Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Hej laski! Jak tu się pozmieniało, ale co się dziwić jak byłam tu ostatnio pół roku temu.Dzisiaj znalazłam chwilke i zajrzałam na forum. Przed chwilą świętowałyśmy 200 stronę a teraz juz trzy setki za nami..XD Pozdrawiam te dziewczyny, którę mnie pamiętają, bo rozmowy jakie tu z nimi prowadziłam bardzo mi pomogły ^^:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jaak ja tu dawnoo nie byłam.. mam tyle problemow ze szkodaa gadać. A jestem ciekawa czy ktos mmnie pamieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu ja zadam dlugie obszerne ppytanie, no mam problemy z okresem Pierwszy okres dostalam w styczniu tego roku, byl sredni. drugi dostalam dopiero w lipcu - byl strasznie skapy a trzeci dostalam 30 listopada. wiec zacznę tak, nie wiem czy jest coś ze mną nie tak. Okres juz mozna powiedziec ze mam rok a w trakcie tego roku dostalam go tylko 3 razyy no i jest cholernie skapy. Ten 3 to juz calkiem masakra. Był skąpy, i tak w trzeci dzien mi zanikl , wtedy zaczelam brac antybiotyki , i mi zanikl na jeden dzien , myslalam ze to koniec, wstalam sobie dzisiaj i nie wzielam lekarstw i dalej pojawil mi sie okres. Ale tylko na papierze jest krew a na podpasce prrawie nic. < dwie kropki> A i bez glupich odpowiedzi, bo nie wiem moze wybrac sie do ginekologa, bo chyba jest jednak cos nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku tak sobie myslalam moze przez antybiotyki no ale jeszcze podczas tamtych okresow nie bralam i byly strasznie skape... i jeszcze te dlugie przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeja Nie dobrze :| nie wiem powiedz mamie o na moze ci cos doradzi ;| no nie wiem nie wiem co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda Ale ja na Wdz mam teraz tematy o miesiączce jeja Fajny ten wdz jest nawet ;) moja najukochańsza Lekcja która mam ostatnia i tylko w srody ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivka5382
Dziewczyny, jestem tu nowa, ale jeśli was interesuje ten temat, to po wysłaniu emaila na klaudia685@op.pl otrzymacie zupełnie darmowy kalendarzyk miesiączkowy. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Lusia23- mozliwe, ze antybiotyki jakos zaburzyly dzialanie tego wszystkiego czy cos. A to, że jest skapy to nie tak zle lepsze to niz tydzien sie z tym meczyc, uwierz mi x.x Ja mialam najkrotszy przez 5 min jakies, ogarniesz?? xD Jesli w ciagu pol roku-poltora roku w miare nie wureguluje to dopiero idz do lekarza na kontrole no chyba, ze boli cie bardzo albo cos wtedy idz teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewniej bedzie
najlepiej chyba pojsc do ginekologa, wszystko bedzie jeasne!a oni przeciez od tego sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulka
no hej! długo mnie nie było. chciałam się tylko pochwalić, że okres dostałam w listopadzie ^^. Jakich podpasek używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Ja jakos ostatnio uzywam z leminy, czasem z always... Dzisiaj akurat dostalam 7 okres i mam teraz jakies rumiankowe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliavghvxqusjh
Dziewczyny 1 To ze macie biąły sluz od kilku dni to nie oznacza ze za pare dni dostniecie okresu ten cykl trwa prawie 2-3 lata może byc czasem brązowawy ale to nic nie oznacza. 2 Nie bojcie sie rozmawiac tym z mamą ona wam zawsze dobrze doradzi 3 Wiem ze wiekszosc z was chce miec okres i prubujecie go na rozny sposób wywołać Ale po co wam on ? Po CO ? To jest wam tak teraz potrzebana jak .... Okres to same problemy z przyjeomnością oddałą bym go którejś z was ale niestety nie moge wolałą bym do dostac tak za 10 lat bo wtedy by sie przydała le teraz bym go najchętniej oddała . Naprawde !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcWVF
