Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Miley98
Dostałam 1-szy okres 23 lipca 2-gi 16 sierpnia ,teraz jest 3-ci wrzesień i mam na majtkach brazowe plamki na okres chyba za wcześnie?Prosze pomóżcie!Nie wiem co robić a w środę ide na basen ,ale w końcu nie wiem czy mam na niego iść .Pomóżcie!Proszę!Acha biust mi nie rośnie stanął w miejscu i już a nawet w rozmiar A nie wejdę bo jest za duży (stanik oczywiście)?Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
Dziewczyny wiem,że rzadko piszę,a jak już coś napiszę to zawsze to samo, ale ja na serio jestem w (Dziwnej sytuacji) ;/ Miałam 24lipca brązowe plamienie z takim brązowym śluzem przez 2 dni za 28-29 dni to samo tylko trwało 5-6 dni po 18 dniach znowu to samo tylko mniej śluzu,a teraz po 16 dniach mam brązowe plamienie i śluzu brązowego itd. nie ma trwa to już 8 dzień i nie wiem co to;/ Wcześniej pomyślałam,że te wcześniejsze plamienia ze śluzem to było plamienie przed miesiączkowe, a teraz bez śluzu to może początek miesiączki,ale dlaczego trwa on aż 8dni!! Czy to normalne?! Odp.Plis;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Do Miki : tak to normalne . jak pisała wcześniej fructa okres może trwac długo jedna dziewczyna z forum miała 15 dni a potem normalnie więc sie nie przejmuj i ciesz się ze stania się kobietkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika xd
Chodzę do 2 gimnazjum . Nie mam dużych cycków , owłosienie mam ale nie pod pachami , śluz mam jakieś 5 miesięcy ,a brzuch mam taki twardy , myślałam ostatnio że już dostałam , bo miałam mokre majtki ale to był tylko śluz , więc nosze wkłądki w razie czego . Nie wiem czy to takie normalne , bo ja już bym chciała mieć , bo każdy ma a ja nie ;/ ;( moja mama dostała w 8 klasie , czyli wychodzi że 2 gim może dostane ;/ mam taką nadzieję czy może mam cieszyć się tym żę nie mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fructa11
też miałam w lipcu twardy brzuch ale nie dostalam więc nie wiem czy uznac to za objaw ;) ale każda dziewczyna jest inna .myślę że większośc dziewczyn chce dostac okres to normalka ;) bądz przygotowana w razie czego noś w plecaku podpaski . masz większośc objawów ale niestety nie zawsze okres przychodzi szybko;) u mnie wszystkie objawy wystąpiły parę miesięcy temy i dalej nic ... ;) trzymaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Do nika xd : Moim zdanie masz troche za krótko śluz żeby dostać miesiączke . Ja mam już ponad trzy lata jak nie wiecej i ani widu ani słychu , wiec musisz się uzbroić w cierpliwość . Pozdrawiam :D PS. A jak tam w szkole dziewczyny ?. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika xd
to mam się cieszyć że nie mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Do nika xd : Nikt ci nie powie czy masz się cieszyć czy nie . Każda dziewczyna która jeszcze nie ma miesiączki bardzo tego chce . Bądź cierpliwa . Jeśli chcesz to napisz do pani ginekolog na GG (któraś dziewczyna wcześniej podawałą) i zapytaj , ona udzieli ci fachowej pomocy . Pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Okej ; ) aduska96@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
do Kwiatuszek: W szkole tak ogólnie jest ok. ( na razie;D)Jeszcze w tym roku wymyślili nam w 2 gim.Wychowanie Do Życia W Rodzinie;/Na dodatek z chłopakami;/ ale bynajmniej jest śmiesznie i się nie nudzimy;D Na razie martwię się tym,że już 9 dzień mam te ,,brązowe plamienie";/ Wiem,że pisałyście,że to normalne ale i tak się denerwuję;/ I z niecierpliwością czekam na prawdziwą miesiączkę w której będzie występować krew,a nie brązowe ,,plamienie";) Pozdrawiam Ciepło;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Do Majki : a tak wogóle to się chcialam zapytać po co ci mój e-mail . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20lateczka
Dziewczyny nie przejmujcie się że nie macie jeszcze miesiączki. Jak będziecie miały 16-17 i miesiącZki brak to wtedy się przejmujcie. Możecie do mnie pisać na e-maila: sluchajaca_rapu@interia.pl służę radą, pomocą i po prostu pogadać wyżalić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20lateczka
