Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

hej dziewczyny! Własnie wróciłam z gór i dlatego nie pisałam Przedwczoraj miałam tak dużo białego śluzu,a wczoraj wogóle i dzisiaj tez go nie ma. Co sie dzieje? piszcie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka: wydaje mi sie ze będziesz miała okres:) ja tak mam przed okresem:) na początku miałam go straaasasdznie duuuzo, a potem nic..... A po 3 dniach krew, a potem czarno- brazowo- krwisty śluz....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: zaopatrz sie w Podpaski:):):):p A tak poza tym tak mnie boli i kluje w jajnikach ze chyba umieram....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia: gdyby te 2 okresy nie były tak skape to pomyslalabym ze jest wszystko ok,jednak było tak mało ze wystarczały mi 2 wkładki na Dzien....:( Matko ale mnie boli lewy jajnik ze umieram!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , co u was ?u mnie zero śluzu zero bólów itp. ja już tak mam od poniedziałku ! CO się dzieje ?!zwykle mam dużo śluzu i okropne bóle teraz zero ! co jest ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny mam do was jedno pytanko czy trzeba miec włosy pod pachami by dostać okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia: ja jestem, to może tez za nie długo dostaniesz:) czytałam ostatnio, ze tak mniej wiecej tydzień przed okresem jest suchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem . co do twojego pytania to moje kumpele co mają to mają włosy pod pachami . ja mam ale nie aż taki wielki busz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×