Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania 66

czy ktos używał vibroaction ?

Polecane posty

Gość Paulina3504
ja właśnie dziś zamówiłam pas vibroaction i zobaczymy czy będą jakieś rezultaty...:) ale zastanawia mnie jedno czy można go używać jak ma się kolczyk w pępku??? Proszę o odpowiedz ...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girlfulllove
a ja zamowiłam ten pas na allegro za 51 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa gwiazda kafeterii100000
witam, ja kupilam pas na allegri VIBRACTION i do tego mialam gratis pas sauna belt, efekty zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AB ROCET
AB rocet jest lepszy ta trzęsiawka(VIBROACTION) nic wam nie da gdyby tak było żadna gwiazda nie osysała by tłuszczu. Jesli chcecie mieć płaski brzeszek to musisie to wypocić i to w btrudzie, polecam abroket naprawde odciaża kregosłup i pozwala osiagnąć rezultaty juz po miesiącu widać super efekty. Nie mówie że jest łatwo ale warto bo naprawde efekty są ja swój kupiłem na allegro za 85 złoty i polecam każdemu. Nie wieżcie w cuda odchudzicie tylko swój potrwel o kilkadziesiat złoty a kupicie badziew który nic wam nie da kolejny smieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliii
czy to jest zdrowe? nie szkodzi sercu? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila14025
hej mam prosbe moze mi ktos wysłac diete dołaczona do tego pasa... kamila1402@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliii
czy ktoś mi powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka 345
A ja kupiłam Vibroaction w małym sklepiku internetowym. Tanio, szybko i solidnie. Naprawdę polecam www.tv-zakupy.pl. Do tego wszystkiego dostałam instrukcję obsługi w jęz. polskim no i oczywiście dietę Vibroaction. W tym samym sklepie kupiłam odkurzacz Swivel Sweeper. Taniocha, miły kontakt, szybka dostawa jestem bardzo zadowolona. Nie dość do tego to sprzedają chyba wszystkie produkty znane z telewizji. Za Vibroaction zapłaciłam tylko 58 zł. naprawdę polecam ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiechu
To oszuści Już nigdy takich rzeczy nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasia
Witajcie !! Kupiłam ten pas ponad 3 tygodnie temu i uzywam go 2 razy dziennie po 30 min i n prawde jestem zadowolona bo mialam spory brzuszek po ciazy a dzieki temu pasowi schudlam az 16 kg wiec na prawde polecam (tylko wiadomo nie jesc slodyczy i 2 razy po 30 min i na prawdew skutkuje ! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja kupiłam pas odchudzający bardzo dobrej firmy Tiens na Allegro .Chciałam zjechać z wagi jakieś 3,5-4 kg.Po 3 tyg. używania codziennie moja waga zjechała 4,5 kg. z czego jestem jeszcze bardziej zadowolona.Teraz pas leży w szufladzie. Zapłaciłam za niego ponad 3 stówki ,bo po tyle chodzą te pasy.Jest mi w tej chwili nie potrzebny i nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze będzie, no chyba że znowu zapomnę się z żarciem:) Jakby któraś chciała to mogę go sprzedać po niższej oczywiście cenie.Powiem jeszcze ,że wszystko to co pisze na stronie tego pasa, na jakiejkolwiek stronie na Allegro,to jest prawda.Przetestowałam go i naprawdę działa tak jak pisze na aukcjach.Posiada wszyte na całej długości magnesy a nie tylko jeden z przodu ,chodzi bardzo cicho tak że można spokojnie rozmawiać gdy maluszek śpi. Gdyby ktoś chciał kontakt to piszcie na aganiok41@wp.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nifka
