Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość piruśś.
o japier. co to za idioci się tutaj podszywają za mnie!? ; / Makabra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piepsze .. jeszcze ci się nie znudziło to podszywanie ?. A żeby cie pokarało .! PS. Dziewczyny zachasłujcie sobie nicka .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja fructa 11 zmieniłam nicka nie wiem czy wyjdzie czarny ;) a co do tego podszywaczato te jego teksty są żałosne czy to ma bawic ? bo jeśli tak to jest jakaś dziwna osoba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ..;* pisałam jakieś pół roku temu... myślałam ze już nigdy tu nie zajrzę ale.. muszę .. mój okres trwał ponad 2 tygodnie... potem go nie było przez 2 dni i znowu wczoraj dostałam i to taki ze nie mogłam się nigdzie ruszyc bo okropnie bolał brzuch i lało się ze mnie dosłownie jak z kranu... czy to normalne że okres trwa 16 -17 dni...? mówiłam mamie powiedział ze jak tak dalej pójdzie to pójdziemy do lekarza.. ale ja nie mam zamiaru się tam wybierac ...;( pomóżcie ....;(!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziii.;]
hej mam miesiączki od lipca i oostatnią miałam 28.08 do 3.9 i następną dostałam 14.09 czy coś z mną jest nie tak.? powinłam teraz dziś dostać.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziii.;]
hej mam miesiączki od lipca i oostatnią miałam 28.08 do 3.9 i następną dostałam 14.09 czy coś z mną jest nie tak.? powinłam teraz dziś dostać.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QXV
hej ! śluz leci mi już od 2 lat biodra mam niewielkie , obwłosienie łonowe i pod pachami mam,śluz mam czasami przeźroczysty a czasami pomaraćczowy co mam robić ?????? odp. mi szybko plisssssss !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 11 lat
mi rosną piersi i biodra mam włoski pod pachami t tam leci mi śluz często boli mnie brzuch czy to są objawy 1 miesiączki ?? ps. mam tylko 11 lat nie chce jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratuj
Ja ma, przynajmniej tak mi się wydaje, spory problem... owłosienie mam już od jakichś 4 lat, piersi mi też rosną, ale od jakichś 3-3.5 roku, śluz mam już bardzo długo ok.4 lat.. nie raz bolał mnie brzuch miałam te słynne zmiany nastroju ale nadal nic. obecnie mam 15 lat, waże 47.5 kg. a mój wzrost to 169 cm. mam podobno niedowage.moja mama mówi ze nie będę miała okresu dopóki nie zgrubne...... wiem ze te osoby które już mają okres to bardzo żałują, ja bym wolała być na waszym miejscu i zawsze w miesiącu stękac z bólu niż wcale nie mieć tego cholernego okresu... :(( bardzo się denewuje.... 24 lutego 2011 kończe 16 lat, jeżeli do tej pory nie dostane okresu to ide do ginekologa.. mam nadzieje ze jednak dostane..... pomózcie, podpowiedzcie mi coś, może któraś z was tez tak miała i moze w ostatniej chwili dostała okresu, może ja tez jeszcze mam szanse... :( P.s moja koleżanka ma ten sam objaw plus to że ona jeszcze oglądała takie erotyczne filmiki i masowała się, jezdziła tak po krześle przód tył przód tył (tym sprawiała sobie przyjemność)oczywiście nic sobie do srodka nie wkładała, ona sie obawia ze sobie cos tam zepsuła czy cos :P... czy od tego tez moze nie miec okres? coś się mogło stać z jej narządem płciowym i przez to moze go nie miec????? piszcie na g pod numer 28147335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratuj
Hej, dziewczyny dostałam przed chwilą okres!!!!!!!!!!!! Super, Super!!!!!!! Leci mi jak strumień!! już zmarnowałam 2 podpaski! Wreście nie muszę się martwić! ( że nie mam okresu!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratuj
ale ci fajniee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła4
hej, mam problem : gdzies 2 miesiące wczesniej to bylo w lipcu 14 dokladnie zobaczylam na bieliznie strasznie duza plame o kolorze takim bardziej brązowym. no i wlasnie niewiem co to bylo myslalam ze ppierwszy okres ale niemam tego juz 2 miesiące, tylko sluz bialy znow... pomozcie prosze :) bd wdzieczna:) jestem strasznie zdenerwowana i boje sie ze cos jest nietak .;) a i doddam ze przed tym czym niemialam zadnych objawow(chodzi o bole brzucha czy tam czegos innego...):) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QXV
