Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość
do fulufka Mój śluz też dziwnie pachniał. Było to rok przed pierwszą miesiączką. Jechał jakimś spleśniałym serem.Myślałam, że to po zjedzeniu u mojej koleżanki takiej kanapki z żółtym serem, ale nie miało to raczej nic wspólnego :) Trwało to jakiś miesiąc a potem ustało. Ale opiriel ma rację: mogą to być jakieś bakterie. do kasiulek8 Nie wiem czy mogę już coś pomóc. Skoro krwawienia z każdym dniem są mniejsze, może to potrwać góra 3 dni (tak mi się wydaje). Zależy to też(jak już tysiąc razy mówiłam :)) od twojego organizmu. Ale według mnie powinna już się szybciutko skończyć :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fulufka
Dzięki za odpowiedzi Mam do was pytanie teraz niedługo będę miała 5 miesiączkę I nie wiem kiedy będe ją miała. Długo będe miała te nieregularne miesiączki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
Mnie teraz bolą piersi i są takie jakieś większe. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
fulfulka Nieregularne miesiączki mogą się utrzymywać nawet przez dwa lata, więc nie martw się - wszystko jest w porządku ;]. donia 01234 Niektóre osoby mają tak, że przed miesiączką mają obolałe i powiększone piersi. Ty może masz tak samo? Jest to normalne, spokojnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilka
Hey mam 11 lat w 3 klasie zaczęły mi rosnąć piersi pojawia się owłosienie w okolicach narządów no i śluz leciał przez 3 może 4 tygodnie przestał w tamtym tygodniu moja przyjaciółka m starsze siochy i one jej mówiły że przed okresem występują plamy na buzi (małe brązowe) ja takie mam i jeszcze poszerzenie bioder od czerwca poszły mi 3 rozmiary w górę bóle głowy oraz ból brzucha nisko oraz ból od lewej strony po żebrami no i z tyłu wyżej niż na wyskości pasa to już to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do wilka Prawdopodobnie ten dzień już szybko nadchodzi :) Mojej koleżance okres pojawił się tydzień po pojawieniu się pierwszych włosków w okolicach intymnych, a mi po roku. To u każdego jest inaczej. A bóle pleców są objawem miesiączki. Szykuj się do tego dnia:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilka
jesli ma nadejść to po gwiazdce zjeżdża się na święta cała rodzina i wgl ale był by przypał A jeszcze o dziwo muszę mieć cały czas coś w buzi z reguły nie lubię jeść no i chce mi się jeść tort z kiszonymi ogórkami (fuj) I byle nie w szkole moja Bf miała i co pielęgniarka wysłała ją do domu w jakiś takich specjalnych majtach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilka
jesli ma nadejść to po gwiazdce zjeżdża się na święta cała rodzina i wgl ale był by przypał A jeszcze o dziwo muszę mieć cały czas coś w buzi z reguły nie lubię jeść no i chce mi się jeść tort z kiszonymi ogórkami (fuj) I byle nie w szkole moja Bf miała i co pielęgniarka wysłała ją do domu w jakiś takich specjalnych majtach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do wilka W spędzaniu miło świąt nie przeszkadza miesiączka. Można założyć cieniutkie podpaski always ultra sensitive i zapomnisz o okresie. A u mnie w szkole dają zwykłą podpaskę, a nie majtki. Co prawda jest strasznie gruba, ale da się wytrzymać:) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
dzięki dziewczyny za odpowiedzi.Teraz wiem że te objawy są normalne bo bardzo się martwiłam że jest ze mną coś nie tak a teraz jestem spokojniejsza. POZDRAWIAM WAS :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Cieszę się że jesteś spokojniejsza ;] Trzymaj się ciepło ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
A mam do Was jeszcze jedno pytanie. W ciągu tych ostatnich tygodni mam tak jakby większy brzuch i na piersiach widoczne są niebieskie żyły :( Nie pytałabym Was ale nigdy nie słyszałam o takim objawie. Boję się... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchaa
