz najwiecej go jest jak sa dni plodne wiem chociaz nie mam jeszcze miesiaczki nie jestem pewna ale to raczej normalne xD pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychicalxdestruction
Czy pierwsza miesiączka zawsze pojawia się rano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardkorowa
Słuchajcie potrzebuję rady. :> Od kilu dni boli mnie podbrzusze,mam ciągle zły humor i brak apetytu.Po za tym wszystko jest dla mnie bez sensu od tych kilkku dni.mam juz sluz i wogóle . Czy ja jestem jakoś chora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardkorowa
Słuchajcie potrzebuję rady. :> Od kilu dni boli mnie podbrzusze,mam ciągle zły humor i brak apetytu.Po za tym wszystko jest dla mnie bez sensu od tych kilkku dni.mam juz sluz i wogóle . Czy ja jestem jakoś chora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
dzieki nata97 trzymaj sie ciepllutko :* 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
~psychicalxdestruction nie pierwsza miesiaczka nie musi pojawic sie rano ja mialam... nie pamietam :D trzymaj sie cieplutko :*👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek D
~hardkorowa !. nie jestes chora to moga byc objawy przed pierwsza miesiaczka ale to nie jest pewne, nic sie nie mart! :) trzymaj sie cieplutko:* 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardkorowa
dzięki ziomek D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefirowaa
14.10 skoncze 12 lat.Mam sluz,wloski lonowe,pod pachami praiwe nic,piersi juz mi troche urosly (nnossze miseczke AA65),codziennie strasznie boli mnie podbrzusze i brzuch. Czy to znaczy ze zbliza sie miesiaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kefirowaa
A i jeszcze jedno : Czy powinnam nosic podpaski na sluz? bo on jest bardzo obfity i smierdzi czasem ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×