nie wiem co mam robić :( pomóżcie mi pliss!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ratuj : to ci dobrze :) nie musisz się już martwić . ja postanowiłam sobie , że musze przytyć bo mam dużą niedowage . Do fortuna 22 : dawno cie tu nie było . co tam u ciebie ? jakieś zmiany ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sylwia12, to co tam było o tej chorobie endo... coś tam to nie ja pisałam! Wcale sie nie wybieram do lekarza na razie... ale dzięki za troskę;-) Możecie mi napisać jak zastrzeżyć konto? mam już dość tego pajaca co za nas pisze. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, już jest na czarno więc odemnie może spadać, a to o tej chorobie to nie ja... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziii, według mnie to normalne, moja koleżanka też dzisiaj dostała okres w sql zupełnie niespodziewanie bo ostatni miała 11 dni temu... po prostu macie niereguralne, to trochę utrudnia życie bo może zaskoczyć człowieka, ale z czasem się unormuje... ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sylwia14 : to dobrze , że to nie prawda z tą chorobą . już się martwiłam :) a jak tam ogólnie u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikaa(ratuj)
Ja ma, przynajmniej tak mi się wydaje, spory problem... owłosienie mam już od jakichś 4 lat, piersi mi też rosną, ale od jakichś 3-3.5 roku, śluz mam już bardzo długo ok.4 lat.. nie raz bolał mnie brzuch miałam te słynne zmiany nastroju ale nadal nic. obecnie mam 15 lat, waże 47.5 kg. a mój wzrost to 169 cm. mam podobno niedowage.moja mama mówi ze nie będę miała okresu dopóki nie zgrubne...... wiem ze te osoby które już mają okres to bardzo żałują, ja bym wolała być na waszym miejscu i zawsze w miesiącu stękac z bólu niż wcale nie mieć tego cholernego okresu... bardzo się denewuje.... 24 lutego 2011 kończe 16 lat, jeżeli do tej pory nie dostane okresu to ide do ginekologa.. mam nadzieje ze jednak dostane..... pomózcie, podpowiedzcie mi coś, może któraś z was tez tak miała i moze w ostatniej chwili dostała okresu, może ja tez jeszcze mam szanse... P.s moja koleżanka ma ten sam objaw plus to że ona jeszcze oglądała takie erotyczne filmiki i masowała się, jezdziła tak po krześle przód tył przód tył (tym sprawiała sobie przyjemność)oczywiście nic sobie do srodka nie wkładała, ona sie obawia ze sobie cos tam zepsuła czy cos ... czy od tego tez moze nie miec okres? coś się mogło stać z jej narządem płciowym i przez to moze go nie miec????? piszcie na gg pod numer 28147335 nawet gdy jestem niedostępna.. abo odpisujcie na forum błagam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła4
prosze odpiszcze na moje pytanie, jestem strasznie zdenerwowana...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wika(ratuj) : ty pisałaś już wcześniej i mówiłaś , że już dostałaś . ktoś sie znowu podszywa czy o co chodzi ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dawno nie wbijałam . Pisałam ostatnio, że nie mam miesiączki od 3 mies itd. Parę dni temu dostałam w końcu ! Było okropnie ; // I jest, bo nadal mam. Jak mam skąpą to trwa długo, a jak obfitą to krótko. Dziś rano nie było krwi i wczoraj wieczorkiem też nie. A w szkole idę do łazienki, patrzę a tu . . . krew na majtkach. Mój błąd, bo nie włożyłam wkładki :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduśka - ie jest źle ;) Przynajmniej mnie już brzuch nie boli :D Żal mi tego co się pode mnie podszył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
Hej dziewczyny.;* Mam 13 lat.( 1 gim ) Od ok 1,5 roku mam śluz, owłosienie tam gdzie potrzeba. Moje wymiary: 160cm wzrost waga 45 82 cm bioder biust - 77 cm Chciałabym już mieć okres za sobą, martwię się bo moje wszystkie koleżanki mają. A.. i moja starsza siostra dostała w 1 gim w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiaara - możesz za niedługo dostać miesiączki. Noś ze sobą podpaski w plecaku, aby nie było czerwonej wpadki. Ps. Uważaj na takiego jednego wieśniaka. On podpisuje się pod innymi i pisze jakieś bzdury,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
Aha. Dzięki wielkie. No już nosze je w plecaku tak na wszelki wypadek.;) a własnie ok. tydzień temu miałam taki sillny ból brzucha z rana. Jednak po wzięciu tabletki ustał. Myślałam że dostałam okres jednak to była wydzielina. Dlaczego? Pozdrawiam.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×