Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Wiecie co, przepraszam że wracam do tematu, ale jak mogę być 'nieuregulowana'? Te okresy są regularne, a po tym jak poszukałam w internecie przyczyn długich cykli jestem coraz bardziej przestraszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooorbitka; fajnie by bylo gdybyś odpisala: 1. Jakie są przyczyny? 2. Ile masz okres, kiedy dostałaś? Ja ci sie staram pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyny- nie wiem. Wydłużały się stopniowo, pierwszy okres dostałam rok temu w grudniu i miałam potem cykl 29-dniowy. Stopniowo się wydłużał i doszedł do 36 dni. Martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oorbitka: nie martw sie do dwóch lat okres możesz mieć... Taki dziwny...:) a tak poza tym to cykle długie tez są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadam wam pytanko na jutro:) Macie za sobą pierwsza wizytę u ginekologa? Jak tak co on wam tam robił i czy jest strasznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg94
Spokojnie dziewczyny :) Ja pierwszej miesiączki dostałam 6 lat temu a do tej pory skaczą jak szalone między 28 a 33 dni :) To nic dziwnego, w dzisiejszych czasach regularnie się ma niemalże tylko jak się łyka pigułki anty a i to też nie zawsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg94
Spokojnie dziewczyny, większość kobiet ma nieregularne cykle. Ja miesiączkuję od 6 lat a cykle mi skaczą od 28 do 33 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyla ja jeszcze nie byłam u gin. musze się do niego za niedługo wybrać.. :) hah :D hej magg.. witaj na forum :) ile masz lat ? :D jeśli można wiedzieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie dzisiaj straszny ból pleców i głowy ale to zapewne dlatego, że jestem chora :( Śluz dzisiaj średni i biały. A co do Fortuny to ona pisała, że nie będzie jej przez 5 dni bo w góry jedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie byłam u gina. Podobno pierwsze wizyty robią mu osoby które są po stosunku, a wcześniej to nie potrzebne.:P Ale nie wiem:D No chyba ,że ktoś jest chory i ma problemy z mies. Moja koleżanka ma anemię i miała taką dziwną miesiączkę która trwała 2 tyg.,a po 2 tyg krwawienia znów 2 tyg. przerwy i znów to samo. Wtedy skierowali ją do gina i musi brać tabletki anty. na uregulowanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka:*
hej dziewuszki moje dostalam dlugo wyczekiwany 2 okres nareszcie ale jest go teraz tak duzo ze jedna podpaska starcza mi ledwo na 2 godziny a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski . Co tam, jak tam? Któraś się o coś pytała nie ? Jak dalej potrzebujesz odpowiedzi to weź no jeszcze raz napisz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) u mnie dziś mocny ból brzucha, głowy i zmęczenie- wczoraj poszłam spać o 2 a wstalam o 6:(:(:( Karolinka: gratuluje!:) Magg: nie martw sie, wiem ze to dziwnie zabrzmi, bo nam 13 lat a ty 17, ale nie masz powodów do zmarwien do tad aż okres będzie ci sie spoznial:) A co do tego pytania u ginekologa, to pytałam sie bo mama mi ostatnio propoowala, ale ofmowilam:) Słyszałam ze na pierwszej doktor sprawdza jaki typ błony dziewiczej, ogląda jak wyglądają wasze narządy zewnetrznie i wewnętrznie... Jakoś mnie to nie zachęca..:( fujka!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka:*; ciesze się ,ze dostałaś drugą:D Gratulację:) Moja pierwsza tez była tak obfita jak twoja druga:P Długo czekałaś na nią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×