Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Fostruna: to tak jak Moj brat:)! Dobra ja ide wziąć prysznic, a potem wpakuje sie do wyra i lulu:):):) nareszcie pójdę wcześniej spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranocka:) Carmen: przed chwila znalazłam: pierwsza miesiaczka z owulacja najczęściej pojawia sie w trzecim cyklu;)! To moja szansa;):);)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi, to dobrze, miejmy naidzje ze tak bedzie. ale nie przejmuj sie jak tak nie bedzie, :* rownie dobrze moze byc w 4 kolezanko :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -xdE-
A mnie się wydaje, że za kilka dni pierwszej miesiączki dostanę, bo mnie czasem trochę boli brzuch, jakiś czas mam śluz, a wczoraj był już taki jasnobrązowawy. Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jesteście ?? :) u mnie śluzu mało (z resztą jak zwykle :D) i boli mnie lekko głowa a u was co tam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Xde - zależy ile było tego sluzu brazowego? jak mało i przez jeden dzien -plamienie czyli do 6 miesiecy dostaniesz okres. jak duzo ale tez jeden dzien - plamienie czyi tak jak wyzje ale jak duzo przez pare dni to okres:) mam nadzieje ze pomogłam :) DO MAatyla - ojć, wracaj szybko do nas!: * do LOL - ja w sumie ie wuiem jak bo jeszcze w łóżeczku hehe:P ale troche mi niedobrze było ;d na kiedy masz niby termin 3 okrs? na 12/14 .0 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też masz ferie? Tak mnie głowa bolała na dwa dni przed okresem ; /// ze nie mogłam wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie teraz masakrycznie booolii :( nom mam ferie ale nudy że szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile jeszcze ferii masz? mnie tak samo bolało, polecam syropy dkla dzieci na goraczke, pomagaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Co u Was ? Mi właśnie zaczynają się feerie (od niedzieli) :D fortuna22 - dostałaś okres ? Ja nie :( Nadal tylko śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyna nie ale czekam . gdyby to plamienie było okresem to drugi powinnam miec 22 grudnia . ale nic nie było . no i czekam nic niestety narazie nie ma . a ty miałaś już pierwszą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja też powinnam iśc w poniedziałek do szkoły ale nie ide bo mam zapalenie oskrzeli :( Ale przynajmniej dłużej w domku posiedze :D U mnie dzisiaj żadnych bóli, śluzu srednio. Strasznie sie rozpisałyście wczoraj. Musze nadrobic jeszcze ze 3 strony ; pp Fortuna sie pytała o hobby: śpiew, taniec i SIATKÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×