Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

w sensie urodziny ;) hehe . ja spadam bo mnie brat zgania ;P papapa kochane oby miesiączka niedługo do mnie przyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooorbitka: a co wtedy robisz? No bo ja po prostu sie z bólu zwijam.... Gorąca kąpiel pomoże???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedziano: 2010-06-02 14:06:33 To dopiero początki okresu . nie martw sie . potem dopiero zacznie sie taka prawdziwa miesiączka . noś na razie wkładki . podpaski dopiero potem . ; p To na górze to odpowiedz kogoś z jakiegoś forum, jedna dziewczyna napisała ze Miała przez 5 dni brązowy z krwią, a czasem nawet sama krew:) to odpowiedz, strasznie mnie to ucieszyła ta wypowiedz:) ta dziewczyna ma taka sama sytuacje jak ja!:) czyli odpowiedz jest do mnie!:):):) Ej co mam zrobić z tym jajnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Ale dobrze!;) Oorbitka: jak tez CIE boli czasemjajnik to weź se gorąca kąpiel! Bardzo pomaga:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kochane! :* czyli tak jak mowiłam, pierwsze okresy moga byc brazowe, a pozniej dopiero krwiste?;> ja mam malusio prawie wcale włosow pod pachami .. ;/ za to łonowych duuzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] agentkaa Hm. Nie wiem jak jest u Was ale ze mną było to tak że pierwszym objawem był ból brzucha. Ból był tępy po lewej stronie dołu brzucha a potem dostalam wydzieliny ktorej jeszcze nie mialam. Tzn. od jakis 2 lat mialam bialawa wydzieline ale teraz byla ona przezroczysta i rozciagajaca sie (sluz plodny) porozmawialam o tym z mama ktora powiedziala mi ze chyba mam plodne dni i ze za mniej wiecej 2 tygodnie moge dostac pierwszy okres. Ale jakos tak tydzien po tym zobaczylam brazowa wydzieline. naprawde bardzo sie wtedy wystraszylam okazalo sie jednak ze niepotrzebnie. Poszlam do lekarza ktory powiedzial mi ze to jest okres bo pierwsze miesiaczki moga byc brazowe. I faktycznie to byla miesiaczka bo po dniu zrobila sie krwisto czerwona. ;D Więc nie ma się czym przejmować tylko czekać ;D Widzisz, pierwsze meisiaczki mogs byc brazowe - > powiedział to lekarz!! jupi! :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: a ja myślałam ze: 1. Miałas sam brązowy śluz No i na początku krew...... 2. Ze wstydzisz sie gadać o takich rzeczach z mama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o co chodzi ;> :D to nie ja pisałam :** to jakaś babka z tego forum, tylko kiedys kiedys, włąsnie znalzałam, to nie ja , nie okładmuje was,:* to jakas agentka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: coś ty!!:) nie tylko uczę sie do polaka- ale zaraz ta babka o ty, czy jak- nie kapuje... [jestem blondynka]:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię, że to jakaś babka pisała, że właśnie lekarz jej powiedział, że pierwsze miesiączki są brązowe, dopiero kolejne ( 3/4/5) są z krwią. U mnie faktycznie 1 była brązowa tylko w pierwszy dzień był glut, i tak boję się mamie powiedziec:) a jak u Cb samopoczucie?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz w g orę, odpisałam :P to nie JA , jakas babka z tego forum ale z kiedys!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: aaaaa dzięki:) a u mnie ok:) straaasznie mnie jajnik bolal ale se wzięłam kąpiel to przestal:) a u cb? PS: Jestes na mnie wkurzona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×