Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

carmen ty jesteś z podkarpacia ? ;) tak wogóle ale się forum rozkręciło ... to już 200 stron ! :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol mnie nie zagniesz ... ja jestem ... 102 strony przy czym wcześniej miałam inny nick :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD jakiegos czasu ten nr plącze sie tu jako nr gin, ale raczej ej nie ma caly czas, wsyztczy mowia ze jest super:) to do LOL tak ejstem z podkarpacia, ty tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z gliwic, ale mieszkam w Warszawie;) Fortuna: wow! Ja jestem 40 stron;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih to fajnie;) MAatyla : chcialabym, ale wiem, że trzeba czekac:D z chłopakiem jak z okresem, predzej czy pozniej sie pojawi i pozniej juz tylko bedizesz miała go dosc hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen hehehehe niezłe :D maatyla no długo tu siedzę :) dawniej miałam nick fructa :p i podobał mi się bardziej niż obecny ale jak chciałam go zahasłowac to był zajęty :( właśnie ... skąd się wzięły wasze nicki ? imiona czy ksywy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe dobre nie , sama wymysliłam :d ksywy, nie chce podawac tu mojego imienia, wole byc anonimkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój "lol" po prostu nie wiedziałam co robić i zawsze mówiłam sobie :no LOOOOL CZEGO JA JESZCZE NIE MAM OKRESU" no i tak to jakoś było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam sok fortuny ( śliwkowy ) i stąd nick . 22 to moja szczęśliwa liczba :) niezbyt związane z okresem ale trudno :) carmen jesteś boskaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fortuna22 - dzieki hahah, w realu jest ze mna gorzej, a tak serio to probuje dokonczyc ogladanie filmu na necie i sie scina ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak analizuje wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku, ze jestem najmłodsza....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmen: nom miałam teraz na 3 czekam :) ja mykam ide spać :) papaaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee maatyla . ja jestem niestety najmłodsza , ty masz 12 ,5 ja 12. ale jestem tu najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×