Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Odpowiem jak na inne powyższe pytania . Miesiączkę dostaje się w różnym miejscu do 16roku życia . I nikt ci nie stwierdzi terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkara
Hej wydzieline śluzową mam od 2,5 roku włosy pod pachami od 1,5, a łonowe nie pamiętam,a okresu jeszcze nie mam, a o 3 dni jak się załatwiam to trochę krwi czy to objawy 1 miesiączki.? POMOCY>! PLIS!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
cesc dziewczyny,kitkara nie jestem pewna ale to może być już prawie miesiaczka! Wiec miej przy sobie podpaski i nos wkładki higieniczne !! A tak wgole to codziennie mam hurtowe ilosci sluzu o co kaman??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassi13
a czy trzeba miec wlosy wiadomo gdzie,by dostac okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
tak to jest jeden z objawow miesiaczki..A dlazego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikusia11
Hej ja od prawie roku mam mokre majtki to jakby śluz nawet czasami czyje jak mi leci ;( Pare tygodni po szkole bardzo byłam śpiąca i zmęczona. Nie wiem dlaczego prawie od roku ma ten śluz. Czuje jakbym popyszczła ;D Ma kolor jakby żołtawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co u Was ? Ja niestety przed chwilą dostałam okres :(. Ogólnie to pewnie dlatego dziś ciągle łaziłam do łazienki, bo chciało mi się sikać. xD Niestety sobota to 3 dzień okresu i jednocześnie najobfitszy ( 1 września kiedy był najobfitszy na rozpoczęciu roku zakrwawiłam całe majtki i ślady były też na rajstopach, a miałam podpaskę tylko 3 - 4 godz. i była chłonna bardzo. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może opiszę jak ja dostałam 1. miesiączki. Więc tak. Wstałam rano moje majtki były czyste nic się nie zanosiło na okres, ale gdy się potarłam zauważyłam coś brązowego. Nie przejęłaam się tym zbytnio. Później szłam na pogrzeb. Przyszłam z pogrzebu patrze coś brązowego na mojej wkładce, bo nosiłam wkładki, więc założyłam nową wkładkę. Po paru godzinach ide do toalety patrze znowu coś brązowego. Ide do mamy a ona mi mółwi że to okres. :)Było to 25.07.2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka :) Marta niestety :( mój pierwszy nie był obfity wcale , ale najwięcej miałam w 1 dzień . A teraz mi się spóźnia tydzień , chociaż w sumie to będzie mój drógi dopiero więc normalka :) dorka115 nie wiedziiałam że dostałaś ;) gratki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
Ja chce dostacsiaczki....Widzialam jak ty sie przejmowalaas fortuna ja tez tak mam Erh.... PS ILe masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
hejo hejo hejo! jestem jednak, chciałam wam napisac ze dzis dostałam 3 okres! ogólnie to czuje śię świetnie, bo stwierdziłam ze lubie mieć okres. w gimnazjum jest zupełnie inaczej, tu już wszystkie dziewczyny z mojej klasy mają, więc czułabym sie napewno źle nie mając... tak co do naszej wczesniejszej rozmowy, mam panią od w-f która każe ćwiczyc na lekcjach, ale jak idziemy na basen i jakaś dziewczyna jest dwa razy z rzędy niedysponowana to nic nie komentuje, bo wie jak to jest:)) julietta12 nie martw się, ja już też miałam taką faze ze cały czas szukałąm w internecie objawów itp. ale w koncu mi przeszło i.... dostałm:) fortuna22 mi sie drugi spóźnił prawie 2 tygodnie:D troche mam dużo nakuki ale sie postaram częściej wchodzić, tylko piszcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
no ja pisze ale wiesz jak z ta szkola..;() Al efaze owszem mam:)) I trudno mi o tym zapomniec a zdaje mi sie ze okresu szybko nie dostaneBo chyba jestem za chuda-31kg.:( Cholera,kurde fajnie macie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
