Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Nie, oczywiście ze nie jestem hehe:P aa to dobrze:P mnie włąsnie przed tym okresem tak bolałą prawa strona byłam przekonana ze to wyrostek.. ;/ a to jajnik, wgl nie brałam uwagi ze to okres:D heheeP:P mam siostre;P starsza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, może ta rozmowę zacznij tak:.... Eeee nie wiem ja sama nie gadalam:) napisałam liscik:p wracam do domu a ona mnie przytula i mówi "gratki, Jestes Kobietka:) pogadamy wieczorkiem, chyba ze chcesz teraz przy rodzenstwie:p?" całe szczęście, moja siostra (młodsza) podeszła do nas sekundę po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zrobie tak, że jak dostane 2 okres ( oby przyszedł wreszcie!!!!! )to napisze smska zeby mi kupiła podspaski ( moja sis uzywa tamponow, a mama takich grubasow podpasek) , wiec moze tak :P zreszta jak mi przyszedł pierwszy okres, to musiałam sama sobie kupic, nawet niew iedziałam jakie, z belli wziełam zieolone, bardzo fajne:P a 5 zł / 10 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie No Spx ja miałam 2 okresy tak skape ze 2 wkładki mi wystarczały....:p mam nadzieje ze będzie tak jak ten fragment z innego forum ze ten okres będzie krwisty i obfity:) niech wyda plony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do okresu: zwłaszcza ze wyczytałam ostatnio ze zazwyczaj to ten trzeci jest z owulacja i krwisty, jeśli poprzednie były takie sobie...:). A wiec ju nie mogę sie doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde No nie mogę kiedy będzie 14.02-> 1. mam ferie;) 2. Tak za nie długi czas okresu dostaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jutro ostatni dzień feriii... buuu :((((((((((((( ale za to moje plamienie to musiał byc okres bo miałam przez 4 dni z rzedu i to tak po 2 podpaski dziennie... ;/ tez czekam na 14.02 niby 2 okres;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen: No to poczekamy razem:) Ja pierwszy miałam: 16.12 A drugi: 18.01 Trzeci: ????:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszy 15/16.01 jakos tak nie chce mi sie szukac w notesie:P no to czekamy, dobranoc ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ! uciekłyście mi ?? :( łeee ale ja mam szczę ście już 2 raz byłam na pogotowiu :( dzisiaj ide sobie ide do pokoju a tu mi tak gorąco i duszno i.. straciłam przytomność i jak na złość uderzyłam o kant i rozcięłam sobie łuk brwiowy jezu ale ja mam szczęście :( a u was co tam mam nadzieje że nie nie tak drastycznie jak u mnie ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze chwile.. o matko boska... masakra.. to co CI sie dziej e? :( biedna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol; o matko!!! Ale żyjesz???? Uważaj na siebie!!!! Ja tez ide już spać:) 3maj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoeyredbird
cześć wszystkim :) słuchajcie, mam problem :< miesiączkuję już od kilku miesięcy i do tej pory wszystko było ok. Ale w tym miesiącu mój organizm szaleje. Dosłownie. Zamiast krwi na podpaskach jest jakaś ciemno brązowa wydzielina :O ! Do tego czasem śmierdzi ! Błagam pomóżcie, co mi dolega ? Czy jestem na coś chora ?!!! ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki będę uważała ale to nie zależało ode mnie straciłam przytomność i teraz mam szwy w głowie ;// żaaal łeee :( ale dobrze że tylko 3 :) a u was co tam ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , dziewczynki ! co u was ? u mnie jak zwykle zero bólów , ale pojawił się taki leciuteńki śluz. i doszła jeszcze zmiana nastrojów . Normalnie wieczorem leże sobie w łóżku , zaczęłam się chichrać za 5 minut normalnie ryczeć zaczęłam PŁAKAĆ . o co kaman ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej lol ; ) . przykro mi , naprawdę . z moim szczęściem to też by mi się coś takiego przydarzyło . ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoeyredbird - nie wiem co sie dzieje.... ja miałam pierwsza miesiaczke taka brazowa, miała taki zapach troche octowy, ale trwała 4 dni wiec to musiała byc miesiaczka, nie wiem, o co chodzi u CB.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×