Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

sylwia myślę, że dostaniesz . nawet dorosle kobiety mają niekiedy nieregularną miesiączkę a więc nie masz sie czym martwic :D zwłaszcza że nie spóznia się długo ;) sorki za błędy ale klawiatura mi się psuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dawno tutaj nie pisałam ale mam sprawe 9 marca dostałam swoją pierwszą miesiączke i tak miałam plame a jak nałożyłam podpaske to nic a potem to samo miałam w kwietniu i dotej pory nie mam okresu co mam robić ży iść no ginekologa czy jeszcze troche poczekac mam 13 lat i chodzi do 1 gimnazjum moja mama dostała okres kiedy miała 14.6 miesięcy a i mam śluz od 3 lat pomocy pliss bym chciała dostać dzisiaj odpowiedz:) Z góry dziekuje:* I pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka 13 uważam że powinnaś powiedziec o tym mamie . myślę że to raczej plamienie bo piszesz że było tego mało . no ale mogę się mylic nie jestem expertem ;) gdyby to był okres to rzeczywiście trochę długo go nie ma . jak chcesz się dowiedziec czy wszystko ok to idz to nic strasznego a dowiesz się czy masz się martwic czy nie. może to trohę krępujące ale i tak musiałabyś kiedyś iśc do ginekologa ;) pozdrowionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość locely
na jaki czas przed miesiączką występuje plamienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość locely
bo ja miałam jakis tydzień temu ok. 2 dni czerwone kropki na majtkach. Teraz już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka nie odpowiem ci bo nie wiem ;( locely no to gratulacje :) wyczekuj okresu może się niedługo pojawic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość locely
teraz mam tylko żółty śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ! Pisałam już kiedyś na tym forum może z 40 stron temu ;] Mam 13 lat . Nie miałam okresu . Mam 152cm wzrostu. Ważę 40 kg. Śluz 2 i pół roku . piersi mi rosną od dwóch lat. Owłosienie łonowe i pod pachami mam . Czy mogę spodziewać się okresu ? Jakieś 2 miesiące temu miałam przez 2 dni jasno-brązowy śluz (chyba małe plamienie) . Czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinkaa możesz dostac miesiączkę ale nie musisz . masz śluz dośc długo i miałaś plamienie więc możesz się go spodziewac ;) ale możliwe że to ''plamienie'' 2 miesiące temu to był prawdziwy okres a teraz się po prostu spóznia bo okres może miec różne kolory ;) no ale nie jestem pewna aż tak dobrze się nie znam . :D :D :D pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ;) No niestety, ale ja będe się odzywać ! Piszcie bez was te forum nie istnieje ! Gorące buziaczki ;) Kinkaa17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spoko :D mam bardzo małą ilośc białawego śluzu . założyłam wkładkę ale chyba niepotrzebnie bo tak mało tego jest :$ ale ogólnie ok ;) a jak tam u ciebie sprawy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha 2
hej :) często oglądam forum chociaż nie mam odwagi napisać mam bardzo ważną sprawe :):( myślę że mi pomożecie w listopadzie będe miała 15 urodzinki:) okres dostałam pierwszy raz około 1 -2 tygodnia sierpnia 2010 roku okres trwał około 5 - 6 dni < przerywany > do tego czasu nie pojawił się u mnie a to już 2 miesiąc od tego czasu Co mam robić trochę się nie pokoje ( mamie tego nie powiedziałam ) Plis pomóżcie mi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze okresy mogą byc nieregularne . nie przejmuj się ;) gdyby okres spózniał się pół roku to byłby problem , ale tak to myślę że nie masz się czym martwic ;) pozdrawiam ;) dziewczyny nie wstydzic się !!! piszcie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1996
cześć :) a ja dalej nie dostałam miesiączki ;( chociaż ponad dwa miesiące temu miałam brązowy śluz :) Kiedy dostanę miesiączkę ?? to czekanie mnie denerwuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła4
doslownie mialam tak samo..i do dzis niemam w lipcu mialam chyba raczej plamienie ale trwalo 5 dni i powiem ze bylo tak ok 2 dni obfite i juz gdzie ok 3 miesiąc odkąd nic niemam ... dalejbialy sluz...aha i troche tez sie wstydze ale powiem tylko ze od jakichs 3 dni w wiadomo jakich okolicach..mam ostre swędzenie dziewczyny niepwiedzialam nic mamie a strasznie sie boje co to moze byc ;((( pomocy!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunia nie da się dokładnie określic kiedy dostaniesz ;D no ale to czekanie to masakra jest fakt :( miła w necie wyczytałam że to może byc od tego że rosną włosy tam ... wykąp się w ciepłej wodzie może to pomoże ;) w każdym razie aż tak się nie znam by dokładnie wiedziec co to 3majcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fortuna : u mnie też dobrze okresu nadal nie dostałam,ale mi się nie śpieszy ;p Forum już trochę ożywa (jupi) ! ;] Śluz jest normalnie taki upierdliwy, że szok . Wszystko jest ok leci mi ty tak, że tego nie czuje, a tu nagle tak lunie mi na majtki masakra. I tylko ten śluz mi robi stracha, że myślę,że to okres. Ty też tak masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła4
kinkaa mam dokladnie tak samo dzieki na odp na moje pytanko troche mnie uspokoilas tyle ze ja juz mam tam owlosienie....w niedziele 17.10 bede miala 14ste urodziny... kurcze a co do tego okresu macie racje te czekanie jest denerwujące... :(( i teraz jeszcze doszlo to...boje sie ze to jakies zakazenie. blagam pomozcie mi bo wstydze sie powiedziec mamie ... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła4: To nie zakażenie ... Mnie też swędzi,ale nie za często . Fortuna miała racje to po prostu rosną włoski łonowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła4
jestescie pewne?:(( dziekuje wam bardzo, hm no niewiem czy rosną ja mam 14 lat i mam juz je...:((( moze faktycznie jeszcze tam jakies dorastają jest to juz od 3 dni:(( boje sie:(( a mam powiedziec o tym mamie lepiej ? bardzo jest mi ciezko:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaara
Macie rację do czekanie jest denerwujące. A ja od jakiś 3 tygodni czuję kłucie w prawym i czasami w lewym boku. Mam biały śluz ( czasami żółty ) Jakieś 2 tyg miałam przez dwa dni plamienie. Moja starsza siostra dostała w wieku 13 lat ( tylu ilu ja teraz ) w grudniu. Czy to możliwe że będę miała wtedy kiedy ona.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła4
kosiara od plamienia co wyczytalam miesiączka moze pojawic sie za kilka miesiecy. nos przy sobie najlepiej zmienne majtki oraz ze 2 podpaski albo 3 . :) ja mialam plamienie (chyba luub pierwsza miesiączke ktora mi sie spoznia) jakies 3 miesiące temu. i denerwuje sie bo do dzis niemam wiec... :(( czekaniee to najgorsze jest..:(( a ja prosze o odp na moje pytanie tam wyzej . :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też miałam plamienie 2 miesiące temu . ugh. Czekanie jest wnerwiające . Ja jakiś tydzień temu niałam na piżamie brązowe coś wielkości ----> o . Co to mogło być ? Skrzep ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×