Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Gość funix*
ja jestem bardzo zadolwolona z zakupów, wgl jak bede następnym razem kupowic to ide sama i do rosmanna na 100% bo always są 2 zł teńsze niż w innych drogeriach, czy w supermarkecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
her name is marta, no wlasnie sie kapnelam, ale dopiero jak juz wyslalam odpowiedz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ja mam żel z Ziaji pomarańczowy;) wszystkie z Ziaji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funix * - ja właśnie też, już się chyba tego stresu pozbyłam. Luzik pełny, tylko poczekałam aż sobie pójdzie ochroniarz, bo stał przy podpaskach akurat przy tych Belli i nie chciałam przy nim podchodzić :P W Rossmannie właśnie kupowałam :) Tam najlepiej, największa drogeria, dużo osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ja pierdziele, pewnie znając moje szczęście to dostane okres jak bd siedziec na rozpoczęciu, albo w piatek na jakies lekcji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pewnie znając moje szczęście rozboli brzuch w środku rozpoczęcia i będzie lipa. ;[ Chyba jutro założę 2 podpaski, żeby nic nie przemokło. funix * - na wszelki wypadek załóż wkładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ja nosze codziennie wkładki:) : O nie wiem czemu tak, ale wychodzi to:O (bez spacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
słyczałam że dobrze jest zrobic kilka brzuszków, nie przesadzać, ale z 10 może pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak dotąd zawsze okres dostawałam rano, więc wiedziałam czy do szkoły założyć podpaskę czy nie; ) mam nadzieję ,że teraz też tak będzie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
ja pierwszy tez dostalam rano, wieczorem miałam bardzo brązowe plamienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
dobra ja lece, jutro wejde ale nie wiem kiedy:) buziaczki, funix:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już kończę, bo muszę przygotować ubrania na rozpoczęcie i ogólnie wcześniej się położyć spać :O. Masakra, nie dość, że mam okres akurat na rozpoczęciu to jeszcze po rozpoczęciu mam obowiązek uczestniczyć w jakiś dupnych uroczystościach miejskich. Zajebiście po prostu :O Pozdrawiam Was, idę się przygotować na jutro. ;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 12 lat prawie 13 i ide do 1 gimnazjum i mam owłosienie pod pachami od roku , a w miejscach intymnych od 1,5 roku . Piersi zaczęły mi roznąć od początku kl.5, a śluz biały i żółty pojawił mi się 6 mięsięcy temu, a teraz pojawił się śluz brązowy 2 dni temu na początku było go dużo potem było już mało, a dzisiaj znów jest go dużo, ale ten śluz jest bardziej żółto-brązowy, czy brązowy śluz oznacza, że niebawem będe mieć miesiączke? To by było fatalnie bo jutro zaczyna się nowa szkoła ;( proszę o wasze porady odpiszcie mi jak najszybciej czy to może być oznaka miesiączki dodam jeszcze, że z 2 tygodnie temu kręciło mi się w głowie miałam dreszcze, bolało mnie coś z boku być może jajnik, miałam i mam duży apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
nie wierze że udało mi się wstać o tej godzinie:D klarion: ja wieczorem miałam brązowe plamienie, a juz rano okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
klarion, nie ma za co, po to jest forum:) hehe ja już po rozpoczęciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja miałam brązowe plamienie pól roku ( od 24.06.2010 do 24.12.2010r) 25.12.2010r dopiero dostałam pierwszej miesiączki. Ty oczywiście możesz dostać za miesiąc lub kilka dni; ) Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×