Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Kwiatuszek ;)
Sylwia 12 - zgadzam się z Fructą . To okres .! Witamy w swiecie kobietek . Gratulacje : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Dzięki Kwiatuszek;) Patrzyłam na moje wcześniejsze posty np. str. 108 jak mi było śpieszno do tego okresu a teraz jak jest to już go nie chcę :P\ No cóż, taki już nasz los... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY!!! pomóżcie! pisałam na forum już nie raz, ale bardzo dawno, dlatego napiszę znowu. mam 13 lat. na początku grudnia dostałam okres. w trakcie gry w Simsy (ok. 17.00- długo po szkole) poszłam do ubikacji i miałam spore plamy na bieliźnie. Okres trwał tylko 1 dzień. wieczorem już nie krwawiłam. nie wiedziałam o co chodzi. czekałam na następną miesiączkę, ale nic się nie pojawiało. Od tamtej pory (chyba 04.12) mam tylko ten śluz, używam wkładek, ale rzadko. minęło już prawie 9 miesięcy, a ja czytałam że od 1 miesiączki może minąć 6 mcy i powinna pojawić się następna. OD NIEDAWNA ŚLUZ JEST BARDZIEJ ŻÓŁTY NIŻ BIAŁY I JEST GO WIĘCEJ i nigdy nie miałam jakiś wielkich paprochów, czasami tylko kilka ale bardziej paproszków ;) piersi rosną mi od lipca 2009 r. PROSZĘ, POWIEDZCIE CO MAM ROBIĆ I CO TO WSZYSTKO ZNACZY. idę teraz do gimnazjum i już szykuję sobie małe zapasy podpasek itd. zawsze lepiej być przygotowanym :) nie chcemy chyba mieć niemiłych niespodzianek ;p CZEKAM NA ODPOWIEDŹ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Do iva_iva ; skoro to trwało nie cały dzień i od tamtego czasu minęło 9 miesięcy to mogło być to tylko plamienie przedmiesiączkowe , ale nie jestem pewna . Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola;
Do iva_iva:Moim zdaniem powinnaś porozmawiać z mamą o takich sprawach napewno cie zrozumie.Trzymaj sie napewno wyjdziesz z tego. Powodzenia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama wie o tym od początku ;p tylko ciekawi mnie to, dlaczego minęło 9 mcy i nic, kompletnie. gdzieś tam czytałam że od pojawienia się pierwszej miesiączki do drugiej może minąć 6 mcy, a gdzie indziej że rok od pojawienia się śluzu. także jeszcze si nie zastanawiam AŻ tak bardzo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Sądze , że było to poprostu plamienie, ale pewna nie jestem . Pozdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
do iva iva zgadzam się z kwiatuszkiem ;) to pewnie było plamienie;) trzymaj się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Fructa a jak tam u ciebie te sprawy ?. jakieś zmiany ?. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda567
hej dziewczyny okres mam dzisiaj dostac ale jak narazie nic. wczoraj do rana bolala mnie glowa i chwilami bylo mi niedobrze nie wiem co mam zrobic moze ktorac z was pomoze mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Do Madgy : nie przejmuj się . okres może spóźniać się nawet 6 miesięcy więc nie ma powodu do obaw . masz przedmiesiączkowe objawy więc nie długo dostaniesz . Trzymaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
kwiatuszek no mozna tak powiedziec . mam mało śluzu i jestem strasznie senna i zmęczona boli mnie głowa . a i w śluzie mam czarne paproszki ;) a jak u ciebie z tymi sprawami ? z ręką trochę lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta ; *
Mam pytanie ;d Jak ja mam staniki o miseczkach B i C różnie to np. wchodzi na mnie 75 B , i dobry jest 70 C ! Normalka czy nie ? A i jeszcze jedno. Jaki krem polecacie na rozstępy na . . . piersiach ? Bo zauważyłam, że zaczynają mi się robić :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Do Fructa ; u mnie też zmiany . mam teraz więcej śluzu , jest biały i rozciągliwy tak jak w okresie jajeczkowania . i też miałam ostatnio takie paproszki . moze to już niedługo :) a zręką dobrze , dzięki , że pytasz :D PS. no ja też jestem ostatnio senna i sie tak słabo czuje alle możliwe , ze to przez pogode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
marta staniki mają po prostu chińską numerację jak zresztą większośc żeczy :S kwiatuszek no żeczywiście może to pogoda ( albo szkoła) tak na mnie działa :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Maarta a ile masz lat ?. chyba jestes trochę za młoda na takie kremy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDTIME ^^