byłam na basenie dzis z kolezanką i się troche wkurzyłam bo zaczynam mieć włosy w okolicach bikini i to widac w stroju kompielowym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julietta12 - 13 lat niecałe ;) funix* ja właśnie też zauważyłam że lubię miec okres .teraz mi się "spóźnia" i w sumie to mi go bakuje :O ___ALA___ dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici;*
funix* nie martw się włoskami każda dziewczyna musi to przejść , postaraj zakładać inny strój to może nie będzie widać też uczęszczam na basen i to co tydzień na trning lecz staram się zakładać takki strój żeby nie było widać . Kitkara mam podobnie i dowiedziałam się że mogę dostać nie długo więc noś ze sobą podpaski do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkara
sorki pomyliły mi się login z tym wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olina123
Błagam pomóżcie mi !!! Mam owłosienie łonowe i pod pachami od 3-4 lat, ten białawy śluz od 2 lat, rosną mi piersi i mam szerokie biodra. Mam 12 lat, 60 kg wagi i 170cm wzrostu. Ostatnio miałam czerwono-brązową wydzielinę z pochwy, dość obfitą przez dwa dni. Czy to miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia;*
Wydaje mi się , że tak Olina123 idź powiedzieć mamie może ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olina123 tak to był okres. Gratulacje ! :) powiedz o tym mamie , powinna wiedziec że dostałaś. no i sobie zapisz w kalendarzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o poradę
hej dziewczyny! kiedyś już tu pisałam nie wiem czy pamiętacie. dla przypomnienia - rosną mi piersi, mam owlosienie łonowe i pod pachami, wydzieline z pochwy rózna żółtą, brązowa, z malymi krwistymi plamkami. kiedy tak okolo mogę dostać pierwszy okres? wiem ze to sprawa indywidualna ale moze pomozecie z wlasnego doswiadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o poradę
nigdy dla mnie nie będzie normalne że chlop chłopa je.bie w d*upę nigdy ku.rwa żaden lewak mnie nie przekona ,ze to normalne! miejscem fiuta jest mięciutka ci.pka a nie obsrana du.pa kumpla! zadaniem fiuta jest kopulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
taaak i nikt nie wie że to był podszywacz....:/ prosząca o porade1: mysle ze to juz niedługo, według mnie to góra rok, ale to nie oznacza ze nie możesz dostac za miesiąc:)) pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o poradę
dzięki! tak właściwie to nie wiem czy to nie już bo wczoraj wieczorem w toalecie zauważyłam na papierze duzo krwi, czy to byla miesiaczka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
jeśli było jej dużo to raczej okres. gratulacje! witamy w naszym gronie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulaa098
Cześć. Pisałam tu kiedyś, oj dawno to było, w tamtym roku, bo wtedy dostałam pierwszej miesiączki. Pamiętam Fortune22, ona mnie chyba nie, miałam wtedy nick "Jula" czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
dzula po twoim nicku wnioskuje że masz 13 lat, czyli tyle co ja:)) fajnie że wróciłaś na forum, ja też pisalam tu w tamtym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietta12
Pomocy dziewczyny!! 4 dni temu kiedy weszłam do wanny(przed tym zrobilam siku) usiadłam i zrobiłam pochwa takjakbym chciała sikać(oczywiscie nie chcialam)i co zobaczzyłam?? z pochwu wuleciała biała smuga długa i pływająca w wannie ? Co to moze byc wydaje mi sie ze to sluz ale oczekuje fachowej pomocy HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzulaa098
Tak, mam 13 lat : ) Julietta12 : To był śluz. Ja mam tak w cyklu miesiączkowym, że po miesiączce śluzu nie mam, potem jest w niewielkich ilościach, w połowie cyklu jest go dużo i jest ciągliwy, potem zanika i dostaje miesiączki. Właśnie teraz mi zanikł i spodziewam się już okresu :) Zasadnicze pytanie, czy miałaś już miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funix*
dzula mam tak samo jak ty julieta też myśle że to był śluz, chociaż sama nigdy nie miałam takiej sytuacji jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×