Ja doatałam jak miałam 12 lat. Żadnych bólów, tylko śluz. Idę susiu a tu patrzę krew na majtochach powiedziałam mamie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Do 20lateczka : a jak długo przed pierwszą miesiączką miałaś śluz ?. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Bo wiecie- u mnie ostatnio masakra! Budzę się rano, idę do ubikacji, patrzę- a na majtkach mam wieeelką plamę krwi ! I to w dodatku w kształcie głowy Jezusa! Serio! Z brodą i długimi włosami! Pokazałam mamie- wystraszyła się nie na żarty, kazała m zdjąć te majtki. Potem zaniosła je do naszego księdza proboszcza- a ten mówi, że to cud- objawienie! Jaki przypał!!! Teraz moje zakrwawione majtki leżą w pośpiesznie przygotowmym ołtarzyku i codziennie przychodzą do nas do domu ludzie i je oglądają! Podobno to cud... Masakra, mówię wam, dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Słuchajcie dziewczyny , to na górze to nie ja .!! ktoś sobie po prostu jaja robi . I to wcale nie jest zabawne . Jak chcesz sobie robić żarty to idź do maratonu uśmiechu a nie pisz na forum o miesiączce . Szkoda słów dla takich osób . pozdrawiam :) Zaraz zastzregam sobie nicka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Pamiętajcie- jeśli ktoś będzie mówił coś o plamie w kształcie Jezusa- to nie będę ja!!!! Zastrzegam nicka! Pamiętajcie suczki- dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
Wstydziłabyś się pisać takie głupoty, jeszcze troche i zgłosze cie do administracji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika xd
Nie kłućcie sie laski :) ja jeszcze nie mam miesiączki, ale czekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika xd
ta u góry dziewczyna co pisała to nie ja ! serialnie ktoś sobie żarty robi ! przestać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna;p
piszecie o numerze gg do ginekologa , mozę ktoś wie na jakiej stronie jest , bo 124 stron jest a nie wiem ktora :) z góry dziękuje : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Ja nie moge dziewczyny .! Jeżeli ktoś nie przestanie sie za mnie podszywać to ja przestaje pisać bo to jest do niczego .! Gratulacje dla tej osoby co to pisze .! Poprostu błyska inteligencją . Jeśli sie to nie skończy to żegnam dziewczyny . ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20lateczka
Ja przed miesiączką śluz miałam około 2 lat. Przed samą miesiączka było go bardzo dużo. Jak chcesz to możemy pogadać przez e-maile oto mój adres: sluchajaca_rapu@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 12,5
Siemka to znowu ja ;) Niedawno miałam taki tydzień może trochę więcej ze mnie brzuch bolał ale to strasznie teraz czasami ale nie tak mocno. A jak przyszłam ze szkoły to miałam takie brązowe plamki na majtkach podobno to jest "plamienie" ale czy to już to ??? Napisałam zaraz jak przyszłam ze szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 12,5
O matko! Teraz jedna z tych plamek powiększyła się i przypomina swym kształtem twarz Józefa Oleksego! Jest taka wielka, okrągłą i czerwona (komunista!!). Mam pytanie do was dziewczyny- czy iastnieje coś takiego jak ,,miesiączka komunistyczna"? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
I widzicie dziewczyny . Jakaś osoba sie za nas podszywa za Anke też . Pisze w tym samym stylu . Musimy coś z tym zrobić bo to już przekracza wszelkie granice .!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
Dziewczyny po pierwsze ten ostatni wpis to nie ja pisałam i tak jak ,,Kwiatuszek" jeżeli to się powtórzy pożegnamy się:( Ktoś tu na serio ma narąbane! Po drugie sądzę, że ten wpis powyżej również ktoś inny napisał. Ktoś kto wgl. nie myśli i za przeproszeniem jest Debilem! Żal mi tej osoby która cały czas się za nas podszywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
Znaczy chodziło mi o drugi wpis Anka 12,5 ,że ktoś podrobił,a nie ten Kwiatuszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
ps. podczas miesiączki często wyjadam sarnom z paśnika, też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×