do Kasia14: też miałam tak samo jak ty przez około 5 dni a potem miałam miesiączke : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Hej, mam jeszcze pytanie: W sobotę wieczorem dostałam okres a dzisiaj już jest środa i jeszcze mam. Co prawda jest już dużo bardziej skąpy niż na początku, mam małe plamki ale to nie za długo? A i jeszcze jedno: Czy to normalne że nie leci mi sama krew tylko czerwony śluz ? To jest tak jakby bezbarwny śluz zabarwiony na czerwono bo się tak ciągnie... Aa po nocy mam np. takie glutki czerwone a dzisiaj rano miałam trochę brązowego śluzu... To jest normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Do Sylwia12 : To jak najbardziej normalne miesiączka może trwać 1 dzień a nawet tydzień . Na początku zamiast samej krwi może wystapić brązowy śluz więc się nie martw . ; ] Pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demi 13
hejj co mam zrobić od jakiegos czasu z ..... wydobywa się śluz niewiem czy mam muwić mamie troche śię boje bo morze mnie zaprowadzić do lekarza . czy z powodu śluzu moge mieć mieśiączkę , kiedy nastąpi .POMOCY POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do demi13 Biały lub żółty śluz jest normalną oznaką dojrzewania. Co do miesiączki, może pojawić się za 6 miesięcy, a równie dobrze za 3 lata. Myślę, że dobrze byłoby powiedzieć mamie, jest najbliższą dla ciebie osobą, ona na pewno nie zaprowadzi cię do lekarza- sama przez to przeszła, i kupi ci wkładki. Może zoobaczy w Tobie dorastającą kobetę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demi 13
dzięki OOOrbitkaza rade mama nadzieje rze nie będzie tak żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
W zupełności zgadzam się z OOooorbitką . to jest normalne i nie musisz się martwić . Możesz powiedzieć swojej mamie jeśli jesteś z nią bliską lub nie . jak chcesz . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demi 13
zapomniałam powiedzieć oprucz śluzu swędzi czy to od śluzu (myję się codziennie dokładniemyję ) co to morze znaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Do Demi : wydaje mi się , że to od tego bo też mnie czasami swędziało ale może swędzieć też dlatego , że rosną ci tam włoski . sądze , że to normalne ale niech udzielą się jeszcze inne dziewczyny . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demi13
teras coras częściej wylewa mi śie śluz jest go coraz więcej . Co zrobić mamie nie powiem bo powie rze przesadzam co zrobić .Jestem wystraszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piruśś.
do demi ; Nie masz się czego obawiać, wszystko jest w porządku.! ;- ) Możesz powiedzieć mamie, ale nie musisz. Na pewno przydały by ci się jakieś wkładki, żebyś nie zabrudziła sobie bielizny. Pozd. ; -*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Do Demi : w 100% zgadzam się z piruśś . :) jesli nie chcesz to nie mów mamie ale warto zainwestowac we wkładki .noś je codziennie . kiedy dostaniesz okresu np. w szkole to uchronią cię przed przecieknięciem i zabrudzeniem bielizny . ja tak robie . pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Demi13 ; Zgadzam się z dziewczynami, nie martw się, a mamie nie musisz na razie nic mówić, ja powiedziałam dopiero jak dostałam okres, i właśnie mam teraz do was pytanie tylko proszę odpowiadajcie tylko to czego jesteście pewne, ok ? Z góry dzięki :* Otóż w sobotę miałam okres i w środę już się skończył, tylko że czwartek i dzisiaj jak po szkole jestem z ubikacji to na majtkach mam brązowe plamki, a na papirze trochę brązowego śluzu i mini-glutków;) chciałabym wiedzieć czy po miesiączce takie plamienie jest normalne czy to nie za długo? (jutro minie tydzień tego okresu a potem śluzu) dodam jeszcze, że to mam tylko przez jakieś kilka godzin dnia a na wieczór nie ma w nocy i rano też nic, czy takie resztki okresu w postaci brązowego śluzu są normalne, i czy to już nie za długo ? Plsss :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
może po prostu okres ci się konczył długo i miałaś przerwy w krwawieniu ? moim zdaniem mogło tak byc ;) miesiączka może byc tak długaa :( na forum kiedyś była dziewczyna która miała okres przez 15 dni a potem było już normalnie ;) według mnie reczej nie masz się czym martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×