Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość Kwiatuszek ;)
ja mam podobnie, tylko nie sarnom, ale krowom z obory, bo ze wsi jestem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
Żal mi tej osoby która podszywa się za mnie i za Kwiatuszka (powyżej). Ty masz coś z głową?! Jesteś jakaś/jakiś ( nie znam płci^^) chory/a; A po za tym ,to co robisz to w jakimś stopniu przestępstwo chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 12,5
Dobra ja tu na serio pisze i ja się za nikogo nie podszywam tylko ktos za mnie i za innych też zal mi gooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
nie trzymam moczu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
I niestety stolca.Często stolec w płynnej postaci pozostawia za mną ślady gdy powracam do domu o 3 rano z dyskoteki szkolnej klas 1-3:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Słuchajcie dziewczyny, dzięki za pomoc, okres dostałam, forum mi się bardzo podobało i może bym tu jeszcze popisała, ale widzicie co się tu dzieje, nie zdziwiłabym się jakby pod moim wpisem pojawił się kolejny jako Sylwia12... Ja kończę, trzymajcie się ciepło dziewczyny i chyba nie możemy już tu pisać bo wogóle nie wiadomo kto które napisał naprawdę a które to tylko głupi żart... Papa, trzymajcie się, ja już nie wracam więc jakby coś się pojawiło to to nie ja... na 100% Trzymajcie się ;* Powodzenia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
To jeszcze ja, naprawdę, chciałam tylko napisać że mi żal tego co nam rozpieprzył takie fajne forum... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
To było takie fajne forum , a ktoś tak dla jaj wszystko rozpierdzielił za przeproszeniem :( może załozymy nowy temat albo coś bo dalej chce się udzielać na forum ale nie mam ochoty żeby ktoś się za mnie podszywał . Zastanówcie się nad moim pomysłem . pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 12,5
To naprawdę ja zgadzam się na ten pomysł tylko żeby ten "ktoś" się o nim nie dowiedział.! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Nom dobra- umawiamy się, że będziemy pisać w temacie ,,jeszcze nie leje mi się z pipki- co robić?". Zgadzacie się, dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia12
Żal mi ciebie, durniu! Pisałyśmy tutaj o swoich problemach z wyczekiwaniem pierwszej miesiączki, a ty przyszedłeś i wszystko psujesz! Goń się cwelu i ku-rwo pier-dolo-na, szmato zas-rana!!!!!! A żebyś zechł w męczarniach!!! Ty i twoja cała zawszona rodzinka, je-bany trollu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
Ale mu napisałaś!!!! Musiałaś się mocno wkurzyć... Mioże jak to przeczyta-odechce mu się żartów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaa, ale debil! Chyba go normalnie walec przejechał. A tak na serio to dziewczyny, mam na to radę ;) Zahasłujcie sobie nicki tak jak ja xD a ty durniu przestałbyś profanować religię i poszedłbyś się leczyć. Ale chyba na nogi, bo na głowę za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
ja też mam nadzieję że dzieci tego podszywacza umrą w męczarniach, a on będzie musiał na to patrzyć, czego mu szczerze życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Do OOOrbitka : ja chciałam sobie zastrzec nicka . no i na tej stronie moje konto podałam ten pseudonim hasło i jak się zalogowałam to potem nie wiem jak napisać żebym była na tym zastrzeżonym 'czarnym' nicku . bo mi pisze tak jak wczesniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek ;)
Cały czas piszę na ,,pomarańczowo", a chciałabym na czarno Co robić? Chyba przemaluję swój nick markerem na monitorze- wtedy pokażę temu podszywowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to ja kwiatuszek . Niestety tamten nick był juz zajęty . Dziewczyny , też zastrzeżcie sobie nicka i będziemy mogły wreszcie rozmawiać w spokoju bez żadnych podszywaczy . pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20lateczka
A jak sobie mam go zastrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki1996
Trzy po wyższe wpisy nie są moje. Chciałabym tylko powiedzieć że też już nie będę korzystać z tego forum;( ,a więc Pa;* 3-majcie się ciepło;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka to ja Anka 12,5 ale wiecie musiałam zmienić nick no bo ciągle nie będę miała 12,5. xD Nie wiem czy wyskoczył mi na czarno nick bo muszę dopiero sprawdzić i pozdro do tego co to wymyślił.! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek:) :)
Jestem mega podszywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr jabłoński
mam sto imion i sto nazwisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Nowakowski
uwielbiam się podszyawć Szkoda, że zaczerniłyście- ale byóło zabwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×