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Juliavghvxqusjh-w pelni sie z tb zgadzam, tez bym go chetnie komus oddala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejaa hej pisałam tu w wakacje ze bardzo chciała bym miec okres :D no i jest stało sie ide w szkole do łazienki i patrze całe majty xD we krwi Nosiłam pdpaski w pleacku i zaraz załozyłam moja kolezaka mi gratulowała a Ona na 2 dzien dostałą bosko nie Jestem w 5 kl ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie panna
pamietam jak wyczekiwałam tej pierwszej@. Niestety od samego początku była bardzo obfita. Niestety jak szybko ją dostałam, tak szybko ją znienawidzilam. Mdlałam z bólu, niestety... ale jest to różnie kobitki wiec gratuluję tym co nie wiedzą co to ketonal x 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Anciaa gratki!! :D W końcu się doczekałaś :P. Zobaczysz szybko ją znielubisz!! xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papinia
Hej słuchajcie !! miałam śluz < biały i tak nieraz zótły ) . Po pwewnym czasie na majtka zobaczyłam takie malutkie plamki < brązowe> i teraz śluz mi znikną . A dodam ze piersi mi rosną od 17 mieśęcy , śluz ok roku .A niedawno podbrzusze mnie bolało tylko ze 3 razy .Proszę bardzo mi zależy napiszcie mi odpowiedz na mój e-mail < pati.m @spoko.pl> Proszę - będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jak wyczekiwałam tej pierwszej@. Niestety od samego początku była bardzo obfita. Niestety jak szybko ją dostałam, tak szybko ją znienawidzilam. Mdlałam z bólu, niestety... ale jest to różnie kobitki wiec gratuluję tym co nie wiedzą co to ketonal x 5.hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuśśś...
Ja mam takie pytanko, bo od 3 mies. mam biale(czas zolte)uplawy(nosze wkladki), piersi rosna mi od ok. 3 lat, wlosy lonowe i inne od 2, kluje mnie w dole brzucha, bardzo przetluszczaja mi sie wlosy i twarz wraz z szyja, a ostatnio jak sie podcieralam to na papierze mialam taka czerwona smuge, ale po trzecim podtarciu juz nic nie bylo, czy to mogl byc okres? ps. chodze do 6kl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola06
Mam wydzielone od dlozszego czasu piersi mam duże biodra szerokie brzuch mnie boli i nic !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
Lusia23-spokojnie to nic, że był skąpy (zgadzam się z dziewczynami lepiej taki niż 7 dniowy a pierszy dzień umierasz z bólu:/ ) do 2 nawet 3 lat okres powinien Ci się uregulować. Aniuśśś- mogły być to upławy. Bo to jest nie możliwe, żeby okres trwał 5 minut. Uwierz doczekasz się swojej pierwszej miesiączki, a później szybko ją znienawidzisz! :-) Pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśśś...
do misiek ja wiem ze nie moze trwac 5 min. ale nastepnego dnia mialam tak samo i jeszcze na wkladce, ale tego nie jest duzo tyklko jakies dwie krople i to jasno-czerwone. I ja poprostu pytam, bo jestem ciekawa, czy to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanni^^
Misiek- ojj uwierz, ze moze... moj 5 tak trwal :P A teraz po 6-9 dni T^T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek.!
Według mnie nie może być to mogły być np. upławy ja na początku też miałam chyba 3 dni, ale nie 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciasob
Mam 12 lat od miesiąca jestem senna, na lekcjach czuję sie słabo nawet jak sie wyśpię. Boli mnie brzuch i dolna część kręgosłupa. Śluz mam jakoś od roku nie pamiętam dokładnie. Włosy pod pachami i w miejscu intymnym mam. Mam wachania chumoru... Mam częste spiny z rodzicami... Czy to przed okresowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ra ra rasz
stało sie i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×