Pas VA dziala. W ciągu 3 tyg. schudłam 9 kg i 11 cm w pasie. Nie ćwiczyłam - zakładałam tylko pas! Na sniadanie jadłam 1 kawałek chleba, obiad na małym talerzyku i kolacje o godzinie 17. Do tego piłam wode AquaSlim i z efektów jestem wręcz zadowolona :-) Z rozmiaru 44 mam 36 :) POLECAM BO WARTO!! A żeby skóra nie swędziala trzeba posmarować brzuch żelem do usg ( w aptece ok 15zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala_s
Ja kupowałam od użytkownika "kaczykowski" paczuszka dotarła w ciągu 3 dni. Kontakt dosyć zadowalający, do tego mam gwarancje na rok, no i dostałam dietę Vibroaction i instrukcje obsługi w języku polskim. sporo rzeczy mają tez w swoim sklepie internetowym www.tv-zakupy.pl czy jakoś tak. Ceny nawet konkurencyjne, ale powracając do tematu wyniki mam nawet zadowalające. Jakieś 5 kilo w 3 tygodnie to nie jest źle. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjkw1982
Witam serdecznie polecam wszystkim używanie Sauna Belt w połączeniu z Aerobiczna "6" Weidera a wieczorem 30 minut Vibroaction ( ja dodatkowo 2 razy w tygodniu chodzę na siłownię głównie biegam i ćwiczenia aerobowe, dodatkowo troszkę ćwiczę też na ławce skośnej brzuszki i śmigam na atlasie, efekt coraz bardziej widoczny. Po pierwsze gubię wagę, na czym mi bardzo zależało, po drugie ciało stało się bardziej jędrne i powoli łapie kształty. Jeszcze dużo pracy dopiero 4 miesiące ćwiczeń, ale faktycznie widoczne postępy. ( przy czym nie mam żadnej szczególnej diety po prostu staram się jeść regularnie, nie objadać i maksymalnie do 20). Raz w miesiącu robie tzw. głodówkę – przez jeden dzień oczyszczam organizm pijąc tylko wodę mineralna bez gazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaazx
1Czy są jakieś skutki uboczne uzywania pasa? 2Czy można nim wyszczuplić łydki? 3Czy on jest głośny. ps. Jak ktoś chce ze mną pogadać o nim to mój e -mail : aga232aga@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YNGWIE
Kupiłem z mango pas Mango Sauna Vibra Belt. Dzięk iniemu schudłem 10 kg. Tzn. użyłem go trzy razy, rzuciłem w kąt i poszedłem do dietetyczki. Pas mogę odsprzedać. Jest jak nowy. Za stówkę (dałem za niego chyba trzy) Czy zaminejsza obwód, cellulit? Nie wiem. Wizyta u dietetyczki to pięć dych. Wybór nalezy do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia89
Mam małe pytanko: moja córka bardzo chciałaby kupić sobie ten pas ma 12 lat i jest bardzo gruba czy ona moze go używać? prosze piście na e-mail weronika255@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia89
moja córka chce sobie kupić ten pas ale ma 12 lat i boje sie zeby nie wystapily komplikacje czy ona moze go uzywac?? prose piscie na e-mail lubna forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy ktoś mógłby mi przesłać na maila dietę dołączona do pasa vibroaction? moja gdzieś zapodziałam z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviennnaaa
A ja kupilam sobie ten pas: http://bodytemple.pl/index.php?p409 nie tylko wibracje ale i sauna. Jestem bardzo zadowolona - uwielbiam w tym pasie ogladac swoje ulubione seriale.. Stosuje go dopiero 1,5 tygodnia a juz 2cm w talii mniej.. Narazie jestem bardzo zadowolona.. zobaczymy jak bedzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
a czy może mi ktoś wytłumaczyć różnicę pomiędzy pasami TRENERGYM a VIBROACTION? Oba są wibracyjne, ale co dalej? Ktos pisze o tym rozgrzaniu. A może by tak cialko owinąć pasem neoprenowym a na to jakis wibracyjny? Tylko czy te drgania przez neopren przenikną? hihihi, takie tam moje wyn(at)urzenia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziog
a czy posiada ktos pas abtronic? zastanawiam sie nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winopijca
Ja uzywam vibroaction od 2 dni i w pasie stracilem 2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tombi09
