Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

do moniczka : ja też sie masakrycznie wstydzę a co do mileny znaczy sie mojej kol. to dzięki w jej imieniu że odpowiedziałyście :) ja tylko na chwile mykam paa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do moniki : jak ja sie wstydziłam jej powiedzieć o staniku :D haha :D a co do okresu to sie sama domyśliła że coś się ze mną dzieje i zapytała czy mam jakieś bule itp. no i wtedy jej o tym wszystkim opowiedziałam a na 2 dzień miałam okres :D haha :D wiem dziwna jestem :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ostatnio wyczytałam ze braziwe plamy to może być zaschnueta krew...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu zawsze gdy ja coś pisze to wszyscy sobie idą?:( Jak mnie nie lubicie to napiszcie, to nie bede już pisała i "wypisze" sie z forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyla - lubimy Cię! :*** jestem juz kochana:P tylko pisze notatki na chemie:D ale co? aa ze u mnie to nie mogła byc zaschnieta krew, bo jak sie podcierałam, to to było brazowe i takie sluzowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ciekawego, zadnych bóli, czekam do 2 okresu niby 14.02 , tylko troche sluzu biało-zółtego jakby mi ktos korektorem przejechał po wkładce/majtkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do OOOrbitka - a ja z niecierpliwosca czekam na 2 okres zeby wiedziec ze 1 to był faktycznie... ;/ hehe :D a Ty juz chyba duzo miałąs nie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: a ja na trzeci!;) Ooorbitka: cieszę sie razem z Toba Sylwunia: u mnie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: i dokładnie z tego samego powodu z niecierpliwością czekam:) ten trzeci musi rozwiać wszystkie moje watlpliwosci:):):) niech będzie obfity i krwisty!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam.... Was nie ma to ja tez ide...bede około 18.00 bądźcie!!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×