do donia 01234 Wydaje mi się, że to nie powód do zmartwień... ale wiesz zawsze możesz pogadać z mamą o tym jeśli cię coś bardzo niepokoi.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchaa
A czy jak się dostanie miesiączkę to po niej dalej jest ten śluz? Bo ja nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
Do Muchaa wydaje mi się że tak. Śluz występuje u kobiety aż do menopauzy (chyba) Ale dla pewności porozmawiaj z mamą Czyli że to normalne i nie muszę się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
do Muchaa Tak, śluz normalnie występuje. Informuje nas o tym kiedy jest owulacja itd. do donia 01235 Nie powinnaś się przejmować. Te żyłki też swiadczą o tym, że piersi rosną i mogą Cię troche boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
dziewczyny . spedzanie milo swiat nie ma nic do okresu . mozna uzyc cienkich podpasek tak jak wczesniej powiedziala gora96:) lub.......tamponu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena *
plmokn a czego ty uzywalas ak mialas pierwszy okres? i czy dostalas 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenka_96
hej.mam 13 lat i wszystkie objawy miesiączki tymczasem jej wciaz nie ma :( . mam obfity śluz. pomoze mi ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeenka_96
mam śluz ponad 2 lata ! włoski tez 2 lata i wiecej :) pryszcze :( itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do Leeenka_96 Poczekaj. Miesiączka niedługo się pojawi. I nie przejmuj się, że inne twoje koleżanki mają okres, a ty nie. Każdy dojrzewa w swoim tempie :) *** Mam jeszcze pytanie, dotyczące wypowiedzi Marlena *. Kiedy można zacząć używanie tamponów? Bo ja mam miesiączkę od pół roku i nie wiem czy to nie za wcześnie. Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
do Marlena* Używałam podpasek always i bella. Miesiączki nie dostałam. Ale mam już śluz owulacyjny, więc myślę, że powinno to nastąpić w ciągu 2 tyg. do gora 96 Spokojnie, możesz zacząć już używać tamponów. Najlepsze są najmniejsze na początek, więc zaopatrz się w o.b mini lub małe tampaxy i do dzieła! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzięki plmokn :) Termin miesiączki wypadał mi na wczoraj i mam okropne bóle podbrzusza, więc czuję, że jutro powinnam dostać okresu. Zaraz pójdę do sklepu i zakupie sobie tampony :) Jeszcze raz dzięki :D Pozdrawiam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmokn
Życzę powodzenia w aplikowaniu ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła.
Jestem w 1 kl. gimnazjum. Też mam ten cholerny śluz- biały. Owłosienie gdzie trzeba tez jest. Ale miesiączki brak. Dziś na pochwie zauważyłam taką brązową palmkę na skórze. Czy to coś znaczy? Z góry dzięki ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia 01234
No teraz już się nie martwię a to powiększenie brzucha to chyba tylko jakieś moje złudzenie :) Poobserwuję się jeszcze przez kilka tygodni i zobaczymy :) Wszystkie moje objawy są normalne i to jest najlepsze ;D Dziękii dziewczyny i nie martwcie się Życzę Wam jak najszybszego zostania kobietkami i wesołych świąt :* PaPaTkI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 00
A czy podwyższona temperatura ciała też jest objawem miesiączki? Ja jeszcze nie miałam i bardzo jej wyczekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 00
A czy podwyższona temperatura ciała też jest objawem pierwszej miesiączki? Ja jeszcze nie miałam i wyczekuję na pierwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek 00
Odpisze ktoś? BOJĘ SIĘ STRASZNIE.......:(:( Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do kwiatek 00 U mnie taki objaw nie występuje, ale na spotkaniu w szkole z pielęgniarką (dotyczącym miesiączki) mówiono, że u niektórych może to być objaw pierwszej miesiączki. Ale może po prostu się przeziębiłaś, bo pogoda nie jest za ciepła :) ?? do miła. Brązowe plamki na twarzy są objawem miesiączki, ale na pochwie? Czegoś takiego nigdy nie widziałam :) Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×