Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość truskawka.truskawka
aduska moglabys sie poradzic lekarza bo masz juz 15 lat a tak gora do 16 poiwinien sie zjawic carmen15 to jest normalny taki sluz. zapewne jesli twoja mam ma naturalnie okres w zegarku bez regulacji tabletkami to mozesz miec tak jak ona. jezeli ma nie regularny mozesz ty tez taki miec. wszystko bedzie wiadome do 20 roku zycia. ale nie oznacza to ze caly czas bedziesz tak miec boi po ciazy moze ci sie wyregulowac. ja mam nie regularny jezeli bedea przerwy miesieczne skontaktuj sie z gin. nastepna powinnas dostac ok 16 jezeli bedziesz miec jakies wczesniejsze lub pozniejsze plamienia to wszystko w porzadku tylko nos podpastki i tab przeciwbolowe. zazwyczaj mnie z 1tydz przed boli biust i brzych to takie moje oznaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
do truskawka.truskawka.. powiem Ci, że kiedys miałam taką serowatą, ale po tyg. mi przeszło i do teraz jest okej.. te grudki były brązowawe..:) do Aduska: oo to witaj w klubie :) znaczy ja można uznac ze miałam 1 okres, lub plamienie,, a Ty już miałaś brązowe plamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
po okresie sluz jest gesty bialy tak z tydz nastepny tydzien powinien byc przezroczysty to jest jajeczkowanie moze byc z domieszka krwi. ostatni tydz przed okresem jest sucho a pare dni przez pojawia sie sluz z kria lub brazowa wydzielina a pacnie tak jak klej w sztyfcie niue ma powodu do obaw. jezeli pojawi sie zielona lub biale grutki lub swedzenie i pieczenie trzeba sie zwrocic do gin . carmen15 najlepiuej notuj sobie kiedy dostaniesz okresu beda wieksze szanse na wyliczenie kiedy moze byc nastepny. ja notuje od 4 lat ale nigdy nie wypadl tego samego dnia. w ciagu roku powinien byc 11do 13 razy.notuj kazde krwawienie czy plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :p widze że nam sie forum rozwija :) co tam u was u mnie zero śluzu (co jest ?) ale sie tak bardzo tym nie przejmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen15: miałam plamienie jakiś tydzień przed świętami :) a 15 lat mam dopiero od tygodnia także się narazie powstrzymam od pójścia do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
do truskawka.truskawka. to 1 plamienie notuje, nie swedzi mnie, ani nic, serowatej nie mam, tylko taką biało-bezbarwna, ale malo.:) jaka jest zazwyczaj wydzielina miedzy jednym a drugim okresem? i jest jej mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od paru lat też zapisuję . Na początku się wstydziłam żeby mi nikt tego nie oglądał więc zaczęłam pisać sobie na poczcie. W kopiach roboczych . Piszę zawsze tak : np. : 11.02.2000 r. - 16.02.2000 r, 12.03.2000r. - 19.03.2000r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
moga pojawic sie od czasu do czasu skrzepy czyli takie strzepy miesa jest to normalne chyba ze pojawiaja sie bardzo czesto. jedno z metod ktore nieraz mi pomagaja jest wyczucie takiego speczywicznego zapach dwa dni przed. czuje go jak siedze np na lekcjach.nie za kazdym razem musza was bolec piersi czy brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
do lolcośtam bo hehe nie pamietam: a jak u Cb wygląda sytuacja? Tzn. miłąś plamienie/1 okres/ 2? do aduska: mhm, a to plamienie miałąś duze i brazowe z krwia?? aa to czekaj teraz na drugi:) a jaki masz teraz sluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
Do metamorfoza01: wiem, dzięki za odpowiedzi:) a ty lol; ) w jakim jestes wieku?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm :) miałam już 2 tera tylko 3 i będę spokojana lecz niestety nieregularnie ten 2 okres wystąpił :)ja zawsze przed okresem mam zero śluzu i troche mnie boli podbrzusze :) a ty carmen u ciebie wszystko ok ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
pisalam wyzej o sluzie chodz to nie jest regula i w zaleznosc od typu naszego organizmu sluzu jest u innych wiecej u drugich mniej. tak zapisywanie jest dobre mozna zawsze pokazac lekarzaowi i tez tak pize np12.11.2010 do 12.12.2010 i jeszce wyliczam co ile dni mam ostatnio mialam okes 24 listopada pozniej 15 grudzien i teraz 8 styczewn mam nieregularny. dziewczyny pamietajcie ze jezeli bedzie wam sie pojawiac jakas wydzielina z sutkow to nalezy skonsultowac sie z lekarze bo to moze byc powod np nieregularnych okresow to tak na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
DO ADUSKA: ja miałam raz bardzo duzo, raz niewiele przez jakies 4.5 dni .. :) krwi tylko glutek jeden hehe:) czekam na drugi teraz. ja 16 urodziny mam za 8 miesiecy dopiero:P takze nie boje sie narazie:) do LOL:) ja miałam pierwszy (Takie plamienia brazowe troszeczke krwi) czekam na drugi, i własnie tak jak ty nie mam sluzu wgl , tylko troszke czasami boli mnie głowa .. drugi mam dostac dopiero14 lutego :D walentynki ahaha, ale to nie pewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
Do truskawka.truskawka:) z sutków nic nie mam na szczęscie:) ja mam narazie brak wydzieliny :) bede pisałą jakby cos sie działo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to plamienie miałam jakieś 2 dni. i tego śluzu nie było za wiele . Ja mam 16 za rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg94
Jaki powinien być śluz na kilka dni przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magg. : ja go nie mam wcale (przed okresem) ale jak ktoś ma to raczej taki gęęęstyy no i ciąąągnący się :D mi sie tak wydaje bo przy 1 tak miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
ja włąsnie weszłam do łązienki i mam troszke sluzu takiego biało-bez:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg94
do lol :) ja mam okres od 6 lat ale zmagałam się z grzybicą i teraz juz nie wiem jaki powinnam mieć a planowany okres 31.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
Magg94 sluz przed powinien byc gesty bialy moze byc takze brazowy a ciagnacy przypominajacy kurze jajko jest dwa tyg po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka.truskawka
Magg94 tez zmagalam sie z grzybica i tez nie wiedzialam jaki powinien byc do poki tego nie wyleczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg94
truskawka, dzięki za odpowiedź, to pewnie okres na dniach (mam nadzieję, że się nie spóźni ze stresu) bo mam właśnie białawy śluz, ani to to lepkie ani gęste :) a grzybicę wyleczyłam właśnie w okolicy 2 tyg po okresie poprzednim bo jak miałam ciągnący to był z serowatymi grudkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magg94
lol: ) tak, mam 17 lat :) pamiętam moje przerażenie na pierwszą miesiączkę:D bałam się że coś sobie złego zrobiłam a mamy w domu nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen15
czy kto ma 17 lat? :) - do LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×