czy po użyciu pasa faktycznie odczuwacie że wasz mięśnie ćwiczyły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarina2305
witam widze temat od 2007 roku ale jeszcze sa wypowiedzi z 2010 :) bardzo sie ciesze z tego powodu ja mam od roku ten pas vibroaction tylko ze nie korzystalam moze na poczatku troszke ale nigdy nie wytrzymalam tych 30min hehe zawsze ktos cos chcial wiem napewno ze 30min przed korzystaniem z pasa i 30min po korzystaniu NIE WOLNO NIC JEŚĆ bo wtedy efektow nie bedzie wlasnie skonczylam sie wibrowac i czuje ze brzuch mniejszy otoz mi bardziej chodzi o to zebym znowu poczula moje kosci przy bioderkach i z kazdym dniem kiedy sciagam pas to wyczuwam je :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro123
Jesli myslicie ze schudniecie przez to gowno to jestescie w bledzie. Zamiast wydawac kase na niego idzcie sobie pobiegac czy tam na silke lub basen. A co do diety to albo marsz do dietetyczki lub nie jesc slodyczy i przed 20 i ograniczac posilki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pini07
No więc tak: pas mam od roku prawie, ale używam tak regularnie od prawie miesiąca. Efekty są, chociaż mniejsze niż się spodziewałam. ;) Ale temu się nie dziwię. Sam masaż jest w miarę przyjemny, na początku przeszkadzał mi dźwięk, ale teraz się przyzwyczaiłam. Stosuję go zazwyczaj pół godziny lub godzinę. Mam jednak pewną obawę. Powiedzcie mi: czy takie wibracje mogą w jakiś sposób uszkodzic narządy wewnętrzne? Czy dośc intensywne, długotrwałe (jakby nie patrzec min. 30 minutowe:P) wstrząsy mogą doprowadzic np. do problemów z żołądkiem, jelitami czy macicą? Gdzieś wyczytałam, że wibracje od maszyn mogą prowadzic do bezpłodności, ale nie wiem czy w tym pasie jest taki sam rodzaj wibracji. Troszkę się dlatego boję i zmniejszyłam częstotliwośc używania pasa, ponieważ mam tylko 18 lat i nie chciałabym musiec leczyc jakiś przypadłości, które sama wywołałam, stosując pas. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywalam tego pasa w poltora roku temu, zamowilam z allegro i uprzedam ze to sa tanie podrobki. Pierwszy uzywalam pare miesiecy, poczym padl calkowicie, w trakcie z miesiaca na miesiac coraz bardziej spowalnial, nastepnie kupilam drugi rowniez z allegro gdyz pomyslalam ze moze to ja zle uzywalam pierwszego, jednak sam zasilacz juz byl feralny, a pas po 2 mies jest tak zamulony ze ledwo co chodzi. Chyba to nie jest przypadek ze oba byly z allegro, kazdy zakupiony u innego uzytkownika. To tyle o allegro. Efekty: ja wiem ze tu sa znawcy trenerzy ktorzy go calkowicie odradzaja i ok maja swoje zdanie a ja mam swoje, ja go uzywalam systematycznie, codziennie po ok 40 min i efekty mnie az zaskoczyly. Faktem jest ze to byl stresujacy okres w moim zyciu, ale z wagi 51 spadlam do 46 a przy drobnej sylwetce to bardzo duza strata, jadlam moze troche mniej ze wzgledu na stres, pas dziala na metabolizm, bardzo ujedrnia skore. Ja go uzywalam zeby zgubic cellulit a nie schudnac gdyz zawsze bylam szczupla no ale mimo to moja waga spadala bardzo szybko, przez co nie wygladalam juz atrakcyjnie, rodzina zaczela sie martwic wiec odstawilam pas z reszta jak jak pisalam i tak sie juz wykanczal. Wowczas najwiecej ubylo mi w udach bo az 2,5 cm, a to byla prawie cala moja tkanka tluszczowa, raczej bym nie wierzyla w efekty siegajace 7 cm bo to moim zdaniem nie mozliwe, wyrobienie miesni to tez bzdura, nie zauwazylam aby jakikolwiek miesien sie bardziej rozwinal. Takze pas dziala tylko na tkanke tluszczowa, ale apeluje do szczuplych osob aby podchodzily do tego z rozwaga bo mi zajelo 7 miesiecy aby wrocic do normalnej, zdrowej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×